Results from Tropicana Cup 2006 - IDSF Open Standard 21. huhtikuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2006
Puola - Mikolajki 20. huhtikuuta 2006

IDSF Open Standard 21. huhtikuuta 2006

Finaali

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Italia
2  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Puola
3  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
4  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Liettua
5  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraina
6  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Venäjä
8  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Puola
9  Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukraina
10  Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Italia
11  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Liettua
11  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Venäjä

Neljännesfinaali

13  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Venäjä
14  Vito Ulino & Concetta Ulino Italia
15  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
16  Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Italia
16  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Latvia
16  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Puola
19  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Liettua
20  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukraina
21  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Venäjä
21  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Venäjä
23  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Puola
24  Bartlomiej Bielawiec & Martyna Ustymowicz Puola

2. Kierros (37 parasta)

25  Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukraina
26  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Italia
27  Sergiy Gubar & Yuliya Yordanova Ukraina
28  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Viro
28  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraina
30  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraina
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Puola
32  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israel
33  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Italia
33  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Puola
35  Simone Santoro & Loreta D'amato Italia
35  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Venäjä
37  Igor Arkatov & Natalia Kargina Venäjä

1. kierros (49 parasta)

38  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Latvia
38  Igor Lasica & Olga Siromaha Venäjä
38  Romans Leicenko & Arija Vecmane Latvia
41  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraina
41  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukraina
43  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Venäjä
43  Vito Vece & Francesca Vece Italia
45  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Alankomaat
45  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukraina
45  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraina
48  Juris Licis & Diana Borisevica Latvia
49  Maksym Maydebura & Kseniya Karas Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}