Results from Tropicana Cup 2007 - Junior I 10 Dance 19. huhtikuuta 2007
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2007
Puola - Mikolajki 19. huhtikuuta 2007

Junior I 10 Dance 19. huhtikuuta 2007

Finaali

1  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Venäjä
2  Filipp Maryanovskiy & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
3  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Venäjä
4  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Puola
5  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Valko-Venäjä
6  Marius Bodiul & Catalina Cristian Moldova
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Viro
8  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukraina
9  Nikita Klyuchko & Yana Shvamberg Ukraina
9  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Liettua
11  Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukraina
12  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Latvia

Neljännesfinaali

13  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukraina
14  Vladyslav Bernyk & Alina Koshlakova Ukraina
14  Vadim Gorbach & Polina Matskevich Valko-Venäjä
14  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Venäjä
17  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldova
18  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Latvia
19  Roberts Peca & Diana Mackevica Latvia
20  Dmitrijs Derjagins & Lelde Zimele Latvia
21  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Puola
22  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
23  Karlis Lapins & Beate-katrina Zeltina Latvia
24  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Puola

2. Kierros (50 parasta)

25  Artur Martea & Iulia Celpan Moldova
26  Anatoliy Guliy & Anastasiya Kharchenko Ukraina
26  Denys Popov & Anna Dergunova Venäjä
26  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukraina
29  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Venäjä
30  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Liettua
31  Danil Isaev & Marina Prokopenko Venäjä
31  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Venäjä
33  Maciej Rasinski & Aleksandra Wojcicka Puola
33  Roberts Zageris & Evita Brilte Latvia
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraina
36  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Latvia
36  Sergey Dratvitskiy & Olga Chechet Valko-Venäjä
38  Teymur Akhmedov & Natalia Denisova Venäjä
38  Andrey Smotrov & Ekaterina Maltseva Venäjä
40  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Venäjä
41  Oleg Kulik & Irina Nagornyak Ukraina
41  Sergey Shubadeev & Olesya Radaeva Venäjä
43  Ilya Mariyko & Yana Kramer Venäjä
43  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Moldova
45  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Liettua
45  Roman Mikin & Darya Tsvetkova Venäjä
47  Ivan Khudoley & Dariya Ponomarenko Ukraina
48  Aleksander Kobylinski & Ewelina Dabrowska Puola
49  Dmitrii Suhorukov & Valeriya Suschko Ukraina
50  Vitaliy Kalyuzhnyy & Anhelina Gordina Ukraina

1. kierros (62 parasta)

51  Roman Drobotov & Ganna Vozhikova Ukraina
52  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Liettua
52  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukraina
54  Ivan Varfolomeev & Diana Mashukova Venäjä
55  Sergiy Chernykov & Xeniya Ovchynnykova Ukraina
56  Alexandr Malyy & Alexandra Danilchuk Ukraina
57  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Venäjä
57  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Venäjä
59  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Venäjä
60  Ilya Surkov & Ekaterina Datsko Venäjä
61  Maksim Chuprin & Kseniya Poglazova Ukraina
62  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}