Results from Tallinn International Open Cup 2008 - Junior I Standard 30. marraskuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tallinn International Open Cup 2008
Viro - Tallinn 29. marraskuuta 2008

Junior I Standard 30. marraskuuta 2008

Finaali

1  Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Venäjä
2  Nils Jugans & Juliana Gordimova Latvia
3  Nikolay Chernov & Elizaveta Korobeynikova Venäjä
4  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Venäjä
5  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Latvia
6  Karls Aniscenko & Paula Kukute Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Viro
8  Oskars Karklins & Elina Muceniece Latvia
9  Edgar Panov & Elina Lebjodkina Viro
10  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Viro
11  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Latvia
12  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Viro

Neljännesfinaali

13  Madis Abel & Alina Tamuljonok Viro
13  Kaspar Mätas & Natalia Hitrova Viro
15  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Venäjä
16  Stefan Velberg & Greta Korju Viro
17  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Viro
18  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Venäjä
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Latvia
20  Kristo Hokkonen & Katri Karindi Viro
20  Vladimir Rotan & Daria Sherstoboeva Venäjä
22  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Venäjä
22  Arturs-karols Junelis & Elina Latvia
24  Maxim Starovoytov & Evgeniya Florinskaya Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro
26  Margo Asten & Mona Kattel Viro
26  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Viro
28  Mark Basaloga & Kaisa Lepik Viro
28  Sander Üksti & Meeritriin Tomson Viro
30  Kristers Zuika & Endija Zuika Latvia
31  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Viro
31  Rodion Li & Nelli Kiselevskaya Venäjä
33  Mario Saunpere & Lisa Marie Vali Viro
33  Roman Savchenkov & Anastasiya Kislyakova Venäjä
33  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Latvia
36  Martin Maskin & Mirell Molder Viro
37  Stefan Korjus & Valeria Semjonova Viro
37  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Viro
39  Karl-gustav Hanikat & Zanna Dronina Viro
39  Ilari Kauppinen & Mirella Jalonen Suomi
39  Vladislav Kurganskiy & Svetlana Vasileva Venäjä
39  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Viro
43  Ivan Antonov & Mariya Boykova Venäjä
44  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Viro
44  Arthur Niin & Alina Vesselova Viro
46  Karl Mols & Keiti Djakonov Viro
46  Ragner Tallermaa & Getter Gilden Viro
48  Sander Kütisaar & Annela Pajumets Viro

1. kierros (75 parasta)

49  Ander Hindremäe & Keili Kase Viro
50  Vladislav Vodopyanov & Viktoriya Sverdlikova Venäjä
50  Maksim Yushkevich & Slavyana Melnik Valko-Venäjä
52  Rain Vares & Katriin Mägi Viro
53  Janis Levinskis & Zaklina Sola Latvia
53  Kert Kevin Lissmann & Laura Smolski Viro
55  Alain Ameljushenko & Kaari Kink Viro
56  Eduard Jakovlev & Cecilia Eero Viro
57  Genert Allikmaa & Loore Pihlas Viro
58  Jevgeni Avramtsuk & Helen Hendrikson Viro
59  Andero Heinola & Laura Ernits Viro
59  Joosep Moor & Johanna Maria Vilgats Viro
61  Raivis Grandovskis & Elizabete Aispure Latvia
61  Daniel Russ & Kati Karolin Prangli Viro
61  Johannes Saaristo & Mila Nikanto Viro
64  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Ruotsi
64  Denis Rastrogujev & Diana Snagovskaja Viro
64  Christopher Voolaid & Regina Perzinski Viro
67  Janis Kalkis & Sanda Igaune Latvia
67  Marten Niinepuu & Jane Toiger Viro
67  Joonatan Poolma & Marianne Kosenkranius Viro
70  Karlgregori Kadatski & Ehti Annus Viro
71  Christer Lohk & Kaisa Josu Viro
72  Martin Trudnikov & Marianne Äkke Viro
73  Nikita Shindarev & Veronika Klyueva Venäjä
74  Andres Kolbassov & Anna Pereskokova Viro
74  Anton Masljakevits & Evelin-liis Suvi Viro
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}