Results from Tropicana Cup 2009 - Youth Latin 18. huhtikuuta 2009
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2009
Puola - Mikolajki 16. huhtikuuta 2009

Youth Latin 18. huhtikuuta 2009

Finaali

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
2  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Venäjä
3  Andrey Semakin & Luize Darzniece Latvia
4  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukraina
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Puola
6  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Venäjä
8  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Venäjä
9  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukraina
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Puola
11  Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Puola
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola

Neljännesfinaali

13  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraina
14  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukraina
15  Kristaps Kalva & Jekaterina Hlopova Latvia
16  Adam Fedko & Paulina Majewska Puola
16  Dmitrijs Golasko & Alina Zavadska Latvia
16  Robert Veskus & Kristiina Prants Viro
16  Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Venäjä
20  Aleksey Pieiganovich & Kristina Kudelko Valko-Venäjä
21  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Liettua
22  Oleg Kulyba & Anna Karetskaya Valko-Venäjä
23  Maciej Walczak & Julia Michalska Puola
24  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina

1. kierros (40 parasta)

25  Andrejs Moisejenko & Laura Valta Latvia
26  Kirill Baturin & Nadezhda Artamonova Venäjä
27  Yuriy Kopylov & Kristina Komarova Venäjä
28  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukraina
29  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Liettua
30  Deniss Artemjevs & Undine Papule Liettua
31  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Latvia
31  Aleksejs Harkovskis & Kristine Titoka Latvia
31  Vadim Rozhkov & Elizaveta Zaytseva Ukraina
34  Artur Dvoretskiy & Anastasiya Karpacheva Venäjä
34  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukraina
36  Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukraina
36  Marius Gaizauskas & Sigita Belickaite Liettua
38  Aleksandr Tsvetkov & Anastasiya Zhukova Venäjä
39  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Venäjä
40  Martins Dubra & Justine Balmane Latvia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}