Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance 22. huhtikuuta 2006
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2006
Puola - Mikolajki 20. huhtikuuta 2006

Youth U21 10 Dance 22. huhtikuuta 2006

Finaali

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italia
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Puola
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Viro
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Venäjä
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Viro
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Puola
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Venäjä
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Puola
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukraina
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Venäjä
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Viro
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Puola
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Puola

Neljännesfinaali

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Ukraina
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Ukraina
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Venäjä
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Latvia
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Ukraina
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraina
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Ukraina
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Viro
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Venäjä
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Viro
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Ukraina

1. kierros (47 parasta)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Ukraina
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Venäjä
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukraina
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukraina
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Ukraina
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Ukraina
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ukraina
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Venäjä
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Moldova
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Ukraina
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukraina
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Ukraina
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Venäjä
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukraina
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Ukraina
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Puola
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Ukraina
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Venäjä
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Latvia
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukraina
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}