Results from Test Tournament - Juvenile II D Combi 2 20. lokakuuta 2012
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Test Tournament
Venäjä - Moscow 20. lokakuuta 2012

Juvenile II D Combi 2 20. lokakuuta 2012

Finaali

1  Maksim Shevchenko & Adilya Omarova Kazakstan
2  Konstantin Zenkov & Lidiya Bengardt Venäjä
3  Roman Zubritskiy & Anastasiya Galkina Venäjä
4  Ilya Zubenko & Arina Matasar Venäjä
5  Levan Usmanov & Karina Gaynatdinova Venäjä
6  Anton Parfenov & Kseniya Zubkova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Daniil Markelov & Sofiya Aryankina Venäjä
8  Matvey Evdokimov & Lada Kiseleva Venäjä
9  Maksim Toloko & Yana Masharova Venäjä
10  Vladislav Kuranov & Valeriya Romanova Venäjä
11  Mikhail Morozov & Veronika Tarasova Venäjä
12  Konstantin Oparin & Elizaveta Nedobej Venäjä
13  Nikita Fedorov & Polina Bombitskaya Venäjä

Neljännesfinaali

14  Artem Kukushkin & Renata Frolova Venäjä
15  Zakhar Sudakov & Elizaveta Yurtaeva Venäjä
16  Konstantin Kuzmin & Valeriya Kuzmina Venäjä
16  Gleb Shabentov & Anastasiya Stremousova Venäjä
18  Maksim Ignatov & Polina Baronova Venäjä
18  Denis Tvaev & Mariya Barsukova Venäjä
20  Viktor Rogatyuk & Irina Ivanova Venäjä
21  Aleksandr Anisimov & Ekaterina Babanina Venäjä
21  Arseniy Semenov & Mariya Kunakova Venäjä
23  Sergey Sokolov & Polina Krivorotova Venäjä
24  Kirill Chernyshov & Darya Krupen Venäjä

1. kierros (47 parasta)

25  Nikolay Bespalov & Anastasiya Kvyatkovskaya Venäjä
25  Yaroslav Ukrainskiy & Polina Artsibasheva Venäjä
27  Sergey Jakovlev & Elizaveta Sokolova Venäjä
28  Leonid Balin & Tatyana Ksandopulo Venäjä
29  Ilya Grankin & Anastasiya Prozheeva Venäjä
30  Vladislav Kurbatov & Angelina Tsiprush Venäjä
31  Vadim Zhurin & Veronika Popova Venäjä
32  Andrey Medvedev & Valeriya Bubnova Venäjä
33  Ilya Petrov & Anna Izmaylova Venäjä
34  Vladimir Biletskij & Ekaterina Yakobchuk Venäjä
35  Semen Kochetov & Darya Sviridenko Venäjä
36  Saveliy Prokhorov & Tatyana Lukina Venäjä
36  Nikita Shalaevskikh & Eleonora Khaschanova Venäjä
38  Ilya Arkhipov & Natalya Maksimova Venäjä
39  Artem Bagdasaryan & Kristina Sargsyan Venäjä
39  Kirill Bystrov & Anna Nechaeva Venäjä
39  Vyacheslav Chumichev & Margarita Sazonova Venäjä
42  Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Venäjä
43  Yan Bakanov & Galina Samylova Venäjä
43  Vladislav Morozov & Yuliya Ponomareva Venäjä
45  Nikita Gorbachov & Veronika Zobnitseva Venäjä
46  Timofej Yarovoj & Mariya Titova Venäjä
47  Amir Dasher & Olesya Kameneva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}