Results from Russian Open 2010 - Junior-1 Standard 28. lokakuuta 2010
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Russian Open 2010
Venäjä - Moscow 25. lokakuuta 2010

Junior-1 Standard 28. lokakuuta 2010

Finaali

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Venäjä
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Venäjä
3  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Venäjä
4  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Venäjä
5  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Venäjä
6  Gleb Batsmanov & Kristina Garifullina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Venäjä
8  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Venäjä
9  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Venäjä
9  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Venäjä
9  Mikhail Zagumennov & Diana Khaysarova Venäjä
12  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Venäjä

Neljännesfinaali

13  Aleksandr Kuznetsov & Angelina Gareeva Venäjä
13  Ivan Popov-lebedyanskiy & Elizaveta Umrikhina Venäjä
15  Svyatoslav Anchukov & Anna Dmitrienko Venäjä
15  Aleksej Antonov & Elizaveta Burenina Venäjä
15  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Venäjä
18  Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Venäjä
19  Dmitriy Kit & Mariya Oblakova Venäjä
20  Georgiy Mokhov & Mariya Shestun Venäjä
21  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Venäjä
22  Egor Boldysh & Veronika Gushca Valko-Venäjä
22  Viktor Bychkov & Daria Nevolina Venäjä
24  Gleb Polischuk & Yana Popova Venäjä

4. Kierros (48 parasta)

25  Semen Solovev & Anastasiya Subbotina Venäjä
26  Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Venäjä
26  Artem Uryadov & Arina Kovalchuk Venäjä
28  Vladislav Kozin & Ekaterina Romanova Venäjä
29  Maksim Panov & Sofya Shmukler Venäjä
29  Egor Prokhonchukov & Diana Kotereva Venäjä
31  Daniil Bykov & Arina Popova Venäjä
32  Konstantin Golubtsov & Angelina Andryuschenko Venäjä
33  Ivan Ivanov & Diana Baranova Venäjä
33  Oleg Sufiev & Alexandra Startseva Venäjä
35  Sergey Aleynikov & Irina Zasko Venäjä
36  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Venäjä
37  Dmitriy Erofeev & Madina Kalashnikova Venäjä
38  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Venäjä
39  Nikita Panchenko & Anastasiya Akinina Venäjä
40  Nikolay Basenko & Kira Kalyuzhnaya Venäjä
40  Eduard Ivanov & Evgeniya Semikolennykh Venäjä
40  Andrey Samuylov & Mariya Borisova Venäjä
43  Ivan Dekh & Anastasiya Tarasenko Venäjä
43  Egor Gudkov & Yuliya Nogina Venäjä
45  Mikhail Nikitin & Diana Markova Venäjä
46  Pavel Svateev & Milana Novikovskova Venäjä
47  Egor Makarenko & Polina Poshtuk Ukraina
48  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Venäjä

