Results from UK Open 2007 - Amateur Latin 24. tammikuuta 2007
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

UK Open 2007
Englanti - Bournemouth 23. tammikuuta 2007

Amateur Latin 24. tammikuuta 2007

Finaali

1  Peter Stokkebroe & Kristina Stokkebroe Tanska
2  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Unkari
3  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovenia
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova Yhdysvallat
5  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Italia
6  Alexei Silde & Anna Firstova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [22] Evgeni Smagin & Elena Arsentieva Englanti
8  [10] Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenia
8  [10] Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Venäjä
10  [7] Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Venäjä
11  [5] Nino Langella & Nataliya Maidiuk Italia
12  [3] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenia

Neljännesfinaali

13  [19] Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Tanska
14  [18] Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova Yhdysvallat
15  [17] Andrius Kandelis & Egle Kandelis Liettua
16  [16] Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Venäjä
17  [10] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Italia
18  [9] Neil Jones & Nataliya Kravets Alankomaat
18  [9] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Saksa
20  [8] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Tanska
20  [8] Lu Ning & Wei Wei Kiina
20  [8] Alex Zampierollo & Yulia Podshivalova Italia
23  [7] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Venäjä
24  [4] Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Puola

4. Kierros (49 parasta)

25  [20] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italia
25  [20] Andrei Kiselev & Elena Zuzukina Venäjä
25  [20] Gregor Rebula & Lisa Darby Englanti
28  [16] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Italia
29  [14] Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Venäjä
29  [14] Anton Sboev & Elizaveta Missevich Venäjä
29  [14] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Venäjä
32  [13] Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Italia
33  [12] Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Venäjä
33  [12] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Venäjä
35  [11] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Venäjä
35  [11] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugali
37  [10] Igor Popov & Tatiana Volkova Venäjä
37  [10] Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Venäjä
39  [9] Cristian Bertini & Lucia Bertini Italia
39  [9] Stephen Mccann & Asta Sigvaldadottir Englanti
41  [8] Cedric Meyer & Angelique Meyer Ranska
41  [8] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Venäjä
43  [7] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
43  [7] Vladimir Karpov & Margarita Novitskaia Venäjä
43  [7] Michael Miziner & Anastasia Belykh Australia
46  [6] Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Yhdysvallat
46  [6] Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Venäjä
48  [5] Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Latvia
49  [4] Nikita Bazev & Worapa Jariyathammarat Thaimaa

3. Kierros (96 parasta)

50  [20] Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Venäjä
50  [20] Anton Karpov & Anna Volkova Venäjä
50  [20] Evgeni Voronin & Polina Riabtchikova Venäjä
53  [19] Evgeniy Firstov & Evgenia Fadeeva Venäjä
53  [19] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Suomi
53  [19] Iban Salgado & Adriana Torrabadella Espanja
53  [19] Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
57  [17] Misa Cigoj & Alexandra Malai Slovenia
57  [17] Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Moldova
57  [17] Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Itävalta
57  [17] Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Liettua
61  [16] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Italia
62  [15] Justinas Duknauskas & Karina Eremian Liettua
63  [14] Ruben Rodriguez & Maria Zamora Espanja
63  [14] Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Australia
65  [13] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
65  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Tanska
67  [12] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Venäjä
67  [12] Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Azerbaidžan
67  [12] Wen-bo Fan & Chen Shiyao Kiina
67  [12] Boris Rudenko & Anastasia Selivanova Venäjä
67  [12] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Venäjä
67  [12] Redmond Valk & Alexandra Matteman Alankomaat
74  [11] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
74  [11] Artem Putrenkov & Kristina Dinovets Venäjä
76  [10] Giovanni Leanza & Bryony Fielding Englanti
76  [10] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Venäjä
76  [10] Stefano Moriondo & Sabrina Manzi Italia
76  [10] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Italia
76  [10] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovenia
81  [9] Joshua Keefe & Annalisa Zoanetti Australia
81  [9] György Köcse & Veronika Vaszily Unkari
81  [9] Paul Lorenz & Kristina Mertin Saksa
81  [9] Rafal Maserak & Magda Soszynska Puola
81  [9] Rafal Piecyk & Marcelina Kochan Puola
86  [8] Simone Franco & Laura Hair Englanti
86  [8] Saverio Loria & Giovanna Bellomo Italia
86  [8] Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Venäjä
89  [7] Georgiy Korolyov & Blanka Winiarska Puola
89  [7] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Tanska
89  [7] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Venäjä
89  [7] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
93  [6] Lukasz Czarnecki & Kamila Kajak Puola
94  [5] Carlo Valerio Aloia & Simona Caratelli Italia
94  [5] Simone Papi & Chiara Vernile Italia
96  [2] Trent Whiddon & Veera Kinnunen Australia
96  [2] Kirill Zhuzhnev & Natalya Polukhina Venäjä

