Results from Spartak Cup 2005 - Junior I Standard 11. joulukuuta 2005
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Spartak Cup 2005
Venäjä - Moscow 10. joulukuuta 2005

Junior I Standard 11. joulukuuta 2005

Finaali

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Venäjä
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Venäjä
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Venäjä
4  Artem Radaev & Ekaterina Danilova Venäjä
5  Sergey Sharov & Valeriya Lebedeva Venäjä
6  Evgeniy Kusakin & Yana Ptukhina Venäjä
7  Artem Livshits & Darya Artyukhina Venäjä
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Aleksandr Zevelev & Kseniya Evtushenko Venäjä
9  Denis Chernov & Elena Gagarina Venäjä
10  Kirill Timofeev & Aleksandra Pavlova Venäjä
11  Dmitriy Khramkov & Dzhenet Mursalova Venäjä
11  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Venäjä
13  Sergey Krasnov & Ekaterina Tokareva Venäjä
14  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Venäjä
15  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Venäjä

Neljännesfinaali

16  Evgeniy Golovach & Nataliya Bozhenova Ukraina
17  Rodion Nazarov & Irina Grishina Venäjä
18  Semen Zenkin & Natalya Virina Venäjä
19  Artem Bronnikov & Alena Loktyushina Venäjä
20  Daniel Umarov & Marina Tedzelashvilli Venäjä
21  Aleksey Orbachevskiy & Ekaterina Gimon Venäjä
22  Anton Belousov & Anna Magdeeva Venäjä
22  Sergey Davydov & Ekaterina Sivri Venäjä
22  Georgiy Konyushkin & Mariya Shirshova Venäjä
25  Andrey Kuzmichev & Ekaterina Golosova Venäjä
26  Adam Kusakin & Alla Kosolobova Venäjä
27  Timur Matveev & Valeriya Ryabova Venäjä
28  Pavel Schetinin & Evgeniya Rybalko Venäjä
29  Nikita Karnaukhov & Margarita Apashkina Venäjä

2. Kierros (52 parasta)

30  Ruslan Ischenko & Aleksandra Vinakova Venäjä
31  Sergey Anurichev & Viktoriya Skvortsova Venäjä
31  Andrey Zakharov & Irina Osipova Venäjä
33  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Venäjä
33  Evgeniy Shumakher & Tatyana Ponkina Venäjä
35  Aleksandr Mikhaylov & Valeriya Volkova Venäjä
36  Dmitriy Klimachkov & Margarita Dekhtyareva Venäjä
37  Kirill Maksimov & Tamara Ayrapetova Venäjä
38  Stanislav Ignatenko & Kristina Ossobl Venäjä
38  Ivan Prokhorov & Viktoriya Kazakova Venäjä
38  Valentin Zubov & Iulia Melnik Venäjä
41  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Venäjä
41  Aleksandr Klimkin & Svetlana Sizova Venäjä
41  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Venäjä
41  Ilya Strijonok & Antonina Matvienko Valko-Venäjä
45  Aleksandr Ivanov & Ekaterina Yarutkina Venäjä
45  Sergey Lanevich & Ulyana Popova Venäjä
47  Evgeniy Beleevskiy & Kristina Krukhmaleva Venäjä
47  Maksim Blinov & Alena Dmitrieva Venäjä
49  Stanislav Popov & Mariya Volobueva Venäjä
49  Aleksey Terevkov & Polina Lisechko Venäjä
51  Ilya Tsarenkov & Aleksandra Antonenko Venäjä
52  Vyacheslav Lomonosov & Alena Parkhomenko Venäjä

1. kierros (89 parasta)

53  Andrey Granovskiy & Regina Filippeva Venäjä
53  Andrey Leonov & Alesya Russkova Venäjä
55  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Venäjä
55  Alexandr Ponomaryov & Alena Valinova Venäjä
55  Sergey Sergeev & Anna Khrisanfova Venäjä
55  Anton Timofeev & Lolita Okonnishnikova Venäjä
59  Maksim Melikhov & Darya Maryankova Venäjä
60  Nikolay Chistov & Tatyana Saveleva Venäjä
60  Ilya Koverdyaev & Darya Zhuravleva Venäjä
60  Vladislav Samarskiy & Evgeniya Bubnova Venäjä
63  Nikolay Savelov & Anastasiya Zakharova Venäjä
63  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Venäjä
65  Konstantin Kotov & Lyussiya Zebreva Venäjä
65  Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Venäjä
67  Artem Eshkin & Anastasiya Kononova Venäjä
67  Vitaliy Gudkov & Anastasiya Afanaseva Venäjä
69  Evgeniy Semenov & Anastasiya Zhurina Venäjä
70  Andrei Komarov & Vasilisa Sergeeva Venäjä
70  Pavel Lazykin & Polina Arkhipova Venäjä
70  Mikhail Seliverstov & Aleksandra Ilchuk Venäjä
73  Leonid Khokhlov & Tatyana Melnikova Venäjä
73  Aleksey Novikov & Kristina Umanskaya Venäjä
73  Aleksandr Romanov & Yuliya Shalimova Venäjä
73  Aleksey Rybakov & Yuliya Sheroukhova Venäjä
73  Konstantin Tyulkov & Marina Chasovskikh Venäjä
73  Sergey Yakunin & Kristina Agadzhanyan Venäjä
79  Vlad Kolenchenko & Valeriya Golosovskaya Venäjä
79  Sergey Polukhin & Svetlana Lyubutsina Venäjä
79  Roman Shmargon & Nailya Kadirli Venäjä
82  Denis Maltsev & Ekaterina Lazareva Venäjä
83  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Venäjä
84  Ivan Bulychev & Ekaterina Zaletova Venäjä
84  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Venäjä
84  Andrey Lebedev & Milena Badeeva Venäjä
87  Daniil Galitskiy & Alfiya Fakhrutdinova Venäjä
87  Ivan Levin & Aleksandra Sharygina Venäjä
87  Oleg Piyakin & Yuliya Prokhorova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}