Results from Tropicana Cup 2010 - IDSF International Open Latin 10. huhtikuuta 2010
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2010
Puola - Mikolajki 8. huhtikuuta 2010

IDSF International Open Latin 10. huhtikuuta 2010

Finaali

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Venäjä
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Venäjä
3  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Venäjä
4  Alexander Rebrov & Madara Liepniece Latvia
5  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Unkari
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [28] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Puola
8  [24] Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Venäjä
9  [19] Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldova
10  [12] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Viro
11  [7] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Venäjä
12  [4] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Venäjä

Neljännesfinaali

13  [24] Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Valko-Venäjä
14  [21] Anton Skuratov & Alona Uehlin Saksa
15  [20] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Viro
15  [20] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Venäjä
17  [17] Timur Yusupov & Sofya Kharina Venäjä
18  [16] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Puola
18  [16] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Saksa
18  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Venäjä
21  [14] Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Venäjä
22  [10] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Liettua
23  [7] Edgars Jekabsons & Jekaterina Hlopova Latvia
24  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Venäjä

2. Kierros (47 parasta)

25  [28] Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Venäjä
26  [25] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Venäjä
27  [24] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola
28  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Puola
29  [21] Leonid Apranich & Kamila Schmidt Puola
30  [20] Robert Kochanek & Nune Akopyan Armenia
30  [20] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Saksa
32  [18] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldova
32  [18] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Venäjä
34  [17] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Viro
34  [17] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Venäjä
36  [10] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukraina
37  [9] Jakub Mazuch & Michaela Gatekova Tšekki
38  [8] Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Venäjä
39  [7] Dmytro Korovkin & Yuliya Olefir Ukraina
39  [7] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Liettua
41  [6] Serghei Goreanschii & Alina Grozea Moldova
42  [5] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukraina
43  [4] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Saksa
44  [3] Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Liettua
44  [3] Robert Veskus & Kristiina Prants Viro
46  [2] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Venäjä
47  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukraina

1. kierros (68 parasta)

49  [25] Viacheslav Chizhik & Olga Chechet Valko-Venäjä
50  [24] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Venäjä
51  [22] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukraina
52  [21] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukraina
53  [17] Artem Kozlov & Anastasia Kriukova Venäjä
54  [15] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norja
54  [15] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Latvia
54  [15] Igor Wilczynski & Magdalena Perlinska Puola
57  [13] Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukraina
57  [13] Patrizio Pirola & Carola Terraneo Italia
59  [11] David Olsson & Valentina Rudenok Ruotsi
59  [11] Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina
61  [10] Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Tšekki
62  [5] Dmitriy Kuchin & Karolina Nowacka Puola
63  [4] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Liettua
63  [4] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Puola
65  [2] Piotr Lasota & Monika Kubiak Puola
66  [1] Denis Buga & Elizaveta Maximova Venäjä
67  Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Liettua
67  Piotr Klimaszynski & Gabriela Przekop Puola
67  Kirill Tsvetkov & Olesya Golubkina Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}