3. Kierros (95 parasta)

49  Sergey Chekhonin & Ekaterina Masharskaya Venäjä
49  Daniil Kondratev & Darya Shpigel Venäjä
49  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Venäjä
52  Yaroslav Govorukhin & Yuliya Tkacheva Venäjä
52  Sergey Krasheninnikov & Aleksandra Samsonova Venäjä
52  Danila Patrushev & Arina Shikhova Venäjä
52  Stepan Podduev & Evgenia Shumakova Venäjä
52  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Venäjä
52  Vladimir Volf & Yuliya Bogdanova Venäjä
58  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Venäjä
58  Ilya Moshkin & Alena Khromtsova Venäjä
58  Nikita Murzin & Kristina Bogoslavskaya Venäjä
61  Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Venäjä
61  Sergey Novoseltsev & Milana Chekanova Venäjä
61  Andrey Sinitskiy & Marina Krivosheeva Venäjä
64  Georgiy Kalashnikov & Aleksandra Razenkova Venäjä
64  Dmitriy Litvinov & Anna Voropaeva Venäjä
64  Oleg Smolin & Tatyana Katantseva Venäjä
67  Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Venäjä
67  Evgeniy Prikhodko & Anna Mordik Venäjä
67  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Venäjä
67  Vladimir Ustyuzhanin & Varvara Stradina Venäjä
67  Dmitriy Vasilev & Tatyana Serova Venäjä
72  Pavel Kornilev & Sofiya Volzhankina Venäjä
72  Roman Vlasov & Elena Mitina Venäjä
74  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Venäjä
74  Sergey Dolzhenkov & Kseniya Gaptulbarova Venäjä
74  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Venäjä
74  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Venäjä
74  Aleksandr Sheyn & Marina Kuklina Venäjä
79  Anton Kandaurov & Ekaterina Isakova Venäjä
79  Dmitriy Lakhin & Margarita Surodina Venäjä
79  Matvey Ryzhov & Polina Shvab Venäjä
82  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Venäjä
82  Gleb Vasilev & Olga Ustinova Venäjä
84  Dmitriy Siryutin & Irina Alekseeva Venäjä
84  Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Venäjä
86  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Venäjä
87  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Venäjä
88  Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Venäjä
88  Dmitriy Polyakov & Kseniya Alferova Venäjä
90  Sergey Driga & Yuta Krupnova Venäjä
91  Denis Dubov & Svetlana Zhukova Venäjä
91  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Venäjä
91  Vladimir Kurganov & Marina Skachkova Venäjä
94  Semen Kostenko & Darya Babets Venäjä
95  Ilya Golovchenko & Kseniya Trufanova Venäjä

2. Kierros (167 parasta)

96  Anton Miryasov & Sofya Krupina Venäjä
96  Bogdan Nuriev & Anastasiya Bogdanova Venäjä
96  Aleksey Ryabichev & Ekaterina Erashova Venäjä
96  Gleb Sapon & Aleksandra Teslyuk Venäjä
100  Andrey Alekseev & Sofya Tsiguro Venäjä
100  Mark Korotkikh & Elena Dudina Venäjä
100  Artur Setdekov & Karina Khalilova Venäjä
100  Egor Troshkin & Juliana Menzinskaja Venäjä
104  Aleksandr Baranov & Alina Zayats Venäjä
104  Valentin Kaydalov & Ekaterina Schurova Venäjä
104  Evgeni Kezin & Anastasiya Kustova Venäjä
104  Nikita Khorostokovaty & Sofya Esayan Venäjä
