Results from Tactus Open 2008 - IDSF International Open Latin 27. huhtikuuta 2008
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tactus Open 2008
Kroatia - Zagreb 26. huhtikuuta 2008

IDSF International Open Latin 27. huhtikuuta 2008

Finaali

1  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenia
2  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Venäjä
3  Misa Cigoj & Alexandra Malai Slovenia
4  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Italia
5  Andrea Silvestri & Martina Váradi Unkari
6  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Itävalta
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Venäjä
8  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Liettua
8  Istvan Varga & Gabriela Pilic Kroatia
10  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Venäjä
11  Stefano Vidoni & Giulia Settomini Italia
12  Matej Kralj & Spela Kralj Slovenia

Neljännesfinaali

13  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Tšekki
13  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japani
15  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Liettua
16  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovenia
17  Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovenia
17  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Jugoslavia
19  Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovakia
19  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Italia
21  Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova Tšekki
22  Dániel Szabó & Éva Lovász Unkari
23  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Kroatia
24  Danijel Romanovic & Tanja Lukic Jugoslavia

2. Kierros (48 parasta)

25  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Romania
25  Tamás Gellai & Ágnes Fürst Unkari
25  Uros Markovic & Jovana Janicijevic Jugoslavia
28  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tšekki
29  Noel Kiss & Zsuzsanna Braun Unkari
30  Bogdan Tyaglyy & Anastasiya Ermishova Azerbaidžan
31  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Romania
32  Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Itävalta
32  Artem Lazarev & Liene Liepa Latvia
34  Vedran Marceta & Zana Ibric Bosnia ja Hertsegovina
34  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovenia
36  Miha Stefl & Ursa Tomazic Slovenia
37  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovenia
38  Daniel Nan Sajti & Daniela Florut Romania
39  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tšekki
39  Marko Herceg & Ana Herceg Kroatia
39  Patrik Majcen & Emina Musanovic Kroatia
39  Sven Zubic & Marija Santek Kroatia
43  Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Kroatia
43  Milan Locic & Ivana Dzambic Jugoslavia
45  Roland Parádi & Diana Gyurits Unkari
46  Péter Császár & Andrea Illés Unkari
46  András Mészáros & Dorottya Oláh Unkari
48  Matej Mesojedec & Dijana Zutic Kroatia

1. kierros (77 parasta)

49  Kristian Pavlovic & Sandra Orgonas Jugoslavia
49  Viktor Polasek & Dita Drabkova Tšekki
51  Jozef Herak & Sandra Agalareva Slovakia
52  Enis Avdic & Ida Sehovic Bosnia ja Hertsegovina
53  Dino Alic & Dina Imamovic Bosnia ja Hertsegovina
54  Timi Volupic & Sara Bucar Slovenia
55  Nermin Kocan & Iris Brkic Bosnia ja Hertsegovina
56  Philip Hain & Andrea Hasner Itävalta
57  Boris Mladenovic & Sonja Mladenovic Jugoslavia
58  Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Azerbaidžan
59  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Valko-Venäjä
59  Filip Debelec & Bruna Gorupec Kroatia
61  Zsolt Katona & Tímea Potys Yhdysvallat
62  Alexander Wonisch & Anja Höfler Itävalta
63  Luka Vodlan & Maja Omovsek Slovenia
64  Deni Banic & Sara Biskic Kroatia
64  Slobodan Vukcevic & Jelena Vukcevic Montenegro
66  Antonio Humski & Marina Kovac Kroatia
67  Ivan Angelkovski & Kristina Tarcugovska entinen Jugoslavian tasavalta Makedonia
67  Miroslav Gajic & Nevena Bazalac Jugoslavia
67  Marko Grdosic & Ana Lovric Kroatia
67  Matija Posavec & Vlatka Blazekovic Kroatia
71  Florin Dacian Culda & Dana Raluca Gale Romania
71  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Kroatia
71  Marko Santic & Tena Zepec Kroatia
74  Ivan Ivanov & Violeta Milanova Bulgaria
74  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosnia ja Hertsegovina
74  Matevz Rumpret & Vesna Koderman Slovenia
74  Bartul Zubac & Lorena Klasic Kroatia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}