Results from Tallinn International 2007 - Junior II Latin 25. marraskuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tallinn International 2007
Viro - Tallinn 24. marraskuuta 2007

Junior II Latin 25. marraskuuta 2007

Finaali

1  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Viro
2  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Latvia
3  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Viro
4  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Latvia
5  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Viro
6  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Latvia
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Latvia
8  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Latvia
9  Aleksander Makusev & Julia Nozkina Viro
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Latvia
11  Aleksandrs Kolcovs & Anastasija Timofejeva Latvia
12  Valters Boroviks & Diana Romancane Latvia

Neljännesfinaali

13  Nauris Kalva & Zanda Gruba Latvia
14  Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia
14  Karlis Treijs & Nadina Rode Latvia
16  Henry Puusepp & Laura Puusepp Viro
16  Dmitri Smagljuk & Elina Lebjodkina Viro
18  Alexey Korablev & Diana Narbikova Viro
19  Artur Luppa & Roberta Liinar Viro
20  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Liettua
21  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Latvia
22  Artem Alekseev & Maria Janutis Venäjä
22  Ilja Vaganov & Magdalena Donerstak Viro
24  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Viro

2. Kierros (45 parasta)

25  Otto Antson & Hanna Antson Viro
25  Erik Rani & Eliise Ilves Viro
27  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Viro
28  Andrejs Moisejenko & Annija Bergmane Latvia
28  Dmitrijs Tuzikovs & Jekaterina Aleksaskina Latvia
30  Nikita Konotop & Lyudmila Davydova Venäjä
31  Tanel Trunin & Regina Rähn Viro
31  Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem Viro
33  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Venäjä
34  Allar Möll & Gerli Selge Viro
34  Erik Tugo & Valeria Inostrantseva Viro
36  Sander Kalve & Anna Kustova Viro
36  Dmitri Tuvi & Ilona Andrejeva Viro
38  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Latvia
38  Maris Loja & Madara Freiberga Latvia
40  Teet Järv & Janina Kim Viro
41  German Dusheyko & Anna Makoveeva Venäjä
42  Tarvi Salu & Kaidi Possul Viro
43  Dmitriy Novikov & Svetlana Karpova Venäjä
44  Mihkel Hiiet & Kristina Smirnova Viro
44  Artur Käpp & Keidi Possul Viro

1. kierros (65 parasta)

46  Henri Latti & Anna Gorjunova Viro
47  Toms Kolats & Liva Valdheima Latvia
48  Anton Batyukov & Anna Samosudova Venäjä
49  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Venäjä
50  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Latvia
51  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Viro
52  Jaanus Burk & Terje Vaher Viro
52  Sergejs Kondrasins & Karina Avisane Latvia
54  Rainis Karro & Diane Môttus Viro
54  Artjom Skurenko & Katrin Repetskaja Viro
54  Martin Uusmäe & Eleen Laul Viro
57  Kirill Homtsik & Ekaterina Lazareva Viro
58  Edgars Erkskis & Liva Culkstena Latvia
59  Ingus Falalejevs & Laura Umecka Latvia
59  Karl Henry Thomson & Glea Habicht Viro
61  Deniss Gubanov & Albina Malôs Viro
61  Reinis Kruklins & Justine Balmane Latvia
61  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova Viro
64  Karl Erik Elmet & Raili Ever Viro
64  Ainars Maske & Laine Liepa Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}