104  Dmitriy Kondrattsev & Marina Chuprynina Venäjä
104  Yuriy Nesmeyanov & Margarita Churbanova Venäjä
104  Tikhon Shilov & Yana Ivacheva Venäjä
104  Konstantin Zamigulin & Anna Burina Venäjä
104  Evgeniy Zhdanovich & Anastasia Ponomareva Venäjä
104  Sergey Zheleznov & Yuliya Vdovina Venäjä
114  Ivan Kostorechenko & Elizaveta Vaganova Venäjä
114  Aleksandr Steblyanko & Darya Makarova Venäjä
116  Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Venäjä
116  Mikhail Gavrish & Darya Bondarenko Venäjä
116  Evgeniy Khramtsov & Dayana Babushkina Venäjä
116  Sergey Kuchev & Kaleriya Kuznetsova Venäjä
120  Kirill Dorozhkov & Mariya Salomatova Venäjä
120  Andrey Gavrilin & Vasilisa Ezhova Venäjä
120  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Venäjä
120  Evgeniy Smirnov & Veronika Vorobeva Venäjä
120  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Venäjä
120  Egor Yurkevich & Ekaterina Volosatova Venäjä
126  Nikita Chupriyanov & Elizaveta Yadryshnikova Venäjä
126  Konstantin Ferroni & Anna Golubeva Venäjä
126  Dmitriy Sapunov & Anastasiya Bitner Venäjä
126  Igor Tormyshov & Ekaterina Shagarova Venäjä
130  Nikita Gololobov & Veronika Toropova Venäjä
130  Yaroslav Soluyanov & Polina Semenova Venäjä
130  Sergey Tebin & Valeriya Bogomolova Venäjä
133  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Venäjä
133  Vladimir Taranyuk & Yuliana Gladysheva Venäjä
135  Vyacheslav Polysaev & Kamilla Dadashova Venäjä
135  Oleg Razumyak & Valeriya Pochatkova Venäjä
135  Kirill Repin & Sofya Afanaseva Venäjä
135  Gleb Sekachev & Margarita Peshkova Venäjä
139  Yaroslav Bykov & Nadezhda Svobodina Venäjä
139  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Venäjä
139  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Venäjä
139  Nikita Shalimov & Elizaveta Pavlova Venäjä
143  Fedor Dukhnovskiy & Anna Pozova Venäjä
143  Maksim Guschin & Anna Isakova Venäjä
143  Pavel Rasskazov & Elena Zenfirova Venäjä
143  Artem Zhuravlev & Ekaterina Vasileva Venäjä
147  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Venäjä
147  Dmitriy Fedorov & Yuliya Ortikova Venäjä
147  Mikhail Prokofev & Mariya Gruzdeva Venäjä
150  Nikita Gluschenko & Elizaveta Menitskaya Venäjä
150  Valeriy Rezepkin & Aleksandra Kodyakova Venäjä
150  Yuriy Telegin & Margarita Gordeeva Venäjä
150  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Venäjä
154  Konstantin Moskvin & Viktoriya Yanchuk Venäjä
154  Vladimir Shashkin & Yulia Lukyanova Venäjä
154  Igor Zhivov & Lyubov Pavlova Venäjä
157  Aleksandr Tiunkov & Anna Petrova Venäjä
157  Valeriy Zirin & Elina Sultanova Venäjä
159  Evgeniy Fomichev & Polina Kudryavtseva Venäjä
160  Denis Chesnokov & Alina Volodina Venäjä
160  David Daloglanyan & Darya Cherepakhina Venäjä
160  Vitaliy Romanov & Kseniya Eletskaya Venäjä
163  Arseniy Shtelokov & Kseniya Paninskaya Venäjä
163  Ali Tayekh & Tatyana Bogdanova Venäjä
163  Maksim Yurasov & Irina Babkina Venäjä
166  Vadim Chereslenko & Polina Gromoglasova Venäjä
166  Konstantin Fuchizhi & Darya Semina Venäjä

