Results from UK Open 2013 - Amateur Latin 16. tammikuuta 2013
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

UK Open 2013
Englanti - Bournemouth 15. tammikuuta 2013

Amateur Latin 16. tammikuuta 2013

Finaali

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Englanti
2  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Tanska
3  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Venäjä
4  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Italia
5  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Italia
6  Morten Löwe & Roselina Doneva Tanska
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  [20] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Latvia
8  [19] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Puola
9  [13] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovenia
10  [10] Dorin Frecautanu & Mariya Dyment Moldova
11  [7] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
12  [3] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Neljännesfinaali

13  [20] Vladimir Litvinov & Olga Nikolajeva Venäjä
14  [19] Pasha Pashkov & Daniella Karagach Yhdysvallat
15  [15] Luca Urso & Alessandra Tripoli Italia
16  [13] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Italia
16  [13] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina Yhdysvallat
16  [13] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovenia
19  [12] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova Yhdysvallat
20  [6] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Italia
21  [5] Manuel Frighetto & Karin Rooba Viro
22  [4] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Italia
22  [4] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Puola
24  Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Tanska

4. Kierros (49 parasta)

25  [21] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Ruotsi
25  [21] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Latvia
27  [19] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Italia
27  [19] Ji Wang & Pan Jianhui Kiina
29  [18] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Englanti
29  [18] Sam Shamseili & Arina Grishanina Tanska
29  [18] Andrea Silvestri & Martina Váradi Unkari
32  [17] Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukraina
33  [16] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
33  [16] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Tanska
35  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Kiina
36  [14] Gleb Chernyavsky & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
36  [14] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Puola
38  [13] Vassili Anokhine & Kristina Androsenko Venäjä
38  [13] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Kiina
40  [10] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Englanti
40  [10] Jia Jun Ma & Fan Xia Kiina
40  [10] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
40  [10] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Venäjä
40  [10] Igor Wilczynski & Karolina Urban Puola
45  [9] Matteo Cossu & Zia James Englanti
45  [9] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
45  [9] Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italia
48  [8] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Englanti
49  [6] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukraina

3. Kierros (81 parasta)

50  [24] Oleksandr Kamnev & Ekateryna Perevoznyk Ukraina
50  [24] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Kiina
52  [23] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Englanti
52  [23] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Venäjä
52  [23] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Puola
52  [23] Jakub Rybicki & Nastazja Szypulska Puola
56  [22] Yan Sorokin & Veronika Karimova Venäjä
57  [19] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
58  [18] Alexander Chernositov & Regina Maziarz Yhdysvallat
58  [18] Ilya Sizov & Yulia Koshkina Venäjä
60  [17] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Venäjä
60  [17] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Liettua
60  [17] Artem Kruchin & Oksana Vetis Venäjä
60  [17] Vasily Nikolayevsky & Darya Shelestova Venäjä
60  [17] Evgeniy Raev & Gabriella Sabler Yhdysvallat
60  [17] Yaroslav Senchilo & Eleonora Posypayko Ukraina
60  [17] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Venäjä
67  [16] Przemyslaw Modrzynski & Valeriya Zhuravliova Puola
68  [15] Mykola Belbas & Khrystyna Systalyuk Ukraina
69  [14] Andreas Ioannou & Martha Birli Kreikka
69  [14] Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Venäjä
69  [14] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Puola
69  [14] Evgen Kornievskyy & Olga Kravchenko Ukraina
73  [13] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Hongkong
73  [13] Daniel Power & Victoria Holmes Englanti
75  [12] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slovakia
75  [12] Li Di & Zhao Lei Kiina
77  [11] Kyrylo Dovgalin & Svitlana Ustyugova Ukraina
78  [9] Kamil Kuroczko & Anna Siwek Puola
78  [9] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Englanti
80  [8] Jakub Drmota & Marketa Vlckova Tšekki
81  [5] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Venäjä

