Results from Russian Open 2010 - Rising Star Adult+Youth Standard 26. lokakuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Russian Open 2010
Venäjä - Moscow 25. lokakuuta 2010

Rising Star Adult+Youth Standard 26. lokakuuta 2010

Finaali

1  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Venäjä
2  Artem Terekhov & Olga Morozova Venäjä
3  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Venäjä
4  Alexey Ivanov & Aleksandra Shoshneva Venäjä
5  Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Venäjä
6  Kirill Pavlov & Anna Argun Venäjä
7  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Venäjä
9  Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Venäjä
9  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Venäjä
11  Ivan Avdienko & Olga Styvrina Venäjä
12  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Venäjä
12  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Venäjä
14  Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Venäjä
15  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Venäjä

Neljännesfinaali

16  Ilya Dementev & Kristina Krukhmaleva Venäjä
17  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Venäjä
18  Konstantin Andreev & Darya Parshina Venäjä
18  Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Venäjä
18  Vladislav Liman & Ekaterina Malyavkina Venäjä
18  Vladimir Zubov & Anastasiya Okladnikova Venäjä
22  Denis Kudinov & Diana Muraveva Venäjä
22  Evgeniy Zavadskikh & Anna Frolova Venäjä
24  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Venäjä
25  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Venäjä
26  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Venäjä

4. Kierros (52 parasta)

27  Vladislav Gostev & Anna Volokhova Venäjä
27  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Venäjä
29  Ivan Komarov & Anastasiya Alekhina Venäjä
29  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Ivankovich Venäjä
29  Andrey Loginov & Nadezhda Yashkina Venäjä
29  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Venäjä
33  Vadim Isaev & Angelina Sudakova Venäjä
33  Evgeniy Kostin & Valeriya Afanaseva Venäjä
33  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Venäjä
33  Vadim Sibaev & Ekaterina Shalina Venäjä
33  Roman Tuzov & Anna Perminova Venäjä
38  Gennadiy Kotelevets & Olga Burlutskaya Venäjä
39  Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Venäjä
39  Kirill Seregichev & Lyubov Vasileva Venäjä
41  Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Venäjä
41  Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Venäjä
43  Nikita Kotov & Kseniya Mikhaylova Venäjä
43  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Valko-Venäjä
43  Anton Sokolov & Anastasiya Sukhareva Venäjä
46  Konstantin Oshashin & Valeriya Mamulova Venäjä
46  Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Venäjä
48  Sarkis Akopyan & Anna Kozhuryakina Venäjä
49  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Venäjä
49  Nikita Roman & Elena Kononenko Venäjä
51  Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Venäjä
52  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Venäjä

3. Kierros (97 parasta)

53  Artem Agafonov & Yuliya Kulemina Venäjä
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Venäjä
53  Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Venäjä
53  Mikhail Efremov & Irina Ivakina Venäjä
53  Nikolay Kharinov & Galina Emelyanenko Venäjä
53  Anton Kirpischikov & Anastasiya Mikheeva Venäjä
53  Vitaliy Matusyak & Ekaterina Kalugina Venäjä
53  Sergey Mikryukov & Lyubov Vakhrusheva Venäjä
53  Evgeniy Rannev & Evgeniya Chernysheva Venäjä
53  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Venäjä
63  Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Venäjä
63  Vyacheslav Golubkov & Marina Antonenko Venäjä
63  Pavel Miryasov & Irina Dobryakova Venäjä
63  Mikhail Popov & Oksana Averianova Venäjä
67  Dmitriy Andrianov & Anastasiya Korneeva Venäjä
67  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Venäjä
67  Ilya Kovalenko & Alina Sergienko Venäjä
67  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Venäjä
67  Artem Lunyev & Marina Bizaeva Venäjä
67  Aleksey Polozhaenko & Vera Shiryaeva Venäjä
67  Evgeniy Zelenskiy & Yana Moskovchenko Venäjä
67  Mikhail Zimin & Anastasiya Koveza Venäjä
75  Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Venäjä
75  Dmitriy Scherbakov & Evgeniya Yasinovskaya Venäjä
77  Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Venäjä
77  Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Venäjä
77  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Venäjä
80  Aleksey Chebotar & Anastasiya Rozhenko Venäjä
80  Evgeniy Matveev & Anna Rudneva Venäjä
80  Artem Merenkov & Alina Oshchepkova Venäjä
80  Mikhail Skorobogatov & Kseniya Churkina Venäjä
84  Kirill Aleksandrov & Irina Bystrova Venäjä
84  Evgeniy Kosyachkin & Anna Zubova Venäjä
84  Mikhail Shikhovtsev & Anna Yarovenko Venäjä
87  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Venäjä
87  Aleksandr Pozdnyakov & Darya Voroshilova Venäjä
87  Ilya Sukhonosov & Yana Demina Venäjä
87  Mark Udintsev & Anastasiya Bubchikova Venäjä
91  Viktor Ponomarenko & Vladislava Bool Venäjä
92  Vladislav Ovtin & Mariya Girko Venäjä
93  Roman Mikin & Polina Perova Venäjä
94  Ilya Bronitskiy & Kapitalina Kalinushkina Venäjä
94  Maksim Khoptyar & Yuliya Mitrokhina Venäjä
94  Dmitriy Mikhalskiy & Natalia Pavlenko Venäjä
97  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Venäjä

