Results from Russian Open 2009 - Junior I Standard 22. lokakuuta 2009
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Russian Open 2009
Venäjä - Moscow 20. lokakuuta 2009

Junior I Standard 22. lokakuuta 2009

Finaali

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Venäjä
2  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Venäjä
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
4  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Venäjä
5  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Venäjä
6  Leonid Tishkin & Darya Zheleztsova Venäjä
7  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Venäjä
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Venäjä
8  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
10  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
11  Aleksey Usanov & Yana Petukhova Venäjä
12  Sergey Gribov & Valeriya Tolmacheva Venäjä
13  Georgiy Mokhov & Yana Zaytseva Venäjä

Neljännesfinaali

14  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Venäjä
15  Viktor Bychkov & Daria Nevolina Venäjä
16  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Venäjä
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Venäjä
18  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Venäjä
18  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Venäjä
20  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Venäjä
21  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Venäjä
22  Ilya Egorov & Veronika Petrova Venäjä
23  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Venäjä
24  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Venäjä
25  Maksim Panov & Sofya Shmukler Venäjä

4. Kierros (49 parasta)

26  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Venäjä
27  Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Venäjä
27  Aleksandr Vakulenko & Elena Ascheulova Venäjä
29  Ivan Ivanov & Diana Baranova Venäjä
29  Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Venäjä
31  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Venäjä
31  Stepan Mikhaylov & Elizaveta Kaygorodova Venäjä
31  Dmitriy Svanidze & Anastasiya Zatsepina Venäjä
34  Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Venäjä
34  Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Venäjä
34  Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Venäjä
34  Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Venäjä
38  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Venäjä
38  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Venäjä
40  Artur Zelev & Diana Kochurova Venäjä
41  Andrey Babintsev & Elizaveta Nemykina Venäjä
41  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Venäjä
41  Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Venäjä
41  Sergey Polyakov & Diana Markova Venäjä
45  Aleksandr Scherban & Anastasiya Konyukhova Venäjä
45  Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Venäjä
47  Gleb Tipsin & Olga Korolko Venäjä
48  Maksim Valishevskiy & Veronika Tamarova Venäjä
49  Nikita Wolkov & Svetlana Senko Venäjä

3. Kierros (96 parasta)

50  Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Venäjä
51  Daniil Dolgushin & Regina Makina Venäjä
51  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Venäjä
51  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Venäjä
51  Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Venäjä
55  Gleb Batsmanov & Sofia Daniltseva Latvia
55  Ivan Kuznetsov & Anastasiya Chepurnova Venäjä
55  Ilya Popov & Anna Lobanova Venäjä
55  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Venäjä
55  Yaroslav Rysev & Anastasiya Buevich Venäjä
60  Denis Dmitriev & Mariya Borisova Venäjä
61  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Venäjä
61  Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Venäjä
61  Ilya Voytovich & Nataliya Lunina Venäjä
61  Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Venäjä
65  Dmitriy Abrashkin & Darya Shefer Venäjä
65  Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Venäjä
65  Valeriy Levitskiy & Aleksandra Riger Venäjä
65  Dmitriy Muha & Anna Enshina Venäjä
65  Evgeniy Prikhodko & Anna Mordik Venäjä
65  Vladimir Volf & Yuliya Bogdanova Venäjä
71  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Venäjä
71  Egor Ivashov & Anastasiya Kitova Venäjä
71  Efim Shipitsyn & Ulyana Morozova Venäjä
71  Aleksey Smolyaninov & Lyubov Kolesnikova Venäjä
75  Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Venäjä
75  Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Venäjä
75  Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Venäjä
75  Evgeni Kezin & Anastasiya Kustova Venäjä
75  Sergey Krasheninnikov & Aleksandra Samsonova Venäjä
75  Ilya Moshkin & Elizaveta Roslyakova Venäjä
75  Kirill Yakovlev & Viktoriya Boderistova Venäjä
82  Vladislav Kurganskiy & Mariya Skorodumova Venäjä
82  Egor Prokhonchukov & Viktoriya Zhidkova Venäjä
82  Denis Riger & Valeriya Chernova Venäjä
82  Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Venäjä
86  Anton Kanevskiy & Evgeniya Lisitsina Venäjä
86  Gleb Polischuk & Yana Popova Venäjä
86  Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Venäjä
89  Vladislav Sedov & Maria Yamschikova Venäjä
90  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Venäjä
91  Ilya Gogolev & Viktoriya Gorina Venäjä
92  Danila Telpukhovskiy & Oliviya Ershova Venäjä
92  Aleksandr Vlasov & Izabella Simonyan Venäjä
94  Yaroslav Furanin & Alina Malchenkova Venäjä
95  Sergey Shusharin & Ekaterina Eliseykina Venäjä
96  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Venäjä

