Results from Triada Cup 2005 - Junior II Standard 17. huhtikuuta 2005
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Triada Cup 2005
Venäjä - Moscow 16. huhtikuuta 2005

Junior II Standard 17. huhtikuuta 2005

Finaali

1  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Venäjä
2  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Venäjä
3  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldova
4  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Venäjä
5  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Venäjä
6  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Venäjä
7  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Venäjä
8  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Venäjä
10  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Venäjä
11  Anton Betnev & Kseniya Ikkert Venäjä
12  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Venäjä
12  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Venäjä

Neljännesfinaali

14  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Venäjä
15  Anton Yefremov & Darya Filipenko Venäjä
16  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldova
16  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Venäjä
16  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Venäjä
16  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Venäjä
20  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Venäjä
21  Maksimilian Polosatov & Nadezhda Artamonova Venäjä
22  Aleksandr Koshkin & Marina Nesterova Venäjä
23  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Venäjä
24  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Venäjä
25  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Venäjä
26  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Venäjä

2. Kierros (51 parasta)

27  Marsel Galimov & Anastasiya Soyko Venäjä
28  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Venäjä
29  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Venäjä
30  Vladimir Komatovskiy & Yuliya Sutyagina Venäjä
30  Artem Lukyanenkov & Daria Chasovskikh Venäjä
30  Arseniy Reshilov & Anna Argun Venäjä
33  Ilya Filippov & Anastasiya Turlygina Venäjä
33  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Venäjä
35  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Venäjä
35  Viktor Safin & Darya Muksinova Venäjä
35  Aleksandr Samarchenko & Alena Estrina Venäjä
38  Ilya Mustafaev & Aleksandra Pakhmutova Venäjä
39  Elshan Guliev & Polina Ilina Venäjä
40  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Venäjä
41  Platon Stepanov & Anzhela Kurmaeva Venäjä
42  Aleksandr Bogdanov & Olga Karavanova Venäjä
43  Anton Zvonilov & Anna Kholostova Venäjä
44  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Venäjä
44  Boris Sorokin & Irina Polovikova Venäjä
46  Denis Averin & Yuliya Kokhanovskaya Venäjä
46  Vsevolod Bezruchenko & Darya Seyko Venäjä
46  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Venäjä
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Venäjä
50  Pavel Lepekho & Kristina Kashaeva Venäjä
51  Kirill Zakharov & Maria Naumchenko Venäjä

1. kierros (66 parasta)

52  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Venäjä
53  Ilya Sakharov & Ekaterina Maksimova Venäjä
54  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Venäjä
55  Daniil Golubev & Anastasiya Levashova Venäjä
55  Artur Manzhetov & Anna Manzhetova Venäjä
55  Maksim Vorontsov & Anastasiya Vedeneeva Venäjä
58  Georgiy Ischenko & Elizaveta Babanina Venäjä
59  Pavel Velichko & Elena Yankina Venäjä
60  Aleksey Tyutchev & Elena Litvinyuk Venäjä
61  Dmitriy Vakarin & Svetlana Syusyura Venäjä
62  Konstantin Zherdev & Ketino Tavdishvili Venäjä
63  Vladimir Bobkov & Lidiya Voronina Venäjä
64  Roman Ostrovskiy & Vera Lyashenko Venäjä
65  Sergey Naumenkov & Olga Fyodorova Venäjä
66  Bashir Shaker & Anna Kovalskaya Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}