Results from Sudak - IDSF International Open Standard 21. kesäkuuta 2009
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Sudak
Ukraina - Sudak 20. kesäkuuta 2009

IDSF International Open Standard 21. kesäkuuta 2009

Finaali

1  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraina
2  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Puola
3  Igor Potovin & Irina Shimina Venäjä
4  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukraina
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldova
6  Anton Popichenko & Daria Romanenko Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [24] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
8  [23] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Venäjä
9  [15] Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Venäjä
10  [14] Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukraina
11  [7] Alexei Seredin & Natalya Seredina Venäjä
12  [4] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Venäjä

Neljännesfinaali

13  [28] Vitaliy Surma & Veronika Egorova Venäjä
14  [25] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Valko-Venäjä
15  [24] Sergiy Krasnoshlyk & Darya Schapina Ukraina
15  [24] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraina
17  [23] Eduard Borodov & Olga Tarasova Venäjä
18  [21] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Itävalta
19  [11] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Venäjä
20  [8] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Venäjä
21  [7] Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä
22  [1] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
22  [1] Gorislav Yachmenyov & Yuliya Luzina Venäjä
24  Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Venäjä

2. Kierros (38 parasta)

25  [30] Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Venäjä
26  [29] Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Venäjä
27  [27] Sergiy Bosov & Olesya Fomina Ukraina
28  [20] Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
29  [18] Pavlo Sobolevskyy & Liliia Gladiuk Ukraina
30  [17] Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
31  [6] Oleksiy Styran & Svitlana Ivaschenko Ukraina
32  [5] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukraina
33  [3] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulgaria
33  [3] Andrij Zubko & Yuliya Ivaniv Ukraina
35  [1] Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
35  [1] Miran Tumasyans & Khrystyna Malaschenko Ukraina
37  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Ukraina
37  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldova

1. kierros (49 parasta)

39  [19] Stanislav Sergeev & Olga Sedova Venäjä
40  [14] Andrei Panasenko & Anastasia Baykova Ukraina
41  [13] Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
42  [7] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukraina
42  [7] Stefan Grigoras & Irina Karlyuga Moldova
42  [7] Evgeny Grigoriev & Svetlana Fedorova Venäjä
45  [5] Yan Skoryk & Olga Cherkasova Ukraina
46  [3] Stas Olarescu & Irina Puica Ukraina
47  Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Ukraina
47  Ruslan Kyrgyzbaev & Inna Solovieva Kazakstan
47  Alexandr Sukach & Veronika Kyzylova Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}