2. Kierros (189 parasta)

97  Artem Alifanov & Svetlana Pereklitskaya Venäjä
97  Sergey Batashev & Milyana Lovrich Venäjä
97  Nikita Chupriyanov & Alla Ishmukhametova Venäjä
97  Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Venäjä
97  Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Venäjä
97  Nikita Shvedov & Darya Makova Venäjä
97  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Venäjä
104  Sergey Aleynikov & Irina Zasko Venäjä
104  Sargis Apoyan & Elena Tsoy Venäjä
104  Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Venäjä
104  Egor Dyakov & Regina Naumova Venäjä
104  Artem Uvarov & Polina Melenteva Venäjä
109  Yaroslav Bolotov & Elizaveta Kharyutchenko Venäjä
109  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Venäjä
109  Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Venäjä
109  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Venäjä
109  Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Venäjä
109  Ilya Yaroshko & Yuliya Shiryaeva Venäjä
115  Ilya Dronov & Margarit Terpugova Venäjä
115  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Venäjä
117  Viktor Ivashkevich & Aleksandra Ermakova Venäjä
117  Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Venäjä
117  Stepan Konoplinov & Liliya Tarkhanova Venäjä
117  Nikita Korotkiy & Angelina Barkova Venäjä
117  Ilya Shevchenko & Anastasiya Gribakina Venäjä
117  Artem Stepanov & Polina Teleshova Venäjä
123  Vladislav Bobkov & Sofiya Borodina Venäjä
123  Aleksandr Lyzlov & Zhanna Borisova Venäjä
123  Denis Manyukov & Viktoriya Bystryantseva Venäjä
123  Nikita Murzin & Kristina Bogoslavskaya Venäjä
123  Dmitriy Schetilin & Viktoriya Naryzhnykh Venäjä
123  Gleb Vasilev & Anna Bizova Venäjä
123  Egor Yurkevich & Viktoriya Glazkova Venäjä
130  Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Venäjä
130  Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Venäjä
130  Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Venäjä
130  Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Venäjä
130  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Venäjä
130  Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Venäjä
130  Vladislav Safin & Nadezhda Smolyakova Venäjä
130  Aleksey Vandyshev & Valeriya Gagakina Venäjä
138  Dmitriy Litvinov & Anna Voropaeva Venäjä
138  Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Venäjä
140  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Venäjä
140  Oleg Epov & Kristina Katsmaer Venäjä
140  Anton Lisitsky & Alla Smolyaninova Venäjä
140  Ilya Luchina & Irina Alekseeva Venäjä
140  Igor Oleynikov & Dina Zyablova Venäjä
140  Artur Setdekov & Karina Khalilova Venäjä
140  Sergey Vlasov & Alena Kaftannikova Venäjä
140  Evgeniy Zhdanovich & Anastasia Ponomareva Venäjä
140  Igor Zhivov & Anastasiya Volostnykh Venäjä
149  Mikhail Danko & Evgeniya Dedyurina Venäjä
149  Denis Kochnev & Viktoriya Kameneva Venäjä
149  Gleb Vazhenin & Kristina Semenova Venäjä
152  Dmitriy Bokov & Polina Kutina Venäjä
152  Petr Cherentsov & Valeriya Bogomolova Venäjä
152  Vadim Predein & Alexandra Startseva Venäjä
152  Pavel Shurekov & Valeriya Norkina Venäjä
152  Yuriy Yushmanov & Polina Pankova Venäjä
157  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Venäjä
157  Anton Rakov & Kristina Liventseva Venäjä
157  Ali Tayekh & Tatyana Bogdanova Venäjä
160  Ilya Kulakov & Ekaterina Mitrofanova Venäjä
160  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Gorbunova Venäjä
160  Maksim Penkin & Kristina Shevchenko Venäjä
160  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Venäjä
160  Mark Tolok & Kristina Ovchinnikova Venäjä
160  Nikita Tolstykh & Arina Akulova Venäjä
160  Kirill Zakharov & Darya Matus Venäjä
167  Anton Shirmanov & Anastasiya Snorovikhina Venäjä
167  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Venäjä
167  Anton Zhukov & Yana Sharova Venäjä
170  Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Venäjä
170  Maksim Khoruzhenko & Valeriya Murakhovskaya Venäjä
170  Mikhail Romodin & Ekaterina Fadeeva Venäjä
170  Matvey Ryzhov & Polina Naumova Venäjä
170  Gleb Sekachev & Elina Nikogosyan Venäjä
170  Aleksander Sokolov & Karina Starikova Venäjä
170  Nikita Zaikin & Eva Rybalova Venäjä
177  Igor Gritsay & Natalya Khnyreva Venäjä
177  Sergey Sumishevskiy & Ekaterina Rybalchenko Venäjä
177  Vitalij Volosovskij & Anastasiya Kuzina Venäjä
180  Anton Kokhanov & Anastasiya Lambrianidi Venäjä
180  Georgiy Shkalov & Liliya Naymatulina Venäjä
180  Dmitriy Siryutin & Irina Alekseeva Venäjä
183  Nikita Golovanov & Alena Schubelka Venäjä
183  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Venäjä
183  Ilya Rodin & Lalita Skazalova Venäjä
186  Egor Starchenko & Darya Rodina Venäjä
187  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Venäjä
188  Dmitriy Gaus & Liya Khazigaleeva Venäjä
189  Kyryll Shkodkyn & Marina Kulikova Venäjä

