Results from St Petersburg Open - IDSF World Latin 20. syyskuuta 2003
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

St Petersburg Open
Venäjä - St Petersburg 19. syyskuuta 2003

IDSF World Latin 20. syyskuuta 2003

Finaali

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Saksa
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Italia
3  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Tanska
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova Yhdysvallat
5  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Unkari
6  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Tanska
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Venäjä
7  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenia
9  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Italia
9  Alexei Silde & Anna Firstova Venäjä
11  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Liettua
11  Evgeni Smagin & Rachael Heron Englanti
13  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Espanja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

14  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenia
14  Derek Hough & Aneta Piotrowska Puola
14  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Latvia
17  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Saksa
17  Rachid Malki & Anna Suprun Ruotsi
19  Genya Mazo & Maria Shibalova Yhdysvallat
20  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
21  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Sveitsi
22  Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulgaria
23  Dmitry Ilyushenov & Katia Ilyushenov (aka Virshilas) Kanada
24  Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Englanti
26  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukraina
26  Jeroen Struylaart & Nataliya Kravets Alankomaat

2. Kierros (48 parasta)

27  Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
28  Stasys Brilis & Carolin Neumann Viro
29  Ojars Bacis & Santa Lodina Latvia
29  Ivan Mileusnic & Darinka Divljak Jugoslavia
31  Nathan Meyers & Nuria Santalucia Australia
31  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Liettua
33  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Viro
34  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldova
35  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Islanti
36  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Puola
36  Róbert Magyari & Nanda Wolf Unkari
38  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Suomi
39  Cedric Meyer & Angelique Meyer Ranska
40  Matej Chren & Vanda Polakova Slovakia
40  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Itävalta
42  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Tšekki
42  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Valko-Venäjä
42  Tomas Hosek & Simona Svrckova Tšekki
45  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldova
45  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Valko-Venäjä
47  Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Ranska
47  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norja

1. kierros (73 parasta)

50  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Alankomaat
51  Jani Rasimus & Milla Virtanen Suomi
52  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Ruotsi
53  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irlanti
53  Stefan Green & Zeudi Zanetti Uusi-Seelanti
55  Jivo Iankov & Veronika Simeonova Bulgaria
56  Yukinori Sugano & Naoko Tokiwa Japani
56  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
58  Roberto Cavallo & Ivana Vukmirovic Kroatia
59  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israel
59  Nikola Tomasevic & Ivana Milojevic Jugoslavia
61  Thomas Dubru & Kelly Smith Belgia
62  Masaki Seko & Chiaki Seko Japani
62  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Slovakia
64  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Sveitsi
64  Charles Wang & Janet Hsiao Taiwan
66  Bruno Caseiro & Tatiana Moreira Santos Portugali
66  Alexey Feoemptov & Svetlana Hodos Caymansaaret
66  Mirza Geljo & Amila Muzurovic Bosnia ja Hertsegovina
66  Sergey Lyasenov & Yuliya Sipovich Kazakstan
66  Danny Mommen & Caroline Voets Belgia
66  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Itävalta
66  Christian Sanchez & Miriam Sanchez Espanja
66  Melvin Tan & Sharon Tan Singapore
66  Tom Tsai & Julia Lai Taiwan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}