Results from Tropicana Cup 2011 - IDSF International Open Latin 16. huhtikuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2011
Puola - Mikolajki 14. huhtikuuta 2011

IDSF International Open Latin 16. huhtikuuta 2011

Finaali

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Venäjä
2  Marius Balan & Nina Bezzubova Saksa
3  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
4  Guillem Pascual & Rosa Carné Espanja
5  Nikita Bazev & Marta Arndt Saksa
6  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Latvia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [22] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Puola
8  [13] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraina
9  [11] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Puola
10  [10] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Venäjä
10  [10] Pavel Zvychaynyy & Sarah Sophie Ritz Saksa
12  [7] Michal Stukan & Susanne Miscenko Puola

Neljännesfinaali

13  [25] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Puola
14  [22] Timur Yusupov & Sofya Kharina Venäjä
15  [20] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
16  [17] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Venäjä
16  [17] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Venäjä
18  [16] Anton Skuratov & Alona Uehlin Saksa
19  [13] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Venäjä
20  [10] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Venäjä
21  [8] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Puola
21  [8] Robert Muller & Justyna Luczak Puola
21  [8] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Saksa
24  [6] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Puola

2. Kierros (48 parasta)

25  [27] Kamil Gwara & Ewa Malik Puola
25  [27] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Venäjä
27  [25] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Saksa
27  [25] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Saksa
29  [24] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Venäjä
30  [22] Maxim Stepanov & Viktoriya Konstantinova Saksa
31  [21] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
32  [15] Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Latvia
32  [15] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Valko-Venäjä
34  [13] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Liettua
34  [13] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Liettua
36  [12] Sergiy Bezprozvannyy & Olga Dedushkevich Ukraina
36  [12] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Latvia
38  [6] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Puola
39  [5] Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia
39  [5] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Venäjä
41  [4] Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Venäjä
42  [3] Ilya Matyukhin & Anna Afanasyeva Venäjä
42  [3] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Latvia
44  [2] Harry Bober & Romy Kuhlmann Saksa
44  [2] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Liettua
46  [1] Damian Kohyt & Joanna Serafin (aka Wisniewska) Puola
46  [1] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Venäjä
48  Vytautas Vizbaras & Gintare Malinauskaite Liettua

1. kierros (64 parasta)

49  [20] Wojciech Sar & Anna Ponomar Puola
49  [20] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Venäjä
51  [19] Artem Gaevskiy & Olga Abrazhevich Valko-Venäjä
52  [18] Povilas Lasas & Egle Kaledaite Latvia
52  [18] Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukraina
52  [18] Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Saksa
55  [15] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Liettua
56  [11] Lukas Alisauskas & Emilija Martisiute Liettua
57  [9] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Liettua
58  [8] Volodimir Dub & Khristina Stankevich Ukraina
58  [8] Adam Popowski & Paulina Karpinska Puola
60  [7] Sergiy Martyanov & Hristina Steh Ukraina
61  [6] Dmitry Moysievich & Ekaterina Mamaeva Venäjä
62  [5] Tautvydas Baranauskas & Neringa Vysniauskaite Liettua
63  [2] Arturas Kalniunas & Goda Puisyte Liettua
64  [1] Igor Sivov & Elena Sobol Valko-Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}