Results from "Russian Club" Cup 2011 - Youth Latin 12. helmikuuta 2011
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

"Russian Club" Cup 2011
Venäjä - Moscow 12. helmikuuta 2011

Youth Latin 12. helmikuuta 2011

Finaali

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Venäjä
2  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Venäjä
3  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Venäjä
4  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Venäjä
5  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Venäjä
6  Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [21] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Venäjä
8  [20] Sergey Minaev & Angelina Troshina Venäjä
9  [19] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Venäjä
10  [15] Aleksey Shevtsov & Darya Makarova Venäjä
11  [6] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Venäjä
12  [5] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukraina

Neljännesfinaali

13  [25] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldova
13  [25] Nikita Kadnikov & Aleksandra Koldan Venäjä
13  [25] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Venäjä
16  [23] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukraina
17  [22] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
17  [22] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Venäjä
19  [21] Aleksey Dolgushin & Anastasiya Mashtakova Venäjä
19  [21] Aleksandr Mikhalkov & Ekaterina Ulyanova Venäjä
19  [21] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Viro
22  [18] Nikita Klyuchko & Tamara Bunatyan Venäjä
22  [18] Maksim Melikhov & Tatyana Nastechena Venäjä
24  [13] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Venäjä

3. Kierros (49 parasta)

25  [23] Denis Golikov & Aleksandra Yaremenko Venäjä
25  [23] Denis Mironov & Elena Malyanova Venäjä
25  [23] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Venäjä
28  [22] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Venäjä
28  [22] Artem Kruchin & Oksana Vetis Venäjä
28  [22] Artemiy Martynov & Polina Lisechko Venäjä
31  [21] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Venäjä
31  [21] Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Venäjä
33  [19] Roman Rybalko & Yana Mazaeva Venäjä
34  [18] Boris Basin & Veronika Tamarova Venäjä
34  [18] Ilya Malyshev & Anna Popova Venäjä
36  [17] Aleksej Romanchuk & Mariya Savushkina Venäjä
37  [16] Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Venäjä
37  [16] Valeriy Monakhov & Yana Kardashenko Venäjä
39  [15] Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Venäjä
39  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Venäjä
41  [14] Aleksandr Pevnitskiy & Kseniya Gogichasvili Venäjä
42  [12] Andrey Eremin & Aleksandra Riger Venäjä
42  [12] Roman Tormashev & Anastasiya Ostasheva Venäjä
44  [10] Kirill Kuznetsov & Polina Pronina Venäjä
44  [10] Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Venäjä
46  [8] Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Venäjä
47  [7] Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Venäjä
48  [6] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Venäjä
49  [4] Nikolay Alekseev & Valeria Zakharova Venäjä

2. Kierros (97 parasta)

50  [25] Roman Shvets & Polina Ledrova Venäjä
50  [25] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Venäjä
52  [24] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Venäjä
53  [23] Artem Kepper & Irina Zakharova Venäjä
53  [23] Dmitriy Staev & Ekaterina Rymar Venäjä
55  [22] Aleksey Beshanov & Darya Dozorova Venäjä
55  [22] Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Venäjä
57  [21] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Venäjä
57  [21] Stanislav Kravchenko & Marina Fritsler Venäjä
57  [21] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Venäjä
57  [21] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Viro
57  [21] Anton Yaremenko & Anastasiya Tobolkina Venäjä
62  [19] Anatoliy Lisyanskiy & Darya Zobova Venäjä
62  [19] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Venäjä
62  [19] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Venäjä
62  [19] Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Venäjä
66  [18] Filipp Elizarov & Alena Rodina Venäjä
67  [16] Evgeniy Kobelev & Aleksandra Sadchenko Venäjä
67  [16] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Venäjä
69  [15] Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Valko-Venäjä
69  [15] Oleg Kuznetsov & Yuliya Skalaba Venäjä
71  [14] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Venäjä
71  [14] Aleksandr Gertsen & Katerina Tsatsurina Venäjä
71  [14] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Venäjä
74  [12] Stanislav Pavlov & Anna Antonyuk Venäjä
75  [11] Vladislav Ermolov & Viktoriya Naryzhnykh Venäjä
75  [11] Daniil Kuznetsov & Alena Lunichkina Venäjä
75  [11] Arseniy Lavrukhin & Anna Sivakova Venäjä
75  [11] Eduard Ponomarev & Anastasiya Dubrovina Venäjä
75  [11] Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Venäjä
75  [11] Petr Tischenko & Alena Ivanova Venäjä
81  [10] Ilya Batov & Anna Shafranova Venäjä
81  [10] Maksim Baysara & Viktoriya Sokolova Venäjä
81  [10] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Venäjä
81  [10] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Viro
81  [10] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Venäjä
86  [9] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Venäjä
86  [9] Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Venäjä
88  [8] Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Venäjä
88  [8] Pavel Kopaev & Kseniya Baskova Venäjä
90  [7] Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Venäjä
90  [7] Dmitriy Myagkov & Aleksandra Koverda Venäjä
90  [7] Arman Nikoyan & Alina Ananchenko Venäjä
93  [6] Maxim Akhmetzhanov & Tatyana Paramonova Venäjä
93  [6] Konstantin Vasilenko & Valeriya Litvinova Venäjä
95  [5] Aleksandr Merkulov & Anastasi Krestyanova Venäjä
96  [4] Artem Scherbukha & Maria Ananeva Venäjä
97  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Venäjä

