Results from Tropicana Cup 2011 - IDSF Open Standard 15. huhtikuuta 2011
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2011
Puola - Mikolajki 14. huhtikuuta 2011

IDSF Open Standard 15. huhtikuuta 2011

Finaali

1  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italia
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Saksa
3  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Puola
4  Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Puola
5  Artem Terekhov & Olga Morozova Venäjä
6  Szymon Kulis & Margarita Zvonova Viro
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [19] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Saksa
8  [16] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
8  [16] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Saksa
10  [12] Felix Teufert & Anne Weber Saksa
11  [11] Michal Stukan & Susanne Miscenko Puola
12  [10] Valts Liepnieks & Inese Zarina Latvia
13  [7] Emanuele Cordo & Maria Bogush Venäjä

Neljännesfinaali

14  [20] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Liettua
15  [19] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Saksa
16  [18] Daniel Radu & Marta Cieplik Puola
17  [17] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Valko-Venäjä
18  [13] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Valko-Venäjä
18  [13] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Latvia
20  [10] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Puola
21  [9] Jacek Stefanski & Joanna Korab Puola
22  [8] Vjaceslavs Suhtins & Anastasija Volkonska Latvia
23  [6] Egidio Cirigliano & Arianna Gobbi Italia
24  [4] Dawid Skrzydlowski & Maja Barczuk (aka Mlynek) Puola

1. kierros (46 parasta)

25  [25] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Valko-Venäjä
26  [24] Roberto Carano & Valentina Ricco Italia
26  [24] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Puola
26  [24] Tanel Merigan & Kadri Kütt Viro
29  [17] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Puola
30  [16] Georgiy Cholan & Anastasyya Volkova Ukraina
30  [16] Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Saksa
32  [14] Edgars Kravalis & Laura Valta Latvia
33  [13] Andriy Mihailov & Anna Bogachova Ukraina
33  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Liettua
35  [11] Peteris Lapins & Daniela Diure Latvia
36  [6] Pavel Fedorenko & Tatyana Galushko Venäjä
36  [6] Vlad Shvedov & Yana Grabitskaya Valko-Venäjä
38  [5] Carmelo Calabro & Grazia Interdonato Italia
39  [2] Artur Kozar & Katarzyna Rakowska Puola
40  [1] Alexandr Khaustov & Marina Bazyk Venäjä
40  [1] Sergiy Martyanov & Hristina Steh Ukraina
42  Aleksandr Lapkin & Kseniya Pyaterneva Venäjä
42  Dmitry Moysievich & Ekaterina Mamaeva Venäjä
42  Adam Popowski & Paulina Karpinska Puola
42  Andrey Seleznev & Inna Selezneva Venäjä
42  Igor Sivov & Elena Sobol Valko-Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}