Results from Surprise 2009 - IDSF Open Latin 8. marraskuuta 2009
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Surprise 2009
Venäjä - Moscow 7. marraskuuta 2009

IDSF Open Latin 8. marraskuuta 2009

Finaali

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Venäjä
2  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Venäjä
3  Nikita Brovko & Alina Zharullina Venäjä
4  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Venäjä
5  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Venäjä
6  Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [14] Artem Gorelov & Anastasiya Borscheva Venäjä
8  [12] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Venäjä
9  [10] Nikolay Ivanushkin & Svitlana Sovetchenko Venäjä
10  [9] Pavel Silantev & Yana Pyzhova Venäjä
11  [6] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Venäjä
12  [5] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Venäjä

Neljännesfinaali

13  [25] Anton Teplykh & Irina Samoylova Venäjä
14  [22] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Venäjä
15  [21] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Venäjä
15  [21] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Venäjä
17  [20] Mikhail Kapusta & Vasilisa Melnikova Venäjä
17  [20] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Venäjä
19  [16] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Venäjä
20  [15] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukraina
21  [14] Vladimir Litvinov & Aleksandra Akimova Venäjä
22  [13] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Venäjä
23  [12] Albert Khadagatl & Viktoria Goroshko Venäjä
24  [7] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

25  [24] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Venäjä
25  [24] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Venäjä
25  [24] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Venäjä
25  [24] Mikhail Radionov & Olesya Epischeva Venäjä
29  [23] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Venäjä
29  [23] Ilya Kharlamov & Elizaveta Druzhinina Venäjä
29  [23] Alexey Zvontsov & Tatiana Dudenko Venäjä
32  [20] Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Venäjä
32  [20] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Venäjä
34  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Venäjä
34  [19] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Venäjä
34  [19] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Venäjä
34  [19] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Venäjä
38  [18] Serguei Vylivnoi & Olga Malakhaeva Venäjä
39  [17] Ruslan Akolupin & Nadezhda Shandrina Venäjä
40  [16] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Venäjä
41  [15] Dmitri Karabanov & Daria Emelianova Venäjä
42  [13] Maksim Melikhov & Alisa Kushnareva Venäjä
43  [12] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Venäjä
44  [11] Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Venäjä
45  [8] Yuriy Komarov & Natalya Lugovskaya Venäjä
46  [7] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Venäjä
46  [7] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Venäjä
48  [6] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Venäjä

2. Kierros (84 parasta)

49  [28] Dimitri Ushakov & Maria Zimina Venäjä
50  [26] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Venäjä
50  [26] Artem Duyunov & Elyzaveta Vorobeva Venäjä
50  [26] Artem Lukyanenkov & Arina Borisova Venäjä
50  [26] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Venäjä
54  [25] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Venäjä
54  [25] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Venäjä
54  [25] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Venäjä
54  [25] Igor Sivokon & Yulia Medved Venäjä
58  [23] Pavel Dobroserdov & Tatiana Dutchak Venäjä
58  [23] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Venäjä
58  [23] Oleg Schetkin & Anastasiya Zhurbenko Venäjä
61  [22] Andrey Laskin & Darya Kolosova Venäjä
61  [22] Dmitriy Tashkin & Viktoriya Zelikova Venäjä
63  [21] Andrey Kalinichenko & Mariya Kolycheva Venäjä
63  [21] Artem Kruchin & Oksana Vetis Venäjä
65  [20] Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Venäjä
65  [20] Aleksandr Reva & Kseniya Popova Venäjä
67  [19] Anatoly Kupchik & Yulia Kozyreva Venäjä
67  [19] Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Venäjä
69  [18] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Venäjä
70  [15] Vsevolod Ektov & Alisa Shevchenko Venäjä
70  [15] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Venäjä
70  [15] Ivan Shnygin & Olga Potapova Venäjä
73  [13] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Venäjä
74  [12] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Venäjä
74  [12] Pavel Starostin & Karina Tunieva Venäjä
76  [11] Vladimir Frolov & Darina Kulikova Venäjä
76  [11] Artem Kozlov & Vera Tomilova Venäjä
78  [10] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Venäjä
79  [9] Oleg Arapov & Kseniya Garina Venäjä
79  [9] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Venäjä
79  [9] Konstantin Volynskiy & Margarita Kriger Venäjä
82  [7] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Venäjä
83  [2] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Venäjä
84  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Venäjä

1. kierros (130 parasta)

85  [29] Ruslan Avilov & Yuliya Agapova Venäjä
86  [28] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Venäjä
86  [28] Nikita Fedotov & Elizaveta Gordienko Venäjä
86  [28] Artem Kovalevskiy & Polina Ryabinkina Venäjä
86  [28] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Venäjä
86  [28] Andrey Olgomets & Ekaterina Formaleva Venäjä
86  [28] Sergey Yurchenko & Violetta Vlada Venäjä
92  [27] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Venäjä
92  [27] Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Venäjä
94  [26] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Venäjä
94  [26] Marat Sultanov & Veronika Nurieva Venäjä
96  [25] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Venäjä
96  [25] Andrey Dudin & Elena Shalina Venäjä
96  [25] Igor Guskov & Alena Rodina Venäjä
96  [25] Aleksandr Khrapov & Anna Kialova Venäjä
96  [25] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Venäjä
101  [24] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä
101  [24] Anton Kirpischikov & Oxana Yakovleva Venäjä
103  [23] Andrey Klemeshev & Anastasiya Maneva Venäjä
104  [22] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Venäjä
104  [22] Sergey Yakunin & Diana Pol Venäjä
106  [21] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Venäjä
107  [20] Maxim Akhmetzhanov & Yuliya Skorovarova Venäjä
108  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Venäjä
108  [19] Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Venäjä
110  [18] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Venäjä
111  [17] Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Venäjä
111  [17] Pavel Bulavin & Olga Dokuchaeva Venäjä
111  [17] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Venäjä
114  [16] Ilya Pankin & Julia Kolesnikova Venäjä
114  [16] Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Venäjä
114  [16] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Venäjä
117  [14] Roman Orlovskiy & Elena Sabinina Venäjä
118  [13] Sergey Koshkin & Anastasiya Goldina Venäjä
119  [12] Vyacheslav Chernyaev & Tatyana Dzudtseva Venäjä
119  [12] Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Venäjä
119  [12] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Venäjä
122  [11] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Venäjä
123  [9] Anton Byelozorov & Natalya Ishkyna Ukraina
123  [9] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Venäjä
125  [8] Aleksandr Kulygin & Kseniya Rogova Venäjä
125  [8] Denis Vlasov & Victoria Petrova Venäjä
127  [7] Dmitriy Maslov & Viktoriya Abramova Venäjä
128  [6] Aleksej Romanchuk & Arina Kiseleva Venäjä
129  [5] Artem Kalinovskiy & Viktoriya Gerasimova Venäjä
130  [4] Tapdyg Khankishiev & Madina Kulieva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}