Results from Tropicana Cup 2007 - Juvenile II Standard 19. huhtikuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2007
Puola - Mikolajki 19. huhtikuuta 2007

Juvenile II Standard 19. huhtikuuta 2007

Finaali

1  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Venäjä
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldova
3  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Latvia
4  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Puola
5  Davis Udris & Ruta Meirupska Latvia
6  Vladislav Lievshunov & Veronika Gushca Valko-Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Puola
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukraina
9  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Venäjä
9  Cristian Lupu & Stela Vlas Moldova
11  Lukas Ancikevicius & Juste Barakauskaite Liettua
12  Sergej Melnikov & Anastasiya Tushkevich Valko-Venäjä

Neljännesfinaali

13  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Venäjä
13  Mykhaylo Bykov & Anastasiya Loboyko Ukraina
15  Vitaly Bralgin & Anna Anufrieva Venäjä
15  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Puola
17  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Viro
17  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukraina
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Latvia
20  Artem Cherkashyn & Olga Kuzmenko Ukraina
20  Pavel Sabadash & Anastasia Samilkina Venäjä
20  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Venäjä
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukraina
24  Martins Ozolins & Ivita Ozolina Latvia
25  Artur Skrzypek & Paulina Mrowczynska Puola
26  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukraina

1. kierros (52 parasta)

27  Aleksej Bida & Ninel Dudnik Ukraina
28  Nikita Kutuzov & Katya Kozlova Venäjä
28  Vadim Predein & Polina Predeina Venäjä
30  Ivan Ivanov & Yana Krivstova Venäjä
30  Anton Panchyshko & Alona Mamontova Ukraina
32  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukraina
32  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukraina
32  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Latvia
32  Robert Kacperski & Adrianna Zymek Puola
32  Arturs Remeika & Paula Kukute Latvia
32  Sasha Sigida & Helen Podolyanko Ukraina
32  Renars Susters & Viktorija Ivanova Latvia
32  Gordey Zeldovich & Polina Kulikova Venäjä
40  Kostyantin Dutkovskiy & Katerina Nosenko Ukraina
40  Gennadiy Paslov & Valeria Golovatenko Ukraina
40  Kirill Skotnikov & Elizaveta Kaygorodova Venäjä
40  Konstantin Zabolotnyy & Anna Dodoncha Ukraina
44  Yaroslav Agarkov & Olga Manakova Venäjä
44  Nikita Unoshev & Evgenija Muspan Ukraina
46  Maxim Zubov & Arina Savchenko Venäjä
47  Vladislav Karabev & Diana Yvarova Ukraina
48  Alexander Alekhin & Veronika Vorobieva Venäjä
48  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Venäjä
48  Vladimir Borisyenko & Katerina Kust Ukraina
48  Oleksiy Pastukhov & Anastasiya Firova Ukraina
52  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}