Results from Surprise 2010 - IDSF Open Latin 7. marraskuuta 2010
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Surprise 2010
Venäjä - Moscow 6. marraskuuta 2010

IDSF Open Latin 7. marraskuuta 2010

Finaali

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Venäjä
2  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Venäjä
3  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Venäjä
4  Anton Prokudin & Ekaterina Pechenik Venäjä
5  Aleksandr Kartashov & Elena Kolyubakina Venäjä
6  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Liettua
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [20] Pavel Silantev & Irina Samoylova Venäjä
8  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Venäjä
8  [19] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Venäjä
10  [16] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Venäjä
11  [13] Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Venäjä
12  [8] Yan Sorokin & Veronika Karimova Venäjä

Neljännesfinaali

13  [24] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Venäjä
14  [22] Mikhail Khmel & Dilyara Bliznyuk Venäjä
14  [22] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Venäjä
16  [21] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Venäjä
17  [19] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Venäjä
17  [19] Artem Merkulov & Diana Pilipenko Venäjä
19  [17] Sergey Minaev & Angelina Troshina Venäjä
20  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Venäjä
21  [15] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Venäjä
21  [15] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Venäjä
23  [14] Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Venäjä
24  [10] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Venäjä

3. Kierros (49 parasta)

25  [26] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Venäjä
25  [26] Denis Kuzenkov & Anna Zakharova Venäjä
27  [25] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Venäjä
28  [24] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Venäjä
29  [23] Grigoriy Abaev & Irina Utnik Venäjä
29  [23] Nikolay Ivanushkin & Angelina Nechkhaeva Venäjä
29  [23] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Venäjä
32  [22] Vladimir Efremov & Kira Zorilova Venäjä
33  [21] Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Venäjä
34  [20] Vladimir Shkural & Alevtina Malenina Venäjä
34  [20] Roman Trotskiy & Karolina Usikova Venäjä
36  [19] Pavel Lopatin & Olga Lillo Venäjä
36  [19] Vitaliy Novikov & Yulia Morozova Venäjä
38  [18] Aleksey Shipilov & Anastasiya Kuzmenko Venäjä
39  [17] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Venäjä
40  [14] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Venäjä
40  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Venäjä
40  [14] Andrey Laskin & Darya Kolosova Venäjä
43  [13] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Venäjä
44  [12] Ilia Feldman & Irina Ivanova Venäjä
44  [12] Denis Krivonogov & Ekaterina Chuykova Venäjä
44  [12] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Venäjä
47  [10] Andrey Bordachuk & Nadezhda Grekova Venäjä
48  [7] Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Venäjä
48  [7] Dmitriy Khusnutdinov & Yaroslava Satalkina Venäjä

2. Kierros (81 parasta)

50  [28] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Venäjä
50  [28] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Venäjä
52  [27] Ilkham Baybulatov & Ekaterina Karbaeva Venäjä
52  [27] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Venäjä
54  [26] Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Venäjä
54  [26] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Venäjä
56  [25] Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Venäjä
56  [25] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Venäjä
56  [25] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Venäjä
56  [25] Igor Sannikov & Anna Anakina Venäjä
56  [25] Yan Shmidt & Marina Bisiuk Venäjä
56  [25] Pavel Tsarev & Polina Tsareva Venäjä
62  [24] Vsevolod Bezruchenko & Anastasia Kriukova Venäjä
63  [22] Daniil Kapitanov & Anna Aseeva Venäjä
63  [22] Sergey Kolesnikov & Alina Mekhraban Venäjä
63  [22] Roman Vasilev & Ekaterina Gostkina Venäjä
66  [21] Sergey Kumskov & Alevtina Likhacheva Venäjä
67  [20] Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Venäjä
67  [20] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Venäjä
67  [20] Nikolay Sizintsev & Mariya Akhapkina Venäjä
70  [19] Roman Syrykh & Ekaterina Abramova Venäjä
71  [18] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Venäjä
72  [17] Beka Belkaniya & Kseniya Skuratova Venäjä
72  [17] Aleksey Gavrilov & Yuliya Gubaydullina Venäjä
72  [17] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Venäjä
72  [17] Alexey Yudkin & Mariya Kolycheva Venäjä
76  [16] Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Venäjä
77  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Venäjä
78  [14] Mark Li & Tatyana Dzudtseva Venäjä
79  [13] Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Venäjä
79  [13] Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Venäjä
81  [12] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Venäjä

