Results from Tropicana Cup 2008 - IDSF Open Standard 12. huhtikuuta 2008
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2008
Puola - Mikolajki 10. huhtikuuta 2008

IDSF Open Standard 12. huhtikuuta 2008

Finaali

1  Simone Segatori & Annette Sudol Saksa
2  Mark Elsbury & Olga Elsbury Englanti
3  Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Liettua
4  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldova
5  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Puola
6  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Puola
8  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Ukraina
9  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Venäjä
9  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Viro
11  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Venäjä
12  Fiorenzo Rocco & Angela Taglianetti Italia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Neljännesfinaali

13  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Latvia
13  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Venäjä
15  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukraina
16  Guerino Fraina & Irene Calo Italia
17  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Puola
18  Nikita Zolotarev & Nikol Matiushenko Venäjä
19  Salvatore Cacciottelli & Antonietta Spagnuolo Italia
19  Yevgen Lisunov & Valeriya Zhuravliova Ukraina
21  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukraina
21  Roman Usmanov & Aleksandra Samorodskaya Valko-Venäjä
23  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Latvia
23  Jüri Kagan & Margarita Kagan Viro
25  Dmitriy Grigoryev & Anastasiya Bessalova Ukraina

2. Kierros (36 parasta)

26  Janis Mednis & Anna Voroncuka Latvia
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukraina
28  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Venäjä
29  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukraina
29  Andrey Papaev & Darya Muksinova Venäjä
31  Alessandro Di Cunzolo & Sabrina Lo Sasso Italia
31  Maris Loja & Madara Freiberga Latvia
33  Mikhail Belous & Ekaterina Andronova Venäjä
34  Andrij Zubko & Tanya Revyn Ukraina
35  Reinis Audarins & Liene Sinicka Latvia
36  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Venäjä

1. kierros (44 parasta)

37  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Latvia
38  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukraina
39  Piotr Giglewicz & Inez Sadkowska Puola
40  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Latvia
41  Iurii Vladimirov & Olga Iekimova Ukraina
42  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Venäjä
43  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Venäjä
44  Oleg Lychkatyy & Yuliya Deynershteyn Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}