Results from Tampere Winter Dance Festival - Amateur Rising Star Standard 25. tammikuuta 2008
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tampere Winter Dance Festival
Suomi - Tampere 25. tammikuuta 2008

Amateur Rising Star Standard 25. tammikuuta 2008

Finaali

1  Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova Latvia
2  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Venäjä
3  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Viro
4  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Suomi
5  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Viro
6  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Viro
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [17] Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Viro
8  [16] Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Latvia
9  [13] Aleksey Ivanov & Olga Blyum Venäjä
10  [8] Paul Reinolt & Madli Pappa Viro
11  [3] Gundars Kalnins & Anna Vikulova Latvia
12  [2] Maksim Zhemchuzhnikov & Ksenia Savchenko Venäjä

Neljännesfinaali

13  [12] Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Suomi
14  [11] Alari Lukk & Dina Syritsa Viro
14  [11] Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Venäjä
16  [9] Aleksei Tuvi & Kristiina Reinfeldt Viro
17  [8] Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Suomi
18  [7] Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Latvia
19  [5] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Suomi
20  [4] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Venäjä
21  [2] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Tanska
22  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Suomi
22  Oleg Ischuk & Victoria Nikulshina Venäjä
22  Samuli Pietiläinen & Satu Mäkinen Suomi

2. Kierros (41 parasta)

25  [11] Jens Mattila & Sofia Mäki Ontto Suomi
26  [9] Vitaliy Bondarenko & Mariya Shitikova Venäjä
26  [9] Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Suomi
28  [8] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Venäjä
28  [8] Clinton Soules & Meagan Kleinhans Etelä-Afrikka
30  [7] Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Suomi
31  [6] Karri Rinne & Suvi Kurki Suomi
32  [5] Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Suomi
33  [4] Henrik Nordman & Simone Lehikoinen Suomi
34  [3] Kim Samuelsson & Reetta Aarnio Suomi
35  [2] Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Suomi
35  [2] Kalmer Seisler & Anna Belozerskikh Suomi
37  [1] Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Suomi
37  [1] Lassi Pakkala & Sanni Alanen Suomi
39  Kasper Rauhala & Janika Ilkka Suomi
39  Kasperi Rinne & Netta Kupiainen Suomi
39  Samuli Valonen & Sara Niemela Suomi

1. kierros (60 parasta)

42  [18] Matti Rautajoki & Heidi Pohjola Suomi
43  [16] C Alfestus & J Kolbie Etelä-Afrikka
43  [16] Mikael Malila & Aini Minkkinen Suomi
43  [16] Riyaad Marlie & Diedre Michaels Etelä-Afrikka
46  [15] Vasili Maltsev & Elina Maltseva Suomi
46  [15] Eerik Nordman & Anni Kokkonen Suomi
48  [14] Ville Häyrynen & Laura Vihanne Suomi
48  [14] Tapio Jokinen & Kiia Konttinen Suomi
48  [14] Tuomas Jylhä & Iida Hilska Suomi
48  [14] Juuso Kähärä & Camilla Nolvi Suomi
48  [14] Patrick Kutumane & Semi Matabola Etelä-Afrikka
48  [14] Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Etelä-Afrikka
48  [14] Sami Similä & Iina Elo Suomi
48  [14] L Smitt & Melissa Hoffman Etelä-Afrikka
56  [9] Ville Sinkkonen & Jenna-mari Syrjänen Suomi
57  [8] Marko Bärn & Sarita Helin Suomi
58  [5] Laszlo Kalmar & Riina Hirvonen Suomi
59  [4] Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Venäjä
60  [2] Leonid Kondratev & Daria Romanenko Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}