Results from Tropicana Cup 2008 - Junior I Standard 12. huhtikuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2008
Puola - Mikolajki 10. huhtikuuta 2008

Junior I Standard 12. huhtikuuta 2008

Finaali

1  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Liettua
2  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukraina
3  Yevgeniy Taranyuk & Anastasiya Zvereva Ukraina
4  Karls Aniscenko & Paula Kukute Latvia
5  Vlad Bejan & Lina Vartic Moldova
6  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Vadym Yaroslavtsev & Zlata Prykhodko-bosova Ukraina
8  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Viro
9  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Venäjä
10  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukraina
10  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Latvia
12  Denis Golikov & Olesya Frolova Venäjä

Neljännesfinaali

13  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Liettua
14  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Viro
14  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Liettua
16  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Viro
17  Dmytro Rybalko & Dana Zhmudskaya Ukraina
18  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Latvia
18  Viesturs Varavs & Anna Priedina Latvia
18  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Venäjä
21  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Viro
22  Nikolay Paschenko & Ekaterina Fayruzova Venäjä
23  Lukas Slekys & Gabriele Siriunaite Liettua
23  Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Latvia

1. kierros (40 parasta)

25  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Puola
26  Mateusz Graczyk & Natalia Baldyga Puola
27  Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Venäjä
27  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Puola
27  Kristers Zuika & Endija Zuika Latvia
30  Aleksandr Tkachev & Valeryya Klochkovych Ukraina
31  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukraina
32  Dmytryy Dubovskyy & Anna Kryvokon Ukraina
33  Piotr Wojcik & Natalia Szypulska Puola
34  Bogdan Dubyna & Dariaa Naydonova Ukraina
34  Evgeniy Gribachev & Tamara Lukina Venäjä
36  Zhan Budnik & Darya Drugomilova Valko-Venäjä
36  Arsenijs Jevstafjevs & Evelina Zvirbule Latvia
36  Janis Kalkis & Sanda Igaune Latvia
39  Andrey Marinich & Viktoria Dorofeeva Venäjä
40  Oleksandr Voytiyskiy & Lubov Chayka Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}