1. kierros (308 parasta)

168  Petr Cherentsov & Natalya Bukhtoyarova Venäjä
168  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Venäjä
168  Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Venäjä
168  Nikita Postoenko & Anna Orazbaeva Venäjä
168  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Venäjä
173  Kirill Frolov & Anna Dranichnikova Venäjä
173  Denis Vakhrushev & Ekaterina Kabysheva Venäjä
175  Arseniy Gornov & Sofya Bronitskaya Venäjä
175  Grigoriy Paduchev & Ekaterina Mukhranova Venäjä
175  Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Venäjä
175  Boris Shalimov & Viktoriya Mukhina Venäjä
175  Vitaliy Shatokhin & Ekaterina Stepantsova Venäjä
175  Egor Starchenko & Darya Rodina Venäjä
175  Dmitriy Tebekin & Valeriya Dumanova Venäjä
175  Vitalij Volosovskij & Anastasiya Kuzina Venäjä
175  Anton Yushkov & Darya Kurbatova Venäjä
175  Sergey Yusupov & Polina Predeina Venäjä
185  Ilya Evtushenko & Anastasiya Zvonareva Venäjä
185  Evgeniy Gribachev & Alina Plasichuk Venäjä
185  Nikolay Ivanov & Diana Starkova Venäjä
185  Sergey Kaverin & Elizaveta Altukhova Venäjä
185  Andrey Lazarev & Viktoriya Volynkina Venäjä
185  Konstantin Lebedev & Kseniya Kuvshinova Venäjä
185  Maksim Motyshen & Oksana Motyshen Venäjä
185  Vyacheslav Pashkeev & Mariya Nikonova Venäjä
185  Dmitriy Poshekhonov & Anna Nozdracheva Venäjä
185  Fedor Shipelev & Anastasiya Zabelina Venäjä
185  Viktor Sukhachev & Tatyana Sukhareva Venäjä
185  Nikita Znamenschikov & Darya Khabarova Venäjä
197  Anton Erofeev & Marija Mukhina Venäjä
197  Timofey Khoptyuk & Mariya Slonimskaya Venäjä
197  Anton Melnikov & Liya Mamukhova Venäjä
197  Egor Voronoy & Elizaveta Mezokh Venäjä
197  Ilya Zaykin & Dana Makarova Venäjä
197  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Venäjä
203  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Venäjä
203  Artem Matveev & Sofya Kammar Venäjä
203  Semen Matyushko & Anastasiya Blashkova Venäjä
203  Nikita Myshev & Ekaterina Golovchenko Venäjä
203  Maksim Senchik & Yuliya Krasnopolskaya Venäjä
208  Konstantin Khmara & Mariya Dmitrieva Venäjä
208  Daniil Krasnoshtanov & Anastasiya Parfenteva Venäjä
208  Maksim Krasnov & Polina Melenteva Venäjä
208  Aleksandr Nazarov & Aleksandra Temeshova Venäjä
208  Petr Shpakov & Anna Svitko Venäjä
208  Aleksandr Tarasov & Mariya Levchenko Venäjä
208  Emil Zamilov & Dinara Khizbullina Venäjä
215  Kiril Borisov & Anna Dumina Venäjä
215  Maksim Chapurin & Anastasiya Shishkova Venäjä
215  Maksim Chernev & Yanina Muravova Venäjä
215  Andrey Ivanov & Veronika Chernova Venäjä
215  Roman Kapustin & Perizat Sheralieva Caymansaaret
215  Adil Maklakov & Elina Altymbaeva Venäjä
215  Egor Marinenkov & Anastasiya Nazarukova Venäjä
215  Roman Suvorov & Sabina Guseynova Venäjä
215  Pavel Teplyashin & Olga Zelyanina Venäjä
215  Nikita Zagvozdin & Tatyana Soboleva Venäjä
225  Aleksey Klishunov & Kristina Cherepneva Venäjä
225  Pavel Kosharnyy & Anastasiya Severchenko Venäjä
225  Ilya Kulakov & Ekaterina Mitrofanova Venäjä
225  Denis Ni & Yuliya Novikova Venäjä
225  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Venäjä
225  German Savchuk & Anastasiya Klimkova Venäjä
231  Denis Chuprynov & Galina Lobova Venäjä
231  Mark Glushko & Polina Semenova Venäjä
231  Maksim Kalinin & Marina Necheporenko Venäjä
231  Danila Kandrin & Arina Kandrina Venäjä
231  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Venäjä
231  Gleb Orlov & Yuliya Saveleva Venäjä