2. Kierros (164 parasta)

98  Aleksandr Chevardin & Alena Semusheva Venäjä
98  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Venäjä
98  Ivan Levin & Irina Skulkina Venäjä
98  Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Venäjä
98  Aleksey Sokhin & Yuliya Grevtsova Venäjä
103  Petros Avetisjan & Olga Prokhorenko Venäjä
103  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Venäjä
103  Vladimir Degay & Olesya Sleptsova Venäjä
103  Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Venäjä
103  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Venäjä
103  Ilya Schegolev & Aleksandra Polyakova Venäjä
103  Roman Shalygin & Yuliya Grebenschikova Venäjä
103  Anton Shumskikh & Yuliya Dzenzelevskaya Venäjä
103  Maksim Zaverkin & Irina Bondareva Venäjä
112  Daniels Belugins & Marija Mihailova Latvia
112  Aleksey Bychkov & Ekaterina Naumova Venäjä
112  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Venäjä
112  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Vlasenkova Venäjä
112  Roman Nagornyy & Anastasiya Nazarova Venäjä
117  Aleksey Fomin & Olga Orlova Venäjä
117  Stanislav Klimkov & Darya Klimkova Venäjä
117  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Venäjä
117  Artem Prokofiev & Ekaterina Prokofieva Venäjä
117  Pavel Semenov & Anastasiya Ryzhkina Venäjä
117  Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Venäjä
123  Artem Chursin & Maria Terekhina Venäjä
123  Aleksandr Garmider & Angelina Grigaytes Venäjä
123  Ivan Morozov & Valeria Koroleva Venäjä
123  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Venäjä
127  German Chernov & Mariya Batagova Venäjä
127  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Venäjä
127  Vladimir Fedorov & Irina Tremasova Venäjä
127  Ilya Garanin & Albina Demina Venäjä
127  Artem Ivanov & Elina Semka Venäjä
127  Vladislav Moshanin & Diana Bykova Venäjä
127  Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Venäjä
127  Vitaliy Tarada & Valeriya Shmeleva Venäjä
127  Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Venäjä
136  Roman Bankrashkov & Tatyana Tsarenko Venäjä
136  Ivan Doronin & Kseniya Verigo Venäjä
136  Artem Fedorov & Darya Antonova Venäjä
136  Denis Kopytin & Elena Nesterova Venäjä
140  Andrey Fomichev & Anastasia Orlova Venäjä
140  Karen Gevorgyan & Larisa Martirosyan Venäjä
140  Dmitriy Medonov & Alina Sharapova Venäjä
140  Anatoliy Skvortsov & Alena Prischepova Venäjä
140  Ilya Surkov & Valeriya Davydova Venäjä
145  Rodion Boldyrev & Valeriya Kataykina Venäjä
145  Aleksey Mescheryakov & Anastasia Glazkova Venäjä
145  Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Venäjä
145  Tagir Yusupov & Regina Karimova Venäjä
149  Dmitriy Chudinov & Alina Bisekeeva Venäjä
149  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Venäjä
149  Ilya Lubskiy & Mariya Poltorak Venäjä
149  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Venäjä
149  Igor Pavlov & Kseniya Kononenko Venäjä
149  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Venäjä
155  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Venäjä
156  Aleksandr Badalyants & Diana Oganesyan Venäjä
156  Aleksandr Gorodkov & Anastasiya Yaroschuk Venäjä
158  Aleksandr Edamenko & Kristina Palchik Venäjä
158  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Venäjä
160  Aleksey Bakalov & Marina Toropova Venäjä
160  Mikhail Markov & Ekaterina Maslova Venäjä
162  Anton Aleksandrov & Anna Durkina Venäjä
162  Amantay Zholmukhambetov & Ekaterina Shmakova Venäjä
164  Evgeniy Filatov & Yuliya Cherepennikova Venäjä

1. kierros (326 parasta)

