Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Latin 19. huhtikuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2007
Puola - Mikolajki 19. huhtikuuta 2007

Junior II Latin 19. huhtikuuta 2007

Finaali

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Venäjä
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Venäjä
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Venäjä
4  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraina
5  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukraina
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
7  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukraina
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Viro
9  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukraina
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Latvia
11  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukraina
12  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldova

Neljännesfinaali

13  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
14  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Venäjä
14  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Latvia
14  Jan Teslia & Kamila Schmidt Puola
14  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Puola
18  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Liettua
18  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Puola
20  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldova
20  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
20  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Puola
23  Sebastian Mroz & Pola Anforowicz Puola
24  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukraina
24  Peteris Lapins & Laura Valta Latvia
26  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukraina
27  Igor Holovaci & Nataliya Holotylo Ukraina

2. Kierros (48 parasta)

28  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Latvia
28  Valts Liepnieks & Daniela Diure Latvia
30  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Liettua
31  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Puola
31  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Viro
33  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukraina
34  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldova
34  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Venäjä
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukraina
36  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Liettua
36  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Liettua
36  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukraina
40  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Liettua
40  Michal Danilczuk & Adrianna Rogowska Puola
40  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Venäjä
40  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldova
40  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldova
40  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukraina
40  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Liettua
47  Kriss Zale & Liva Orleane Latvia
48  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Venäjä

1. kierros (95 parasta)

49  Oleg Provozin & Dariya Sereda Ukraina
49  Karl Andres Saul & Marina Tülp Viro
49  Edgars Silovs & Juta Einmane Latvia
52  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Venäjä
52  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
52  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Venäjä
52  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Valko-Venäjä
56  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukraina
57  Harijs Locs & Undine Papule Latvia
57  Ion Postolace & Alina Grozea Romania
57  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Viro
60  Oleksandr Borysovskiy & Larisa Molodec Ukraina
60  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukraina
62  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldova
62  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukraina
62  Dmytro Soroka & Aleksandra Burakova Ukraina
65  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Venäjä
65  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Venäjä
65  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukraina
65  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukraina
65  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Viro
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukraina
70  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Latvia
72  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukraina
73  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukraina
73  Maris Loja & Madara Freiberga Latvia
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukraina
73  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukraina
73  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukraina
73  Martins Taranda & Madara Estrika Latvia
79  Daniels Belugins & Alise Milkevica Latvia
79  Vladyslav Myshko & Evgeniya Tvileneva Ukraina
79  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukraina
79  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Venäjä
83  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Viro
83  Vardan Simonyan & Tatyana Baranova Venäjä
83  Andriy Yudin & Svitlana Levit Ukraina
86  Sergey Korovykovskiy & Diana Soroka Ukraina
86  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Venäjä
86  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Venäjä
89  Edgars Gribusts & Liene Everse Latvia
89  Blazej Lewandowski & Adrianna Kamrowska Puola
91  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Viro
91  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukraina
93  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukraina
94  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Venäjä
94  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}