231  Nikita Pronin & Kristina Kovsh Venäjä
231  Pavel Strelkov & Yuliya Markina Venäjä
239  Maksim Ershov & Elvira Zelenina Venäjä
239  Gleb Vazhenin & Sofya Pronina Venäjä
239  Pavel Zhivotov & Anna Petrova Venäjä
242  Vladislav Ergin & Anna Borovikova Venäjä
242  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Venäjä
242  Maksim Levin & Nika Gromova Venäjä
242  Leonid Nikonov & Angelina Bykova Venäjä
242  Denis Rollov & Arina Bazhenova Venäjä
242  Georgiy Zinkevich & Aleksandra Kuznetsova Venäjä
248  Maksim Rusanov & Marina Davlieva Venäjä
248  Evgeny Sotnik & Elizavyeta Romanova Venäjä
248  Artemiy Strechin & Alina Kulkova Venäjä
248  Yuriy Tolstenko & Yana Konovalova Venäjä
252  Nikita Gagolkin & Olga Kovner Venäjä
252  Nikita Gorovoy & Kseniya Chudova Venäjä
252  Gleb Gudkov & Yuliya Gaydova Venäjä
252  Anton Kornyushkin & Elena Shokurova Venäjä
252  Boris Savenko & Vlada Mishina Venäjä
252  Artem Stukolov & Valeriya Voynova Venäjä
258  Dmitriy Kovalenko & Polina Loran Venäjä
258  Mikhail Pyanov & Nelli Ramazanova Venäjä
258  Mikhail Sinkevich & Anastasiya Mishina Venäjä
258  Dmitriy Sokolov & Alena Korepova Venäjä
258  Yaroslav Vasilev & Anastasiya Zavozina Venäjä
258  Artem Vinokurov & Marina Serdyukova Venäjä
264  Ramir Dzhumakhanov & Ayzhan Kukanova Venäjä
264  Dmitry Grigorev & Anastasiya Soloveva Venäjä
264  Aleksandr Mitin & Veronika Kritskova Venäjä
264  Oleg Nekrasov & Ekaterina Apostolova Venäjä
264  Evgeniy Popov & Arina Zhilina Venäjä
264  Sergey Savin & Yana Zhizhileva Venäjä
264  Maksim Zhuvakov & Polina Semashko Venäjä
271  Timofey Evstropov & Elena Akhmetova Venäjä
271  Ivan Lysenko & Inna Krikunova Venäjä
271  Aleksandr Tunegov & Alena Tikhonenko Venäjä
271  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Venäjä
275  Andrey Bakhterov & Karina Bikkulova Venäjä
275  Dmitriy Churkin & Viktoriya Kravchenko Venäjä
275  Maksim Glotov & Darya Kuzina Venäjä
275  Aleksey Milyutin & Vyktoryya Achkasova Venäjä
275  Aleksandr Ryakhovskiy & Alla Drigina Venäjä
280  Maksim Antipov & Lidiya Petrenko Venäjä
280  Aleksandr Kosarev & Arina Guseva Venäjä
280  Daniil Pilipteev & Elizaveta Myasnikova Venäjä
283  Vladislav Kamashev & Anastasiya Nosova Venäjä
283  Evgeniy Kaminskiy & Darya Telegina Venäjä
283  Alexandr Ksenofontov & Darya Abramova Venäjä
283  Vladislav Kulyapkin & Darya Boyarkina Venäjä
283  Artemiy Kurbatov & Irina Paramonova Venäjä
283  Ivan Larionov & Polina Mineeva Venäjä
283  Artem Petukhov & Elena Gudkova Venäjä
283  Stanislav Styrin & Kseniya Semenova Venäjä
291  Georgiy Bannikov & Diana Ageeva Venäjä
291  Dmitriy Bilyuba & Anastasiya Kuznetsova Venäjä
291  Evgeniy Dolzhenko & Anastasiya Mitina Venäjä
291  Aleksandr Eremin & Evgeniya Sarapulova Venäjä
291  Kirill Kalitkin & Alina Nikonova Venäjä
296  Andrey Balabanov & Darya Belogrudova Venäjä
296  Timur Baykadamov & Ekaterina Odintsova Venäjä
296  Vladislav Kevrolikin & Mariya Teteryukova Venäjä
296  Mikhail Margasov & Anna Shamshurina Venäjä
296  Evgeniy Zverev & Polina Rutkovskaya Venäjä
301  Maksim Kazakov & Regina Netalieva Venäjä
301  Vyacheslav Vasilenko & Elizaveta Zhmakina Venäjä
303  Aydar Aleshin & Yuliya Nazarova Venäjä
303  Ilya Buturlin & Darya Dvornikova Venäjä
303  Vladimir Koleda & Violetta Makarova Venäjä
303  Evgeniy Paranko & Kseniya Gracheva Venäjä
307  Anatoliy Brusentsov & Kristina Galushko Venäjä
308  Nikita Volkov & Anna Zyleva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}