Results from Triada Cup 2005 - IDSF Open Standard 17. huhtikuuta 2005
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Triada Cup 2005
Venäjä - Moscow 16. huhtikuuta 2005

IDSF Open Standard 17. huhtikuuta 2005

Finaali

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italia
2  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Venäjä
3  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Venäjä
4  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italia
5  Konstantin Kasper & Margarita Novitskaia Venäjä
6  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Venäjä
8  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Venäjä
9  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Venäjä
10  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Venäjä
11  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Venäjä
12  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Venäjä
13  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Venäjä
14  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Venäjä

Neljännesfinaali

15  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Venäjä
16  Stanislav Kondusov & Aleksandra Apelsinova Venäjä
17  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Venäjä
17  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Venäjä
19  Vitaliy Didenko & Anna Korol Venäjä
20  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Venäjä
20  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Venäjä
22  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Venäjä
23  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Venäjä
24  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Venäjä

3. Kierros (48 parasta)

25  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Venäjä
25  Anton Shumov & Anastasia Popova Venäjä
27  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Venäjä
28  Mikhail Orlov & Tatyana Livatova Venäjä
29  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Venäjä
30  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Venäjä
31  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Venäjä
32  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Venäjä
32  Maksim Martynov & Julia Lupanova Venäjä
34  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Venäjä
35  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Venäjä
35  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Venäjä
35  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Venäjä
35  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Venäjä
39  Yaroslav Sekistov & Kamilla Andreeva Venäjä
40  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Venäjä
40  Sergey Vysotskiy & Elena Rudakova Venäjä
42  Denis Donskoy & Elena Ponomareva Venäjä
42  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Venäjä
42  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Venäjä
45  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Venäjä
46  Sergei Belozerov & Yuliya Volkova Venäjä
47  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Venäjä
48  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Venäjä

2. Kierros (74 parasta)

49  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Venäjä
50  Anton Silantev & Tatyana Larina Venäjä
51  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Venäjä
51  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Venäjä
53  Grigory Novikov & Dinara Talypova Venäjä
53  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Venäjä
55  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Venäjä
55  Yuriy Markin & Maria Trukhanova Venäjä
57  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Venäjä
57  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Venäjä
59  Alexei Belikov & Diana Pilipenko Venäjä
59  Oleg Neborak & Natalia Vdovenko Venäjä
61  Andrei Linev & Maria Matazova Venäjä
62  Konstantin Anosov & Vlasta Khloptseva Venäjä
62  Vladimir Volodin & Alena Rakhmanova Venäjä
64  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Venäjä
65  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Venäjä
66  Viktor Kurenkov & Vera Sekistova Venäjä
67  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldova
68  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Venäjä
69  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Venäjä
69  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Venäjä
71  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Venäjä
72  Aleksey Petrov & Viktoriya Andreeva Venäjä
73  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Venäjä
73  Vyacheslav Voeykov & Mariya Bogush Venäjä

1. kierros (114 parasta)

75  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Venäjä
75  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Venäjä
75  Petr Shigin & Anna Kostromina Venäjä
78  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Venäjä
78  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Venäjä
78  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Venäjä
81  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Venäjä
82  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Venäjä
83  Dmitriy Krylov & Marianna Turmanidze Venäjä
84  Yuriy Tarudko & Yulia Zhukova Venäjä
85  Aleksey Polyakov & Kseniya Polyakova Venäjä
86  Mikhail Marinin & Katerina Melnikova Venäjä
87  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Venäjä
88  Sergey Shatov & Irina Kalinina Venäjä
88  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Venäjä
90  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Venäjä
90  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Venäjä
92  Nikolay Nagikh & Tatiana Dutchak Venäjä
92  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Venäjä
94  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Venäjä
94  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Venäjä
94  Nikolay Romanov & Anastasiya Cherkalina Venäjä
97  Ilya Belousov & Yuliya Santylova Venäjä
97  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Venäjä
97  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Venäjä
100  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Venäjä
100  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Venäjä
102  Aleksey Scherbakov & Anna Tverdokhlebova Venäjä
102  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Venäjä
104  Ilya Ivanov & Viktoriya Glushko Venäjä
104  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Venäjä
104  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Venäjä
107  Mikhail Efremov & Alisa Batenina Venäjä
107  Sergey Ivanov & Valentina Tulupova Venäjä
107  Aleksandr Loginov & Elena Grebkina Venäjä
110  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Venäjä
111  Igor Kosovskiy & Lyudmila Kuznetsova Venäjä
111  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Venäjä
113  Vasili Popov & Vera Shaydullina Venäjä
113  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}