165  Bulat Gatapov & Ksenia Shumkova Venäjä
165  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Venäjä
165  Vsevolod Ischenko & Lilia Bogdalova Venäjä
165  Alexandr Kulakov & Irina Stepanova Venäjä
165  Andrey Sotov & Antonina Kalmysheva Venäjä
165  Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Venäjä
171  Dmitri Divtsov & Anna Shtchiptsova Venäjä
171  Ivan Egorov & Anna Kradenova Venäjä
171  Vladislav Gordeev & Nina Dmitrieva Venäjä
171  Egor Maslov & Olga Balueva Venäjä
171  Ivan Popov & Mariya Kolenkova Venäjä
171  Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Venäjä
171  Aleksey Suporev & Albina Murtazina Venäjä
171  Aleksandr Supyrev & Gadelya Tukhvatullina Venäjä
171  Roman Vabel & Anna Belousova Venäjä
171  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Venäjä
171  Yan Zheleznyakov & Anna Khokhryakova Venäjä
182  Aleksandr Kirilchuk & Ulyana Shemelina Venäjä
182  Nikita Mazur & Ekaterina Loboda Venäjä
184  Evgeniy Borisov & Viktoriya Tsyganova Venäjä
184  Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Venäjä
184  Albert Shakirzyanov & Elizaveta Fattakhova Venäjä
184  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Venäjä
184  Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Venäjä
189  Artem Angudovich & Irina Borisova Venäjä
189  Denis Beybutov & Anna Antonyan Venäjä
189  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Venäjä
189  Maksim Ivanov & Vera Minova Venäjä
189  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Venäjä
189  Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Venäjä
189  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Venäjä
189  Andrey Polnarev & Valeria Aryku Venäjä
189  Nikolay Romashenko & Margarita Dymkovskaya Venäjä
189  Timur Sultanov & Ekaterina Lapteva Venäjä
189  Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Venäjä
200  Saveliy Arlyapov & Elizaveta Nemykina Venäjä
200  Igor Enin & Nikol Khalapova Venäjä
200  Nikita Gridasov & Angelina Voloshina Venäjä
200  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Venäjä
200  Georgiy Moshkin & Elizaveta Schekina Venäjä
205  Andrey Gulnik & Yana Mokienko Venäjä
205  Dmitriy Kramarenko & Margarita Pudocheva Venäjä
205  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Venäjä
205  Pavel Plotnikov & Mariya Yushkova Venäjä
205  Aleksey Sobolev & Anastasia Konnova Venäjä
205  Dmitriy Talankin & Aleksandra Bublikova Venäjä
205  Anton Timofeev & Alena Krokhina Venäjä
212  Andrey Efanov & Darya Balashova Venäjä
212  Vadim Ivanov & Irina Erofeeva Venäjä
212  Dmitriy Kochkurov & Ekaterina Martyukhina Venäjä
212  Semen Kokuev & Irina Oganesova Venäjä
212  Aleksey Laptev & Polina Merkelova Venäjä
212  Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Venäjä
218  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Venäjä
218  Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Venäjä
218  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Venäjä
218  Anton Klendiy & Anastasiya Dylevskaya Venäjä
218  Aleksandr Pelogeevskiy & Sofya Savenkova Venäjä
223  Bogdan Bukatyuk & Karina Ptashkovskaya Venäjä
223  Maksim Filippov & Aleksandra Glazyrina Venäjä
223  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Venäjä
223  Dmitriy Krivosheev & Sofya Mikhaylova Venäjä
223  Mikhail Kushnir & Anastasiya Sakhnenko Venäjä
223  Nikolay Ovchinnikov & Elena Isaeva Venäjä
223  Vladislav Samarskiy & Irina Panfilova Venäjä
223  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Venäjä
223  Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Venäjä
223  Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Venäjä
223  Aleksandr Starik & Alla Anastaseva Venäjä
234  Dmitriy Dolgov & Irina Bamburova Venäjä
234  Roman Dronov & Lyubov Belmasova Venäjä
234  Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Venäjä
234  Anil Tulasi & Arina Oganesova Venäjä
234  Anton Zharkov & Svetlana Kazakova Venäjä
239  Ilya Pankin & Kseniya Popova Venäjä
239  Kirill Rychagov & Lyudmila Alferova Venäjä
239  Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Venäjä
239  Konstantin Ten & Vera Ignateva Venäjä
239  Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Venäjä
