Results from Test Tournament - Junior I Open Standard 20. lokakuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Test Tournament
Venäjä - Moscow 20. lokakuuta 2012

Junior I Open Standard 20. lokakuuta 2012

Finaali

1  Oleg Chzhen & Ekaterina Osovskaya Venäjä
2  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistan
3  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Venäjä
4  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Venäjä
5  Artem Erkaev & Darya Bondareva Venäjä
6  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Venäjä
8  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Venäjä
9  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Venäjä
10  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Venäjä
11  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Venäjä
12  Aleksey Lukyanchuk & Anzhelika Barabanova Venäjä
13  Kirill Kalinushkin & Anastasiya Kosareva Venäjä

Neljännesfinaali

14  Yakov Shakhov & Dariya Dzhangarasheva Kazakstan
15  Ivan Tlustenko & Anastasiya Gorzhuy Venäjä
16  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Venäjä
17  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Venäjä
18  Nikita Saliev & Regina Tolstikova Kazakstan
19  Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Venäjä
19  Anton Larionov & Anastasiya Smirnova Venäjä
19  Egor Marichev & Arina Shakina Venäjä
22  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Venäjä
23  Ilya Zidan & Anastasiya Sharkova Venäjä
24  Ilya Punegov & Stanislava Smirnova Venäjä

2. Kierros (49 parasta)

25  Igor Makurin & Ekaterina Guleva Venäjä
26  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Venäjä
26  Aleksey Matveenko & Anna Shelpakova Venäjä
26  Zakhar Skrylnik & Polina Barhatova Venäjä
29  Konstantin Sizentsev & Darya Loboda Venäjä
30  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Venäjä
31  Andrey Rodin & Mariya Kotova Venäjä
32  Igor Klok & Sofiya Bulgakova Venäjä
32  Semen Kokovin & Anna Dimidova Venäjä
34  Pavel Dmitriev & Margarita Makeeva Venäjä
34  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Venäjä
34  Maksim Stasyuk & Anna Voronkova Venäjä
37  Evgeniy Budyak & Natalya Chupina Venäjä
37  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Venäjä
37  Vadim Plotnikov & Anastasiya Berezina Venäjä
40  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Venäjä
40  Ivan Galatenko & Alisa Kirichenko Venäjä
42  Vladimir Moiseev & Mariya Dukker Venäjä
42  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Venäjä
44  Denis Baranchugov & Zhanna Tsyrenova Venäjä
44  Oleg Karyagin & Ekaterina Alekhina Venäjä
44  Evgeniy Komarov & Anastasiya Karanova Venäjä
47  Aleksej Potselov & Dajaana Aprosimova Venäjä
48  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Venäjä
49  Artem Khruschalev & Polina Chichulina Venäjä

1. kierros (70 parasta)

50  Ilya Gashkov & Kristina Anenko Venäjä
50  Daniil Korepov & Alena Korepova Venäjä
52  Roman Yunkind & Anna Kim Kazakstan
53  Ilya Logachev & Anastasiya Leonteva Venäjä
53  Gleb Saprykin & Darya Gaponova Venäjä
53  Aleksandr Sytezhev & Darya Verkhova Venäjä
56  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Venäjä
57  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Venäjä
57  Aset Doshimov & Valeriya Mashava Venäjä
57  Vadim Maksimov & Tatyana Popova Venäjä
57  Maksim Nesterov & Irina Harkova Venäjä
61  Aleksey Abakumov & Sofya Bashilova Venäjä
62  Egor Rybalkin & Yuliya Guseva Venäjä
63  Viktor Moskalyuk & Mariya Lobanova Venäjä
64  Danil Bolshakov & Anastasiya Ivanova Venäjä
65  Ivan Lavrov & Natalya Yaremchuk Venäjä
65  Egor Zolotarev & Anastasiya Ponomarenko Venäjä
67  Aleksey Fedorov & Yana Lazareva Venäjä
68  Emil Nasibullin & Roza Gazizova Venäjä
69  Maksim Zherdev & Kristina Burtseva Venäjä
70  Vladislav Tkachenko & Olga Bichevina Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}