Results from Tallinn International 2007 - Junior I Standard 25. marraskuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tallinn International 2007
Viro - Tallinn 24. marraskuuta 2007

Junior I Standard 25. marraskuuta 2007

Finaali

1  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Viro
2  Boris Basin & Nadezhda Novikova Venäjä
3  Arturs Freimanis & Liza Hincenberga Latvia
4  Armand Fazullin & Marit Mets Viro
5  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Latvia
6  Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Viro
7  Avo Kullamaa & Maria Sutt Viro
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Lazdane Latvia
9  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Saksa
10  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Venäjä
11  Voldemars Jurevics & Agate Labalaika Latvia
12  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Venäjä
13  Mindaugas Strazdas & Rusne Glinskyte Liettua
15  Krists Ciapas & Sarlote Jakse Latvia
16  Mark Basaloga & Liisa Butel Viro
17  Roberts Zageris & Evita Brilte Latvia
18  Sander Häkkinen & Elizaveta Semjonova Viro
18  Rando Jurgens & Maria Abel Viro
18  Matiss Timofejevs & Paula Makarova-makaronoka Latvia
21  Alan Lilleoja & Elina Magomedova Viro
21  Gabriel Opris & Katrin Vain Viro
23  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Venäjä
24  Kaspar Mätas & Jaana Lesment Viro

2. Kierros (42 parasta)

25  Enar Kirikal & Stella Raudsepp Viro
26  Mark Korotin & Valeria Pakk Viro
27  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Viro
27  Madis Hiiet & Johanna Nirk Viro
29  Aleks Herbert Rivik & Sarah Lainemäe Viro
29  Rain Vares & Jane Kikojan Viro
31  Krisjanis Brizga & Olga Ladugina Latvia
32  Karl Jogi & Birgit Vilks Viro
32  Nikita Sazhin & Anastasia Lapina Venäjä
34  Artem Bolotnikov & Anastasiya Koveza Viro
34  Mait Roomus & Anabel Aunver Viro
36  Andris Patmalnieks & Monta Skirpa Latvia
37  Ander Hindremäe & Keili Kase Viro
37  Sander Kartau & Ramisa Priimagi Viro
39  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Viro
39  Ergo Lükk & Rutt Metusala Viro
41  Ivan Borisov & Yuliya Slinchenko Venäjä
42  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Viro

1. kierros (58 parasta)

43  Margo Asten & Mona Kattel Viro
43  Roman Zakopaev & Ekaterina Gaevskaya Venäjä
45  Pavel Melentyev & Vera Shestakova Viro
45  Maxim Starovoytov & Elizaveta Korobeynikova Venäjä
47  Mihkelerik Peegel & Helerin Adelbert Viro
48  Arnold Poznahirko & Karolin Madsen Viro
49  Erik Luts & Astrit Vanaveski Viro
50  Anton Blinkov & Natalia Hitrova Viro
50  Geirjoonas Loit & Andrea Laanemets Viro
50  Aleksander Polozov & Elizaveta Lukyanova Venäjä
53  Roman Lazhinskiy & Anastasia Gabysheva Viro
54  Alan Laheb & Kaisa Lepik Viro
55  Daniil Ovchar & Olga Prokhorenko Viro
56  Vladislav Misulovin & Anastasia Semenova Viro
57  Ivan Antonov & Svetlana Vasileva Venäjä
57  Nikita Ivanchenko & Darya Shestakova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}