Results from Tyumen Region Governor's Cup - Junior I Combi Championship 19. tammikuuta 2013
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Tyumen Region Governor's Cup
Venäjä - Tyumen 19. tammikuuta 2013

Junior I Combi Championship 19. tammikuuta 2013

Finaali

1  Sergey Selyuk & Ekaterina Raspopova Venäjä
2  Evgeniy Fedorov & Yulana Ponomareva Venäjä
3  Egor Sivkov & Veronika Zavershinskaya Venäjä
4  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Venäjä
5  Daniil Mazurov & Elizaveta Morozova Venäjä
6  Aleksandr Okhlopkov & Viktoriya Chernogrivova Venäjä
7  Arkadiy Borschevskiy & Darina Saukova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Nikita Sidorov & Aleksandra Kiseleva Venäjä
9  Semen Sukhov & Irina Kitsenko Venäjä
10  Yan Leontev & Evgeniya Shusharina Venäjä
11  Kirill Zheglov & Dana Mensh Venäjä
12  Yaroslav Maksimov & Anna Petrenko Venäjä

Neljännesfinaali

13  Vladislav Kretov & Galina Krupkova Venäjä
14  Vladislav Piligrimov & Anastasiya Novikova Venäjä
15  Roman Muksimov & Anastasiya Gontova Venäjä
15  Stepan Suvorov & Mariya Slobozhan Venäjä
17  Semen Pyastolov & Ekaterina Gervaseva Venäjä
18  Ivan Smirnov & Anastasiya Prokopiv Venäjä
18  Yaroslav Ukrainskiy & Polina Artsibasheva Venäjä
20  Robert Petersh & Elina Ablyamitova Venäjä
21  Aleksey Navozov & Anastasiya Pozdnyakova Venäjä
22  Mikhail Obryadov & Irina Knyazheva Venäjä
23  Efim Kondrashin & Mariya Chekmareva Venäjä
24  Aleksandr Chernoskutov & Ekaterina Salimgarieva Venäjä

1. kierros (33 parasta)

25  Aleksey Zhdanov & Anastasiya Yakovleva Venäjä
26  Evgeniy Kasyanov & Margarita Turkot Venäjä
27  Ferkhat Kurt & Kseniya Kharina Venäjä
28  Konstantin Nikolaev & Yuliya Kofink Venäjä
29  Aleksandr Bakhilin & Svetlana Andronova Venäjä
30  Aleksandr Vasilkov & Kseniya Nurmatova Venäjä
31  Aleksey Mozhaev & Valeriya Pospelova Venäjä
32  Konstantin Smerdov & Alina Skukina Venäjä
33  Vladislav Morozov & Yuliya Ponomareva Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}