Results from Surprise 2009 - IDSF Open Standard 7. marraskuuta 2009
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Surprise 2009
Venäjä - Moscow 7. marraskuuta 2009

IDSF Open Standard 7. marraskuuta 2009

Finaali

1  Marat Gimaev & Alina Basyuk Venäjä
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Venäjä
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Venäjä
4  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Venäjä
5  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Venäjä
6  Igor Kruglov & Olga Scherbina Venäjä
7  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  [15] Artem Bronnikov & Darya Grishko Venäjä
9  [11] Gennady Geraskin & Polina Evdokimova Venäjä
9  [11] Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Venäjä
11  [5] Aleksey Ivanov & Irina Firsova Venäjä
12  [3] Maksim Parshin & Ekaterina Kim Venäjä

Neljännesfinaali

13  [24] Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Venäjä
13  [24] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Venäjä
15  [18] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Venäjä
16  [17] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Venäjä
17  [16] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Venäjä
18  [15] Dmitriy Bodrov & Yuliya Trubitsina Venäjä
19  [14] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Venäjä
20  [12] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Venäjä
21  [10] Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Venäjä
22  [7] Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Venäjä
22  [7] Denis Davydov & Anastasiya Podrechneva Venäjä
24  [5] Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Venäjä
25  [4] Andrey Utkin & Evgeniya Yakovleva Venäjä

3. Kierros (49 parasta)

26  [24] Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Venäjä
27  [23] Yuriy Komarov & Natalya Lugovskaya Venäjä
28  [22] Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Venäjä
29  [20] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Venäjä
29  [20] Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Venäjä
31  [17] Yriy Afonin & Marina Dorokhova Venäjä
31  [17] Igor Arsenev & Ekaterina Teremkova Venäjä
33  [16] Ilya Gogotov & Anastasiya Lisitskaya Venäjä
33  [16] Ivan Levin & Irina Skulkina Venäjä
35  [14] Roman Nelyubov & Valeriya Derevyagina Venäjä
35  [14] Boris Pezhemskiy & Elena Yashina Venäjä
37  [13] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Venäjä
38  [12] Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Venäjä
38  [12] Evgeniy Grinin & Olga Morozova Venäjä
40  [11] Anton Aleksandrov & Anna Durkina Venäjä
40  [11] Andrey Papaev & Darya Muksinova Venäjä
42  [9] Innokentiy Kozlov & Vera Dmitrieva Venäjä
42  [9] Pavel Miryasov & Anastasiya Bodunova Venäjä
42  [9] Oleg Surma & Natalija Sokolova Venäjä
42  [9] Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Venäjä
46  [8] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Venäjä
47  [7] Anton Byelozorov & Natalya Ishkyna Ukraina
47  [7] Alexandr Tsyganov & Anna Kopeykina Venäjä
49  [1] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Venäjä

2. Kierros (82 parasta)

50  [26] Vitaliy Kozhevnikov & Natalya Makarova Venäjä
51  [25] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Venäjä
51  [25] Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Venäjä
53  [24] Aleksey Anikiev & Polina Drogobych Venäjä
53  [24] Anton Betnev & Anastasiya Vedeneeva Venäjä
53  [24] Aleksey Kabanov & Ekaterina Lebedeva Venäjä
53  [24] Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Venäjä
53  [24] Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Venäjä
58  [23] Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Venäjä
58  [23] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Venäjä
58  [23] Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Venäjä
61  [22] Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Venäjä
61  [22] Anatoly Kupchik & Yulia Kozyreva Venäjä
63  [21] Ilya Gorokhovskiy & Irina Zeps Venäjä
64  [20] Ivan Gromyko & Elizaveta Khomyakova Venäjä
65  [19] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Venäjä
65  [19] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Venäjä
67  [18] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Venäjä
67  [18] Marat Khannanov & Anastasiya Kuzina Venäjä
69  [17] Ivan Doronin & Kseniya Verigo Venäjä
69  [17] Nikita Mazur & Snezhana Telitchenko Venäjä
69  [17] Ilya Strijonok & Valentina Utlik Valko-Venäjä
72  [16] Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Venäjä
72  [16] Alexandr Andreev & Anna Chernysh Venäjä
74  [15] Andrey Burlakov & Polina Pivovarova Venäjä
74  [15] Stanislav Semenov & Darya Bezmenova Venäjä
76  [12] Dmitriy Melnikov & Anastasiya Krylova Venäjä
77  [11] Sergey Trushin & Alina Kovalenko Venäjä
78  [9] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Venäjä
78  [9] Ilya Pankin & Julia Kolesnikova Venäjä
80  [6] Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Venäjä
81  [4] Ilya Zhukovskiy & Anna Kislova Venäjä
82  [3] Andrey Polnarev & Valeria Aryku Venäjä

1. kierros (110 parasta)

83  [34] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Venäjä
84  [32] Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Venäjä
84  [32] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Venäjä
86  [31] Denis Apashkin & Svetlana Zakharova Venäjä
86  [31] Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Venäjä
88  [30] Mikhail Koptev & Anastasiya Okladnikova Venäjä
88  [30] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Venäjä
88  [30] Mikhail Kotsar & Olga Melnik Venäjä
88  [30] Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Venäjä
92  [29] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Venäjä
92  [29] Sergey Filatov & Anastasiya Sverat Venäjä
92  [29] Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Venäjä
95  [28] Andrey Fedotov & Elena Lenskaya Venäjä
95  [28] Roman Gusev & Anastasiya Gornak Venäjä
97  [27] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Venäjä
98  [25] Matvey Chekalkin & Tatyana Shorygyna Venäjä
99  [22] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Venäjä
100  [21] Aleksey Gorbunov & Darya Tatarnikova Venäjä
100  [21] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Venäjä
102  [20] Denis Gureev & Evgenia Sokolova Venäjä
103  [19] Timofey Larichev & Yulia Kukarina Venäjä
104  [18] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Venäjä
104  [18] Semen Zubenko & Anastasiya Starchevskaya Venäjä
106  [14] Timofej Demihov & Darija Barabanova Venäjä
106  [14] Aleksandr Malakhov & Mariya Malakhova Venäjä
106  [14] Albert Rakhimgulov & Yuliya Shakirova Venäjä
109  [13] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Venäjä
110  [6] Evgeniy Anokhin & Larisa Ragulina Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}