Results from Tropicana Cup 2011 - Junior II Latin 14. huhtikuuta 2011
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tropicana Cup 2011
Puola - Mikolajki 14. huhtikuuta 2011

Junior II Latin 14. huhtikuuta 2011

Finaali

1  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldova
2  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Venäjä
3  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukraina
4  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Venäjä
5  Karls Aniscenko & Paula Kukute Latvia
6  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldova
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukraina
8  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Latvia
9  Artem Stepanov & Polina Teleshova Venäjä
10  Artem Kuklin & Katerina Tkachenko Ukraina
11  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldova
11  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Latvia
13  Jedrzej Kauc & Klaudia Migala Puola

Neljännesfinaali

14  Nazariy Deba & Marta Buzhenyk Ukraina
14  Vladlen Oleineac & Zinaida Popov Moldova
14  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Valko-Venäjä
17  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldova
18  Pavel Kozlovskiy & Regina Sapa Venäjä
19  Yuryy Martenenko & Ekaterina Mityurina Ukraina
20  Pavlo Bondarenko & Oleksandra Putilina Ukraina
20  Matvej Smirnov & Evgeniya Kalitskaya Valko-Venäjä
23  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Venäjä
24  Arsenijs Jevstafjevs & Klinta Smite Latvia

1. kierros (41 parasta)

25  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Puola
26  Davids Geikins & Marta Liga Rika Latvia
26  Vadim Semenko & Victoria Kozlan Ukraina
28  Vilius Baltusis & Guste Sabaliauskaite Liettua
28  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldova
28  Andris Klievens & Santa Sauere Latvia
31  Viktor Boychuk & Yana Kinasciuk Ukraina
32  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Venäjä
33  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Viro
33  Oleksandr Barakovskikh & Daryna Guzun Ukraina
35  Vladislav Lievshunov & Yana Tudvasova Valko-Venäjä
36  Ernestas Davidovich & Raminta Ruzgaityte Liettua
36  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Viro
36  Ivan Verbolyuk & Karina Meschaninova Venäjä
39  Egor Kolomin & Olga Senyuto Ukraina
40  Erik Luts & Liina Piilman Viro
40  Egor Murzich & Sviatlana Harnouskaya Valko-Venäjä
42  Martin Puutka & Kristin Sober Viro
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}