1. kierros (177 parasta)

98  [25] Nikita Grigorevskij & Anastasiya Baykaeva Venäjä
98  [25] Ivan Khrenov & Anna Maltseva Venäjä
98  [25] Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraina
98  [25] Dmitriy Lugin & Aleksandra Semerina Venäjä
98  [25] Egor Maslov & Olga Balueva Venäjä
98  [25] Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Venäjä
98  [25] Evgeni Smirnov & Anna Lavrenteva Venäjä
105  [24] Dmitriy Blinov & Olesya Sheveleva Venäjä
105  [24] Denis Ivanov & Elvira Azisova Venäjä
105  [24] Ivan Mitichkin & Polina Dodonova Venäjä
108  [23] Artem Ivanov & Elina Semka Venäjä
109  [22] Vladimir Filimontsev & Anna Lebedeva Venäjä
109  [22] Stanislav Gusar & Veronika Novotortseva Venäjä
109  [22] Aleksey Laptev & Alena Krokhina Venäjä
109  [22] Ivan Legkodimov & Elena Ivashkina Venäjä
109  [22] Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Venäjä
109  [22] Andrey Turenok & Kseniya Tolokolnikova Venäjä
115  [21] Nikita Lobach & Alena Yagodovskaya Venäjä
115  [21] Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Venäjä
117  [20] Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Venäjä
117  [20] Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Venäjä
117  [20] Aleksey Zakharin & Elena Krivosheeva Venäjä
120  [19] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Venäjä
120  [19] Andrey Kosov & Mariya Romanova Venäjä
120  [19] Vitaliy Safronov & Veronika Nelyubina Venäjä
120  [19] Farit Shafigullin & Irina Oleynik Venäjä
120  [19] Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Venäjä
125  [18] Aleksandr Kuznetsov & Polina Nagikh Venäjä
125  [18] Iskander Maksyutov & Elvira Kutusheva Venäjä
125  [18] Roman Mikin & Polina Perova Venäjä
125  [18] Denis Sukhodoev & Alina Saveleva Venäjä
129  [17] Artur Guryanov & Alina Gordevich Venäjä
129  [17] Stanislav Pastushok & Elena Cherkasova Venäjä
129  [17] Nikita Starikov & Maria Tarasova Venäjä
132  [16] Aleksandr Alayskiy & Ekaterina Kuznitsina Venäjä
132  [16] Artem Alekseev & Anastasiya Maneva Venäjä
134  [15] Petr Kulikov & Dinara Bilyalova Venäjä
134  [15] Aleksey Potapov & Viktoriya Andreeva Venäjä
136  [14] Mikhail Gorelikov & Ekaterina Novosiltseva Venäjä
136  [14] Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Venäjä
136  [14] Aleksandr Kravtsov & Darya Matyunina Venäjä
139  [13] Marsel Avtulev & Patrisiya Belikova Venäjä
139  [13] Dmitriy Bychenkov & Varvara Gorodnichaya Venäjä
141  [12] Mikhail Avramenko & Inna Fedeneva Venäjä
141  [12] Boris Filippov & Anastasiya Tkachenko Venäjä
141  [12] Vladislav Strebkov & Alena Leonova Venäjä
144  [11] Nikolay Gutenev & Ekaterina Guteneva Venäjä
145  [10] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Venäjä
145  [10] Sergey Ekilik & Liudmila Karpenko Venäjä
145  [10] Grigoriy Mikhalkin & Ekaterina Fayruzova Venäjä
145  [10] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Venäjä
149  [9] Anatoly Bogatov & Valeriya Korovina Venäjä
149  [9] Andrey Chulanov & Alina Saratova Venäjä
149  [9] Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Venäjä
149  [9] Dmitriy Strokov & Tatyana Simonova Venäjä
149  [9] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Venäjä
154  [8] Denis Balakhontsev & Darya Kuznetsova Venäjä
154  [8] Aleksandr Kandybin & Yuliya Bocharova Venäjä
154  [8] Oleg Krasin & Aleksandra Skripnikova Venäjä
154  [8] German Lobkov & Elena Tsarkova Venäjä
154  [8] Nikita Makarov & Sofya Lozovets Venäjä
154  [8] Viktor Shkitov & Aleksandra Semchenko Venäjä
154  [8] Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Venäjä
161  [7] Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Venäjä
161  [7] Andrey Scherbak & Kseniya Khoroshilova Venäjä
163  [6] Ilya Pastukhov & Olesya Malysheva Venäjä
163  [6] Dmitriy Perepelkin & Anastasiya Borovkova Venäjä
163  [6] Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Venäjä
166  [5] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Venäjä
167  [4] Rustem Abzalov & Izabella Gayfutdinova Venäjä
167  [4] Semen Kolchin & Vera Shestakova Venäjä
167  [4] Ivan Korkovidov & Alina Gareeva Venäjä
167  [4] Boris Krivosheev & Anastasiya Tivari Venäjä
167  [4] Bogdan Temnokhudov & Alena Kashtanova Venäjä
172  [3] Yaroslav Borisov & Kseniya Gluschenko Venäjä
172  [3] Maxim Gaodu & Anna Ivanchikova Venäjä
172  [3] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Venäjä
172  [3] Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Venäjä
176  [2] Dmitriy Borisov & Anastasiya Bogdanova Venäjä
177  Ignatiy Demidov & Liliya Khayrutdinova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}