Results from Saxonian Dance Days 2003 - IDSF Senior Open Standard 11. heinäkuuta 2003
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Saxonian Dance Days 2003
Saksa - Leipzig 11. heinäkuuta 2003

IDSF Senior Open Standard 11. heinäkuuta 2003

Finaali

1  Volker Schmidt & Ellen Jonas Saksa
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgia
3  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Saksa
4  Dirk Kitzerow & Annika Kitzerow Saksa
5  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Saksa
6  Jouko Leppala & Helja Leppala Suomi
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Italia
7  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Saksa
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Saksa
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Saksa
11  Andreas Grünefeld & Claudia Grünefeld Saksa
12  Michael Heinen & Sylvia Heinen Saksa

Neljännesfinaali

13  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Saksa
14  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Saksa
15  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Sveitsi
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Itävalta
16  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Saksa
18  Roland Lein & Karin Anton Saksa
19  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Saksa
20  Christian Helweg & Heike Helweg Saksa
21  Henry Neundorfer & Beate Neundorfer Saksa
22  Fritz Blumer & Marianne Blumer Sveitsi
22  Fred Lavin & Annette Lavin Saksa
24  Gunther Nagel & Antje Nagel Saksa
24  Alexander Valko & Barbara Valko Saksa

2. Kierros (49 parasta)

26  Manfred Otto & Andrea Otto Saksa
27  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Saksa
28  Jan Dannemann & Imme Dannemann (aka Heimann) Saksa
29  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Saksa
30  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Saksa
31  Fritz Gohde & Suzann Hubert Saksa
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Ranska
33  Werner Brunner & Petra Brunner Saksa
34  Herward Bucher & Ursula Bucher Saksa
34  Jiri Plsek & Jana Plskova Tšekki
34  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Saksa
34  Christof Schulz & Ingrid Schulz (aka Remlinger) Saksa
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Saksa
39  Roland Taron & Siegrun Taron Saksa
40  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Saksa
41  Andreas Kindt & Anne Hinz Saksa
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Saksa
41  Uwe Schadock & Petra Schadock Saksa
44  Bohumil Cech & Pavla Cech Tšekki
45  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Saksa
45  Jürgen Sasse & Angelika Sasse Saksa
45  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Saksa
45  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Saksa
49  Hagen Haupt & Claudia Liedeker Saksa

1. kierros (60 parasta)

50  Michael Gerlach & Sabine Bomme Saksa
50  Olaf Mai & Jutta Kuhn Saksa
52  Karl Heinz Dümer & Christine Hiller Saksa
53  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Ruotsi
54  Edgar Rosebrock & Karin Rosebrock Saksa
55  Dieter Barth & Doris Barth Saksa
56  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Saksa
56  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Saksa
58  Oskar Raddatz & Jule Raddatz Saksa
59  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Saksa
60  Arno Businski & Ingrid Spitzner Businski Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}