1. kierros (133 parasta)

82  [31] Vladimir Dolotov & Yulia Dragina Venäjä
82  [31] Ilya Kharlamov & Natalya Morgun Venäjä
84  [30] Andrei Ogarkov & Valeriya Raskova Venäjä
84  [30] Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Venäjä
84  [30] Aleksey Stupivtsev & Vlada Kolesnicenko Latvia
87  [29] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Venäjä
87  [29] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Venäjä
87  [29] Grigoriy Yagudaev & Anna Ivankova Venäjä
90  [28] Aleksey Larin & Ekaterina Yakovleva Venäjä
91  [27] Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Venäjä
92  [26] Aleksey Bakalov & Marina Toropova Venäjä
92  [26] Aleksey Bykov & Valeriya Nasonova Venäjä
92  [26] Aleksandr Sisekin & Varvara Pivavarova Venäjä
95  [25] Sergey Sharov & Maria Shkreptienko Venäjä
95  [25] Anton Shtabnov & Diana Filatova Venäjä
97  [24] Artem Kalinovskiy & Diana Pol Venäjä
97  [24] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Venäjä
99  [23] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Venäjä
100  [22] Maxim Volkov & Galina Kireeva Venäjä
101  [21] Mikhail Bobrov & Tatyana Zavyazkina Venäjä
102  [20] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Venäjä
103  [19] Ilya Malyshev & Kseniya Toporova Venäjä
103  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Venäjä
105  [18] Rodion Fomin & Daria Belova Venäjä
105  [18] Aleksandr Giss & Ekaterina Lavrova Venäjä
105  [18] Aleksey Styazhkin & Natalya Kotelnikova Venäjä
108  [17] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Venäjä
109  [16] Oleg Bazhin & Aleksandra Artemenko Venäjä
109  [16] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Venäjä
111  [15] Roman Zaytsev & Alesia Zaika Venäjä
112  [14] Stanislav Eremeev & Mariya Gribkova Venäjä
112  [14] Rustam Yumagulov & Diana Paschenko Venäjä
114  [13] Pavel Bogotopov & Darya Senkova Venäjä
115  [12] Maxim Semin & Vasilina Belomestnova Venäjä
116  [11] Nikolai Bragin & Anastasiya Duhovskaya Venäjä
116  [11] Aleksey Ivanov & Kseniya Mironova Venäjä
116  [11] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Venäjä
116  [11] Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Venäjä
116  [11] Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Venäjä
121  [10] Igor Grigorash & Tatiana Kostina Venäjä
121  [10] Oleg Velikanov & Karina Dyachenko Venäjä
123  [9] Sergey Balabanov & Polina Maksina Venäjä
124  [8] Vasily Chulkov & Maria Chernik Venäjä
125  [7] Anton Shalnev & Darya Redko Venäjä
126  [5] Nikolay Bubnov & Ekaterina Lysykh Venäjä
126  [5] Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Venäjä
128  [4] Namig Kerimov & Mariya Anurova Venäjä
129  [3] Vyacheslav Berendakov & Elena Zaglubotskaya Venäjä
129  [3] Maksim Ivanov & Vera Minova Venäjä
129  [3] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Venäjä
132  [2] Konstantin Piskovatsky & Anastasia Zamalova Venäjä
133  Nikita Chikov & Elena Vasileva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}