Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance 20. huhtikuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2007
Puola - Mikolajki 19. huhtikuuta 2007

Junior II 10 Dance 20. huhtikuuta 2007

Finaali

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Venäjä
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Venäjä
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Puola
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Venäjä
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Viro
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Viro
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Puola

Neljännesfinaali

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Latvia
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Latvia
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Venäjä
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Latvia
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
21  Peteris Lapins & Laura Valta Latvia
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Valko-Venäjä
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Liettua
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Venäjä

2. Kierros (47 parasta)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Romania
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraina
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Latvia
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Puola
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Venäjä
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Venäjä
34  Maris Loja & Madara Freiberga Latvia
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Latvia
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Viro
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Puola
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Viro
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldova
39  Kriss Zale & Liva Orleane Latvia
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Venäjä
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldova
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
44  Harijs Locs & Undine Papule Latvia
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldova
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Venäjä
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldova

1. kierros (75 parasta)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Liettua
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Liettua
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Liettua
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Latvia
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Latvia
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Viro
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Viro
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraina
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraina
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraina
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Venäjä
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraina
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukraina
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraina
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Viro
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Venäjä
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukraina
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Venäjä
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraina
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Puola
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraina
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Venäjä
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Venäjä
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukraina
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Venäjä
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Venäjä
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}