1. kierros (328 parasta)

190  Ivan Dekh & Anastasiya Tarasenko Venäjä
190  Nikita Gluschenko & Elizaveta Menitskaya Venäjä
190  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Venäjä
190  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Venäjä
190  Dmitriy Kislov & Anastasiya Bespalova Venäjä
190  Andrey Knauer & Anastasiya-mariya Sas Venäjä
190  Vyacheslav Polysaev & Kamilla Dadashova Venäjä
190  Vitaliy Shatokhin & Ekaterina Stepantsova Venäjä
190  Sergey Zheleznov & Yuliya Vdovina Venäjä
199  Adil Maklakov & Diana Zaburunova Venäjä
199  Nver Saakyan & Polina Melnik Venäjä
199  Viktor Suverin & Dayana Simonova Venäjä
199  Kirill Tsaregorodtsev & Zhanna Golovkina Venäjä
199  Aleksandr Vlasov & Evgeniya Pavlenok Venäjä
199  Dmitriy Voronin & Viktoriya Pugacheva Venäjä
199  Igor Vynar & Marina Razinkova Venäjä
199  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Venäjä
207  Andrej Kolesnikov & Valeriya Dubrovina Venäjä
207  Maksim Lavrikov & Darya Matveeva Venäjä
207  Denis Lebedev & Polina Boretskaya Venäjä
207  Oleg Makarov & Aleksandra Akimova Venäjä
211  Alik Aylarov & Anastasia Tiliaeva Uzbekistan
211  Evgeniy Gribachev & Yuliya Parkhomenko Venäjä
211  Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Venäjä
211  Dmitriy Kondrattsev & Marina Chuprynina Venäjä
211  Ilya Krivov & Mariya Palavina Venäjä
211  Ilya Pasynkov & Ekaterina Isakova Venäjä
211  Ilya Sablyukov & Viktoriya Vlasenkova Venäjä
211  Anton Yushkov & Darya Kurbatova Venäjä
211  Rafael Yusupov & Diana Faskhutdinova Venäjä
211  Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Venäjä
211  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Venäjä
222  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Venäjä
222  Timofey Evstropov & Ekaterina Kharkevich Venäjä
222  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Venäjä
222  Ruslan Kharlamov & Sofiya Mokhova Venäjä
222  Ivan Kukharik & Elizaveta Khazeeva Venäjä
222  Vladislav Pronikov & Valeriya Stremilova Venäjä
222  Aleksandr Steblyanko & Galina Lobova Venäjä
229  German Evsyukov & Zoya Matvienko Venäjä
229  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Venäjä
229  Egor Gudkov & Yuliya Nogina Venäjä
229  Evgeniy Magazinschikov & Kamilla Khamitova Venäjä
229  Maksim Makunin & Nadezhda Zhuravleva Venäjä
229  Yuriy Polyakov & Aleksandra Khoymova Venäjä
229  Aleksey Savvin & Anna Zhulanova Venäjä
229  Aleksandr Schegolev & Valeriya Belash Venäjä
229  Dmitriy Ulyanikhin & Kseniya Stadnik Venäjä
229  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Venäjä
239  Ivan Anisimov & Alena Kirsanova Venäjä
239  Arayk Balasyan & Diana Sukhareva Venäjä
239  Dmitriy Bykov & Yuliya Melnikova Venäjä
239  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Venäjä
239  Anatoliy Muromtsev & Ekaterina Trushina Venäjä
239  Valeriy Rezepkin & Aleksandra Kodyakova Venäjä
239  Denis Utekhin & Elina Zulkarnyaeva Venäjä
246  Maksim Chapurin & Anastasiya Shishkova Venäjä
246  Aleksandr Chirkov & Alina Shutova Venäjä
246  Mikhail Efimovskikh & Tatyana Strokina Venäjä
246  Nikolay Ivanov & Diana Starkova Venäjä
246  Sergey Kaverin & Elizaveta Altukhova Venäjä
246  Gleb Kushik & Anastasiya Samsonova Venäjä
246  Aleksandr Shishmarev & Mariya Mordvova Venäjä
246  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Venäjä
246  Maksim Sumnitelnyy & Aleksandra Amador Venäjä
246  Yuriy Telegin & Darya Parshina Venäjä
246  Denis Tsybizov & Darya Bobryashova Venäjä
257  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Venäjä
