Results from Spartak Cup 2004 - Junior I Latin 11. joulukuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Spartak Cup 2004
Venäjä - Moscow 11. joulukuuta 2004

Junior I Latin 11. joulukuuta 2004

Finaali

1  Kirill Kolpashchikov & Sofya Shutkina Venäjä
2  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Venäjä
3  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Venäjä
4  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Venäjä
5  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Venäjä
6  Sergey Dyliko & Alisa Butova Venäjä
7  Anton But & Marina Koroleva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Kirill Gorelov & Anastasiya Lakhno Venäjä
9  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Venäjä
10  Aleksandr Abrameshin & Ksenia Isakova Venäjä
11  Roman Kiparin & Yuliya Listratova Venäjä
12  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Venäjä
13  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Venäjä

Neljännesfinaali

14  Aleksandr Shapovalov & Alina Sytina Venäjä
15  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Venäjä
16  Artem Chechnev & Olga Paretskaya Valko-Venäjä
16  Vlad Popov & Ekaterina Strelkova Venäjä
18  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
18  Ivan Sinakin & Yana Cherepanova Venäjä
20  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Venäjä
21  Danylo Shcherbanyuk & Oksana Tsykalyuk Ukraina
22  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Venäjä
23  Pavel Grechishnikov & Angelina Alekseeva Venäjä
24  Maksim Grishin & Irina Pakhomova Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Ivan Shcherbinin & Tatiana Kharanzhuk Venäjä
26  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Venäjä
27  Sergei Fisenko & Ekaterina Vadyunina Venäjä
28  Denis Chernov & Oksana Yakovleva Venäjä
29  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Venäjä
30  Stanislav Tyutmin & Anastasiya Eremenko Venäjä
31  Vsevolod Ektov & Yuliya Shevchenko Venäjä
31  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Venäjä
33  Anton Buneev & Yuliya Goncharenko Venäjä
33  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Venäjä
33  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Venäjä
33  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Venäjä
33  Aleksandr Zolotarev & Vladislava Nirman Venäjä
38  Aleksandr Zelentsov & Oksana Viktorova Venäjä
39  Evgeniy Nekrasov & Evgeniya Malysheva Venäjä
39  Andrey Shagalin & Olga Skorikova Venäjä
41  Philipp Svatkov & Daria Morozova Venäjä
42  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Venäjä
43  Dmitriy Orlov & Lyubov Shatskaya Venäjä
43  Yan Shitik & Ekaterina Sinitsyna Venäjä
43  Ilya Zapolskikh & Darya Samokhvalova Venäjä
46  Andrey Kozin & Katerina Mikhaylova Venäjä
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Venäjä
48  Mark Radkov & Alisa Bondarchuk Venäjä

1. kierros (74 parasta)

49  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Venäjä
50  Anton Fokin & Ekaterina Melnikova Venäjä
51  Valentin Zubov & Iulia Melnik Venäjä
52  Dmitriy Maleev & Yuliya Fedoseeva Venäjä
52  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Venäjä
52  Dmitriy Zusman & Ekaterina Yureskul Venäjä
55  Viktor Safin & Darya Muksinova Venäjä
56  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Venäjä
57  Aleksey Burakov & Ekaterina Shiryaeva Venäjä
57  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Venäjä
57  Timur Mussin & Anastasiya Trapeznikova Venäjä
60  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Venäjä
61  Grigoriy Biryukov & Aleksandra Popova Venäjä
61  Pavel Graschenkov & Nataliya Kulikova Venäjä
63  Aleksey Koshevoy & Ekaterina Zornikova Venäjä
64  Ilya Samarkin & Olga Kuznetsova Venäjä
65  Rostislav Popchenko & Kseniya Moskaleva Venäjä
65  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Venäjä
67  Tigran Karapetyan & Anastasiya Yuditskaya Venäjä
68  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Venäjä
68  Daniel Tayvo & Yuliya Zaytseva Venäjä
70  Aleksey Slizovskiy & Olesya Kovtun Venäjä
71  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Venäjä
72  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Venäjä
72  Aleksey Konovalov & Anastasiya Prosvirnova Venäjä
74  Aleksey Avdeev & Ekaterina Maksimovskikh Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}