Results from The Imperial Championships - Amateur Latin 10. lokakuuta 2004
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

The Imperial Championships
Englanti - Frimley Green 10. lokakuuta 2004

Amateur Latin 10. lokakuuta 2004

Finaali

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Tanska
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovenia
3  Derek Hough & Rosa Filippello Englanti
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Venäjä
5  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Slovenia
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Tanska
8  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Venäjä
8  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Venäjä
10  Gregor Rebula & Lisa Darby Englanti
10  Robin Sewell & Nuria Santalucia Australia
12  Marat Gimaev & Alina Basyuk Venäjä

Neljännesfinaali

13  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Puola
14  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Luxemburg
15  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Saksa
19  Stephen Mccann & Marina Shalneva Englanti
20  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Venäjä
20  Marco Mancini & Giada Filacchione Italia
22  Lu Ning & Wei Wei Kiina
23  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Venäjä
23  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Tanska
25  Vladislav Borodinov & Irina Garous Venäjä

3. Kierros (45 parasta)

26  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Venäjä
28  Andrew Cuerden & Hanna Haarala Englanti
28  Denis Shepelev & Anna Abakumova Venäjä
30  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Venäjä
31  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Tanska
31  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Italia
33  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Venäjä
33  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovenia
33  Nikolai Palianov & Polina Gladkova Venäjä
36  Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Italia
36  Andrea Silvestri & Francesca Berardi Italia
38  Davide Barone & Michela Rossi Italia
38  George Osadchy & Irina Bubnova Venäjä
40  Mario Palermo & Federica Lappano Italia
42  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Suomi
43  Cristian Bertini & Lucia Bertini Italia
43  Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Tanska
45  Stefano Oradei & Luisa Beliani Italia
46  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Italia
46  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Italia
48  Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Italia
49  Alberto Tridente & Giulia Settomini Italia
49  Toni Tuominen & Soile Nasanen Suomi

2. Kierros (76 parasta)

51  Ryan Hammond & Lindsey Muckle Etelä-Afrikka
  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Tanska
  Salvatore Bellavita & Ylenia Intravaia Italia
  Adam Blakey & Meagan Alderton Australia
  Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Italia
  Damian Czarnecki & Michaela Kjaer Tanska
  Vitaliy Didenko & Anna Korol Venäjä
  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Venäjä
  Manuel Fraboni & Daniela Infantino Italia
  Simone Franco & Sara Casini Italia
  Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Ranska
  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Itävalta
  Sergei Guskov & Anna Sharikova Venäjä
  Patrick Helm & Sharna Burgess Englanti
  Wen Li & Zhen Li Chen Kiina
  Rene Loft & Laura Hair Tanska
  Damiano Lonardi & Sara Cengia Italia
  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Venäjä
  Valentin Milev & Ekaterina Fadeeva Bulgaria
  Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Israel
  Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Tanska
  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Ranska
  Emiliano Palmieri & Federica Rai Italia
  Roberto Paulesu & Romina Deidda Italia
  Nicolas Pouget & Coralie Anfray Ranska
  Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Suomi
  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Italia
  Thomas Szego & Corinne Roost Sveitsi
  Alexander Timofeev & Elena Muratova Venäjä
  Mads Vad & Kelly Smith Tanska
  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Tanska

1. kierros (114 parasta)

83  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Kanada
83  Matti Puro & Anne Jänkälä Suomi
85  Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Italia
86  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Italia
87  Dawid Kaminski & Rachel-anne Morgan Englanti
88  Laurits Buse & Gitte Kragelund Tanska
88  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Alankomaat
88  Michele Prioletti & Sonia Stanziani Italia
91  Giuseppe Caruso & Gaetana Torrisi Italia
91  Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Italia
93  Martin Glerup & Mia Vad Tanska
94  Anthony Lacroix & Angelique Cazalis Ranska
96  Torben Hoffmann & Signe Hougaard Tanska
97  Danny Bayne & Danielle Booth Englanti
98  Oron Dahan & Polina Chikatunov Israel
98  Kiril Sivolapov & Olga Glebova Israel
98  Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Suomi
102  Roman Borohov & Alexandra Kompaneez Israel
103  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Tanska
104  Simon Richardson & Heather Durose Englanti
105  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Tanska
107  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Ranska
109  Kabelo Khunou & Tamara Pieragostini Etelä-Afrikka
109  Rodrigue Vieux & Sandra Vieux (aka Girard) Ranska
109  Richard Waldock & Stephanie Weiss Englanti
112  Pasha Fisak & Popi Spyridis Kreikka
113  Savio Lattanzio & Angela Gargano Italia
113  Alessio Pintus & Sara Corpino Italia
115  Jake Davies & Kristina Pfeffer Tanska
115  Anton Kananen & Mona Redsven Suomi
117  Pierre Vallee & Marion Duguest Ranska
118  Kevin Weatherley & Julie Flintham Englanti
119  Steeve Gaudet & Laure Colmard Ranska
119  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Suomi
119  Simone Malatino & Daniela Bettinelli Italia
122  Henri Ranta & Kira Salonen Suomi
122  Antony Rau & Sarah Bailey Englanti
124  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}