Results from Tropicana Cup 2006 - World Juvenile Trophy (Combination) 20. huhtikuuta 2006
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2006
Puola - Mikolajki 20. huhtikuuta 2006

World Juvenile Trophy (Combination) 20. huhtikuuta 2006

Finaali

1  Roman Blinov & Darya Stolbova Ukraina
2  Vlad Bejan & Mariana Tataru Moldova
3  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Venäjä
4  Dmytro Yevterev & Maria Lukyanova Ukraina
5  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Liettua
6  Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraina
8  Denys Popov & Anna Dergunova Venäjä
8  Vadym Yaroslavtsev & Dana Zhmudskaya Ukraina
11  Evgeniy Vasiliev & Lilia Goncharenko Ukraina
12  Aleksandr Yachin & Elizavieta Laskina Ukraina
13  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Venäjä

Neljännesfinaali

14  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukraina
15  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Venäjä
16  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Latvia
17  Artem Marchuk & Valentina Vilchak Ukraina
17  Evgeniy Stepin & Aleksandra Vasileva Venäjä
19  Mikhail Erokhin & Lera Petrik Ukraina
20  Oleksi Fedorov & Anastasiya Denysova Ukraina
20  Marcin Rosinski & Nikolina Melin Puola
22  Denis Andreychuk & Olga Bondar Ukraina
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraina
24  Marcus Telembici & Zinaida Popov Moldova

1. kierros (45 parasta)

25  Valentin Sirik & Viktoria Trakalyuk Ukraina
26  Maxim Dechenko & Maria Nyemyechenkova Ukraina
26  Vladyslav Kubyshkin & Alesya Natayeva Ukraina
26  Oleksiy Savin & Angelina Rozmarytsya Ukraina
29  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Latvia
29  Valentin Salagor & Anna Sudakova Ukraina
31  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukraina
32  Vladislav Prokopenko & Diana Nonik Ukraina
32  Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukraina
34  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukraina
35  Vitaly Chebotarev & Yulia Chelombitko Venäjä
35  Dmytro Ushakov & Anastasiya Pyatovil Ukraina
37  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraina
38  Igor Kitaygorodskiy & Ekaterina Koloskova Venäjä
39  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukraina
40  Artem Kazmiruk & Lanisa Manilko Ukraina
41  Roman Fedoryenko & Valentyna Cherniakova Ukraina
41  Maxim Lavrikov & Margarita Derevtsova Venäjä
43  Evgeniy Fomin & Olga Skornyakova Ukraina
43  Oleksandr Yenukidze & Oleksandra Boldyr Ukraina
45  Dmitri Podmazin & Marija Mukhina Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}