Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin 11. huhtikuuta 2008
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2008
Puola - Mikolajki 10. huhtikuuta 2008

Juvenile II Latin 11. huhtikuuta 2008

Finaali

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Venäjä
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Latvia
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Ukraina
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Valko-Venäjä
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Venäjä
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Venäjä
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Ukraina
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Ukraina
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Venäjä
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Puola
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Ukraina

Neljännesfinaali

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Latvia
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Ukraina
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Latvia
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Latvia
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Venäjä
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Venäjä
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Latvia
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Viro
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Venäjä
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Venäjä
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Latvia
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Ukraina
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Latvia

1. kierros (48 parasta)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Ukraina
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Venäjä
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Valko-Venäjä
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Latvia
30  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Latvia
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Ukraina
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Latvia
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Ukraina
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Ukraina
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Puola
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Venäjä
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Latvia
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Venäjä
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Liettua
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Ukraina
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Latvia
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Ukraina
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Ukraina
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Venäjä
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Venäjä
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Venäjä
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Latvia
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}