244  Kirill Kostryukov & Anastasiya Uvarova Venäjä
244  Nikita Popov & Darya Erokhina Venäjä
244  Konstantin Zinoviev & Viktoriya Kochkina Venäjä
247  Dmitriy Fedorov & Olga Bodachevskaya Venäjä
247  Dmitriy Fomin & Anastasiya Soboleva Venäjä
247  Vladimir Mischenko & Aleksandra Berezina Venäjä
247  Arseniy Nesterenko & Kristina Shukalo Kazakstan
247  Danil Polnomochnykh & Mariya Efimova Venäjä
247  Nikita Semashko & Anastasiya Zhelyazko Venäjä
247  Denis Sytykh & Polina Zaytseva Venäjä
247  Igor Tulskiy & Tatiana Artemova Venäjä
247  Maksim Zmeev & Leyla Akberdieva Venäjä
256  Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Venäjä
256  Pavel Kozin & Alena Shakhova Venäjä
256  Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Venäjä
256  Pavel Shein & Inna Bychkova Venäjä
256  Pavel Ufandeev & Anastasiya Malysheva Venäjä
261  Aleksandr Abramov & Antonina Darcheva Venäjä
261  Roman Bogatyrev & Anna Polyakova Venäjä
261  Zakhar Korolev & Anastasiya Pugacheva Venäjä
261  Maksim Labovkin & Darya Ryzhonina Venäjä
261  Oleg Makarov & Mariya Mokhova Venäjä
261  Artem Scherbina & Ella Poludnevich Venäjä
267  Vladislav Beloglazov & Vanessa Byazrova Venäjä
267  Kirill Nogovitsyn & Ekaterina Utusikova Venäjä
267  Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Venäjä
267  Ivan Stolbov & Alina Pozdeeva Venäjä
267  Nikita Tarasov & Valeriya Sitnichenko Venäjä
267  Mkrtich Tonakanyan & Alina Tonakanyan Venäjä
267  Ilya Zubko & Darya Chernyshova Venäjä
274  Igor Davydov & Anastasiya Rybina Venäjä
274  Sergey Ekilik & Valeriya Khloptseva Venäjä
274  Stepan Korovin & Anastasiya Maskaeva Venäjä
274  Oleg Nazarov & Elena Vorotyntseva Venäjä
274  Nikolay Zhuravkov & Anastasiya Buzulutskaya Venäjä
279  Dmitriy Budigay & Mariya Churkina Venäjä
279  Georgiy Guriev & Ekaterina Nikiforova Venäjä
279  Tugan Mildzikhov & Diana Dzantieva Venäjä
279  Rodion Nedoseykin & Anna Boytsova Venäjä
279  Aleksey Neonilin & Valentina Gorbunova Venäjä
279  Nikolay Soloviev & Ekaterina Kurzeneva Venäjä
279  Aleksey Unschikov & Oksana Rogova Venäjä
279  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Venäjä
287  Aleksandr Bogomol & Inna Sinitsyna Venäjä
287  Nikita Durnev & Anastasiya Schekina Venäjä
287  Vladislav Fakhrutdinov & Anita Demidova Venäjä
287  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Venäjä
287  Ilya Inshakov & Anastasiya Izotova Venäjä
287  Pavel Khoba & Yuliya Korotkaya Venäjä
287  Vitaliy Malyavin & Viktoriya Alyabeva Venäjä
287  Aleksander Matveev & Meri Oganisyan Venäjä
287  Lev Polevschikov & Anna Andreeva Venäjä
287  Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Venäjä
287  Denis Timokhov & Svetlana Glazacheva Venäjä
287  Viktor Valtsev & Elena Filimonchikova Venäjä
287  Denis Vanyarkin & Natalya Luneva Venäjä
287  Georgiy Zhdanov & Mariya Soloveva Venäjä
301  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Venäjä
301  Aleksey Kulikov & Mariya Kuznetsova Venäjä
301  Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Venäjä
301  Artem Potapov & Anna Mitina Venäjä
301  Mikhail Vasenin & Anna Davydova Venäjä
301  Aleksey Vezhlivtsev & Olga Gorbunova Venäjä
301  Dmitriy Zotov & Marina Kobzeva Venäjä
308  Nikita Antipov & Madina Tsopanova Venäjä
308  Alexey Minka & Victoria Chumakova Venäjä
308  Igor Mintyan & Svetlana Khvorost Venäjä
308  Denis Orekhov & Evgeniya Sekatskaya Venäjä
308  Andrey Timkin & Marina Biserova Venäjä
313  Arutyun Ayvazyants & Angelina Kovtun Venäjä
313  Nikolay Beloshevskiy & Veronika Gavrikova Venäjä
313  Aleksandr Efimenko & Mariya Erokhina Venäjä
313  Mikhail Egorov & Karina Dudina Venäjä
313  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Venäjä
313  Leonid Ivontsin & Nadezhda Gorshkova Venäjä
313  Rustam Khasanov & Darya Kopp Venäjä
313  Ilya Koshelev & Liudmila Karpenko Venäjä
313  Ilya Mashtakov & Yuliya Nikitina Venäjä
313  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Venäjä
313  Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Venäjä
324  Dmitri Antonov & Darya Yuzhakova Venäjä
324  Radik Asadullin & Mariya Popova Venäjä
324  Konstantin Grachev & Mariya Naumova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}