Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin 12. huhtikuuta 2008
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2008
Puola - Mikolajki 10. huhtikuuta 2008

Youth Under21 Latin 12. huhtikuuta 2008

Finaali

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Venäjä
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukraina
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraina
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Latvia
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraina
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Ukraina
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Puola
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Viro
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Venäjä
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Ukraina

Neljännesfinaali

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Puola
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Suomi
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Latvia
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukraina
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Puola
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Viro
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Venäjä
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Italia
21  Denis Buga & Anna Martynenko Venäjä
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Latvia
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Ukraina
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Puola

2. Kierros (48 parasta)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Venäjä
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Puola
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukraina
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Venäjä
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukraina
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Puola
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukraina
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Unkari
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ukraina
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Ukraina
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Latvia
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Venäjä
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukraina
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Viro
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Ukraina
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Venäjä
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Venäjä
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Venäjä
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Latvia
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Valko-Venäjä
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Viro
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukraina

1. kierros (67 parasta)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Puola
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Venäjä
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Puola
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Liettua
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Latvia
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Ukraina
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Venäjä
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukraina
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Latvia
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Ukraina
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Venäjä
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Ukraina
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Venäjä
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Venäjä
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Ukraina
64  Roman Klochko & Anna Manzina Ukraina
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Venäjä
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Ukraina
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}