2. Kierros (143 parasta)

98  [29] Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan Yhdysvallat
99  [26] Matej Kralj & Spela Kralj Slovenia
99  [26] Nikolai Krasikov & Yulia Shorokhova Venäjä
101  [25] Andrei Akatov & Lyubov Ignateva Venäjä
101  [25] Andrea Cailotto & Adriana Sigona Italia
101  [25] Wen Li & Zhou Ya Xu Kiina
101  [25] Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Saksa
105  [24] Jake Davies & Loren James Englanti
105  [24] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Ranska
105  [24] Yan Panfilenko & Ksenia Kotochigova Venäjä
105  [24] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Kiina
109  [23] Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Liettua
109  [23] Stefano Oradei & Michela Rossi Italia
109  [23] Shan Hou Ying & Yue Fu Kiina
112  [22] Atanas Gendov & Iana Akimova Bulgaria
112  [22] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Saksa
112  [22] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Suomi
112  [22] Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japani
112  [22] Michal Stukan & Susanne Miscenko Saksa
117  [21] Piotr Lewandowski & Milena Plonkowska Puola
117  [21] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Puola
117  [21] Samuel Peron & Sara Casini Italia
120  [20] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Italia
121  [19] Tuneki Masatani & Takako Yamada Japani
121  [19] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Tanska
121  [19] Albert Naydenov & Alena Naydenova Venäjä
121  [19] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Puola
121  [19] Roberto Paulesu & Romina Deidda Italia
121  [19] Andrea Silvestri & Martina Váradi Unkari
127  [18] Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Tšekki
127  [18] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Puola
127  [18] Gianluca Rametta & Yulia Goloborodko Latvia
130  [17] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Suomi
130  [17] Daniel Juvet & Natalja Li Sveitsi
132  [16] Janne Talasma & Anna Liisa Bergström Suomi
132  [16] Pavel Troshychev & Elizaveta Druzhinina Venäjä
134  [15] Stefan Green & Zeudi Zanetti Englanti
134  [15] Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukraina
136  [14] Gaetano Sentina & Eleonora Boccalari Italia
137  [13] Claudio Carta & Silvia Meloni Italia
138  [11] James Moorcroft & Francesca Constable Englanti
138  [11] Rosario Privitera & Rosalia Lupica Italia
138  [11] Piotr Szelest & Diana Klos Puola
141  [10] Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Italia
142  [9] Vasily Nikolayevsky & Olga Samishkina Venäjä
143  [7] Ville Roos & Sanni Siurua Suomi
144  [5] Sebastiano Mele & Claudia Farigu Italia

1. kierros (204 parasta)

145  [26] Alain Juvet & Paulina Zawadzka (aka Juvet ) Englanti
145  [26] Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Luxemburg
145  [26] Isaac Rovira & Desiree Martin Espanja
145  [26] Stefano Terrazzino & Ewa Szabatin Saksa
149  [25] David Jühlke & Debbie Seefeldt Saksa
149  [25] Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova Tšekki
151  [24] Marco Aloisi & Federica Brugiati Italia
151  [24] Flavio Coiana & Giulia Pirrello Italia
153  [23] Mariusz Nosal & Marlena Fital Puola
153  [23] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraina
153  [23] Andy Phillips & Ksenia Zsikhotska Englanti
156  [22] Leon Ajtlbez & Zana Aleric Kroatia
156  [22] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukraina
156  [22] Artem Michailov & Evgenia Cherkasova Venäjä
156  [22] Kirill Shmakov & Svetlana Ovchinina Venäjä
156  [22] Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Venäjä
161  [21] Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Venäjä
161  [21] Pierre Vallee & Marion Duguest Ranska
163  [20] Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Italia
163  [20] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Unkari
163  [20] Marek Zelinka & Vanda Detinska Tšekki
166  [19] Valera Musuc & Nina Trautz Saksa
167  [18] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Alankomaat
167  [18] Ruben Monfrooy & Natalia Tolkacheva (aka Varenik) Alankomaat
169  [17] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Venäjä
169  [17] Nunzio Ciaramella & Stacey Parrott Italia
169  [17] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Alankomaat
169  [17] Richard Still & Morgan Hemphill Englanti
169  [17] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Tanska
174  [16] Simone Corvini & Michela Natali Italia
174  [16] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Venäjä
176  [14] Worapoj Jariyathamrat & Ramon Wattanavikorn Thaimaa
176  [14] Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukraina
176  [14] Bogdan Mysliwiec & Dominika Pancerz Puola
179  [13] Jon Garnett & Tamara Pieragostini Englanti
179  [13] Janos Kocsis & Emma Clack Englanti
179  [13] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Ranska
179  [13] Simon Richardson & Melanie Lowe Englanti
179  [13] Marian Sivak & Patricia Prnova Slovakia
179  [13] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Yhdysvallat
185  [12] Evangelos Patakas & Chrisanthi Vasiltziki Kreikka
185  [12] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
187  [11] David Barnes & Claire Horton Englanti
187  [11] Young Jin Kwon & Eun Kyung Lee Korean tasavalta
187  [11] Nontasart Meksawad & Uriawan Kamawatana Thaimaa
187  [11] Victor Presnetsov & Vera Nam Venäjä
187  [11] Emanuele Ricci & Assunta Borrelli Italia
192  [10] Gabriele Beltramo & Michela Oliva Italia
193  [9] Daechul Jung & Hye Young Hwang Korean tasavalta
193  [9] Alari Liiv & Keit Speigel Viro
193  [9] Rodd Ramzani & Lara Izlan Englanti
196  [8] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japani
196  [8] Alessio Pintus & Sonia Pischedda Italia
198  [7] Anton Shklyaver & Kira Glik Yhdysvallat
199  [6] Ricardo Ruaro & Giulia Ceola Italia
199  [6] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Venäjä
201  [4] Michael Brennan & Sharon Withers Englanti
201  [4] David Outevski & Diana Buraka Englanti
203  [3] Koji Tsukada & Akemi Muroi Japani
203  [3] Alex Wasserman & Eugenia Baskova Israel
205  [2] Andras Zsak & Lisa Luck Englanti
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}