Results from Slavutych Cup 2010 - IDSF International Open Latin 28. maaliskuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Slavutych Cup 2010
Ukraina - Slavutych 27. maaliskuuta 2010

IDSF International Open Latin 28. maaliskuuta 2010

Finaali

1  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Venäjä
2  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraina
3  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldova
4  Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukraina
5  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Venäjä
6  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Viro
7  Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldova
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [21] Igor Makarov & Anna Baklanova Venäjä
9  [19] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Venäjä
10  [15] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
11  [12] Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina
11  [12] Jakub Rybicki & Alina Nowak Puola

Neljännesfinaali

13  [25] Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Zhuchenko Ukraina
14  [19] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Venäjä
15  [18] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
16  [16] Gleb Chernyavsky & Ekateryna Perevoznyk Ukraina
16  [16] Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Romania
16  [16] Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Romania
19  [15] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Venäjä
20  [14] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Tanska
21  [13] Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
21  [13] Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukraina
23  [12] Marco Zingarelli & Ilaria Campana Italia
24  [11] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Venäjä

2. Kierros (36 parasta)

25  [32] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraina
25  [32] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
27  [30] Igori Gavrilenco & Ana Popescu Moldova
28  [28] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraina
29  [19] Andrey Chumachenko & Yana Novikova Venäjä
30  [18] Renat Korobka & Inna Korobka (aka Samotyga) Ukraina
31  [16] Evgeniy Mazeiko & Ksenia Kotochigova Valko-Venäjä
32  [10] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldova
33  [6] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Venäjä
34  [4] Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraina
34  [4] Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukraina
36  [3] Igor Puzhevich & Anastasiya Kuzmich Valko-Venäjä

1. kierros (56 parasta)

37  [19] Alexandr Hudorozhtsov & Daniela Botnariuc Moldova
37  [19] Gennadiy Tsynkevich & Mzia Orvelashvili Georgia
39  [15] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
39  [15] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukraina
39  [15] Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
42  [14] Mattia Biagioli & Alice Fabrizi Italia
43  [12] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukraina
43  [12] Dmytro Samoylov & Olena Pencheva Ukraina
45  [11] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
46  [9] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukraina
47  [6] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
48  [5] Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
48  [5] Volodymyr Ditkovskyy & Lidiya Forostyuk Ukraina
48  [5] Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldova
51  [4] Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraina
52  [3] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Venäjä
53  [2] Kyrylo Kapustinskyy & Anastasiya Yargulova Ukraina
54  Aleksey Burenok & Olga Burenok Ukraina
54  Artem Chepelev & Olga Kirianova Valko-Venäjä
54  Oleksandr Koryakin & Victoriya Nadtochey Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}