257  Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Venäjä
257  Pavel Novikov & Ksenia Kuzmina Venäjä
257  Matvey Pegushin & Angelina Kopp Venäjä
257  Artem Rodionov & Yuliya Morozova Venäjä
257  Fail Sakhbutdinov & Aliya Kasimova Venäjä
257  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Venäjä
257  Vladislav Veshtemov & Olga Borozdina Venäjä
265  Igor Demkin & Darya Zavrazhnova Venäjä
265  Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Venäjä
265  Andrey Grin & Svetlana Dvurechenskaya Venäjä
265  Igor Tormyshov & Ekaterina Shagarova Venäjä
269  Maksim Novoseltsev & Anna Baklanova Venäjä
269  Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Venäjä
271  Vladislav Bender & Anna Kuzmina Venäjä
271  Anatoliy Buynovskiy & Elizaveta Kleymenova Venäjä
271  Aleksandr Drozd & Polina Fayn Venäjä
271  Andrey Lazarev & Viktoriya Volynkina Venäjä
271  Semen Matyushko & Irina Lavrukhina Venäjä
271  Leonid Proskuryakov & Kseniya Khmeleva Venäjä
271  Andrey Samuylov & Anastasiya Komarova Venäjä
271  Boris Savenko & Vlada Mishina Venäjä
271  Artem Zaytsev & Anastasia Morozova Venäjä
280  Sergey Edlenko & Sabina Senik Venäjä
280  Artem Goshkov & Mariya Baryshnikova Venäjä
280  Ivan Ivanov & Mariya Romanova Venäjä
280  Mikhail Kopunov & Dzhamilya Ziganshina Venäjä
280  Evgeniy Kravchenko & Viktoriya Radkova Venäjä
280  Anton Krylov & Mariya Starikova Venäjä
280  Artem Martynenko & Arina Babikyan Venäjä
280  Aleksey Nechiporuk & Darya Gerenchuk Venäjä
280  Vladislav Zayko & Daryana Mikhaylova Venäjä
289  Damir Akhmetzyanov & Tatyana Khadarina Venäjä
289  Konstantin Moskvin & Viktoriya Yanchuk Venäjä
289  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Venäjä
289  Vyacheslav Utkin & Mariya Prosmushkina Venäjä
289  Vyacheslav Zakharchenko & Nadezhda Dolgintseva Venäjä
294  Dmitriy Gurenkov & Darya Ermakova Venäjä
294  Vsevolod Kulagin & Irina Kanakhina Venäjä
294  Ivan Misyakov & Elizaveta Nashivochnikova Venäjä
294  Evgeniy Roy & Anastasiya Vlasova Venäjä
294  Andrey Rybakov & Inna Fedeneva Venäjä
294  Aleksey Vlasov & Kristina Vorobeva Venäjä
294  Sergey Volkov & Darina Pavley Venäjä
301  Demid Daneykin & Rimma Shutaya Venäjä
301  Artur Dolgov & Anastasiya Leonova Venäjä
301  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Venäjä
301  Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Venäjä
301  Vadim Krivorchuk & Ekaterina Khrekova Venäjä
301  Dmitriy Luzhin & Irina Danilova Venäjä
301  Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Venäjä
301  Mark Popov & Mariya Dmitrieva Venäjä
301  Yaroslav Sadovnichiy & Elena Semenchuk Venäjä
301  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Venäjä
311  Yaroslav Bykov & Nadezhda Svobodina Venäjä
311  Ilya Korostin & Viktoriya Isaeva Venäjä
311  Evgeniy Kulikov & Tatyana Makhnik Venäjä
311  Vladimir Polikov & Natalya Shirybanova Venäjä
315  Vyacheslav Aristov & Anna Dmitrienko Venäjä
315  Timur Pak & Anastasiya Mikhaleva Venäjä
315  Kirill Runtov & Kseniya Sablina Venäjä
315  Stanislav Styrin & Kseniya Semenova Venäjä
319  Dmitriy Medynskiy & Valeriya Zyuzina Venäjä
319  Ilya Ovchinnikov & Irina Gordienko Venäjä
319  Aleksandr Petrovskiy & Alina Deresh Venäjä
319  Evgeny Sotnik & Elizavyeta Romanova Venäjä
323  Vsevolod Aleynikov & Viktoriya Korolkova Venäjä
323  Yuriy Popkov & Milena Kamenskaya Venäjä
323  Roman Skripkin & Mariya Sizemova Venäjä
326  Vladislav Belyakov & Anna Patutinskaya Venäjä
326  Ilya Vlasov & Kseniya Vasileva Venäjä
326  Evgeniy Zverev & Polina Rutkovskaya Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}