2. Kierros (122 parasta)

82  [29] Andrea Bolzoni & Anna Stedile Italia
82  [29] Sergey Matsuk & Mariya Spitsina Venäjä
84  [27] Nikita Gordenkov & Aleksandra Baranova Venäjä
84  [27] Pavel Stepanchuk & Anastasiya Danilova Yhdysvallat
86  [26] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Hongkong
87  [25] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Englanti
87  [25] Alessio Galocchio & Marta Botta Italia
87  [25] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Englanti
90  [24] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Espanja
90  [24] Benjamin Jones & Amy Dowden Englanti
90  [24] Giuseppe Mastandrea & Antonella Palermo Italia
90  [24] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Ranska
94  [23] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Puola
94  [23] Anton Sergeev & Elizaveta Monikaynen Venäjä
96  [22] Sam Hunter & Shannon Fitzgerald Englanti
97  [21] Francesco Garofalo & Marika Laraspata Italia
97  [21] Valentin Milev & Margaryta Khrystyuk Espanja
99  [20] Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Venäjä
99  [20] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Englanti
99  [20] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Alankomaat
99  [20] Marcin Wojtkowiak & Justyna Gierlowska Puola
103  [19] Jorgen Nilsen & Elena Mantaluta Norja
104  [18] Oleg Gyliuk & Irina Sterleva Ukraina
104  [18] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Englanti
106  [17] Dmytro Bidyuk & Alina Voytenko Ukraina
106  [17] Ivan Lubenko & Helen Pearce Englanti
106  [17] Aleksandr Vasylenko & Svitlana Levit Ukraina
109  [16] Cristian Corda & Denise Corda Italia
109  [16] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Puola
111  [15] Sebastiano Mele & Maria Skyum Tanska
111  [15] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Saksa
113  [14] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlanti
113  [14] James Cutler & Courtney Taylor Englanti
113  [14] Ruud Moers & Amber List Alankomaat
113  [14] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islanti
113  [14] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Englanti
118  [13] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japani
119  [10] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Englanti
120  [9] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Puola
121  [8] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
122  [6] Rafael Kyu & Patricia Palazon Espanja

1. kierros (173 parasta)

123  [29] Andrey Kitsun & Natalia Korsak Valko-Venäjä
123  [29] Dawid Michalak & Kinga Machnik Puola
125  [28] Michal Danilczuk & Natalia Glebocka Puola
125  [28] Aleksandr Kozhukhar & Tetyana Sushynska Ukraina
125  [28] Cristian Pontarelli & Lisa Dalla Pozza Italia
125  [28] Federico Proietti & Andrea Pinto Italia
125  [28] Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukraina
125  [28] Michel Taddeo & Jessica Pelliccioni Italia
125  [28] Marcin Zaprawa & Aleksandra Jurga Puola
132  [27] Aleksandr Belov & Marina Belova Venäjä
133  [26] Ben Milan-Vega & Kerry Dennehy Englanti
134  [25] Edvins Astahovs & Nika Bero Latvia
134  [25] Vitaliy Belenok & Iryna Pavlyuk Ukraina
134  [25] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Italia
137  [24] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Islanti
137  [24] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Puola
137  [24] Samuel De Franco & Alessia De Franco Italia
137  [24] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Englanti
137  [24] Federico Marianasonte & Federica Salute Italia
142  [23] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Venäjä
142  [23] Ryan Chen & Vivi Wu Taiwan
142  [23] Simone Colella & Courtney Payne Englanti
142  [23] Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Saksa
146  [22] Guido Gencarelli & Vita-Viktoria Lyubimtseva Saksa
147  [21] Aleksander Holod & Natalia Krzystoszek Puola
147  [21] Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Italia
149  [20] Geraint Heaney & Stephanie Noon Englanti
150  [19] Mario Giuseppe Carciotto & Tania Cerra Italia
150  [19] Celestino Di Cicco & Claudia Di Nicola Italia
150  [19] Nicola Fanelli & Federica Fanelli Italia
150  [19] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turkki
150  [19] Hyeong Seok Kim & Lee Kyung Lyun Singapore
155  [18] Pasquale La Rocca & Kristina Pfeffer Englanti
155  [18] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
157  [17] Marcin Szymutko & Ksenia Szymutko Irlanti
158  [16] Alex Bordigoni & Marica Bordi Italia
158  [16] Daniele Longano & Maria Francesca Carnemolla Italia
160  [14] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukraina
160  [14] Csaba Megyeri & Ida Kovács Unkari
162  [13] Han Ly & Crystal Li Kanada
162  [13] Nikos Vlasis & Effie Hormova Kreikka
164  [12] Alessio Moriconi & Elisa De Persio Italia
164  [12] Shingo Nagoshi & Akiko Nagoshi Japani
166  [11] Woo-min Jang & Han-Sol Lee Korean tasavalta
166  [11] Vincenzo Nicastro & Anna Carbonaro Italia
168  [10] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
169  [7] Simon Richardson & Joanna Lytham Englanti
170  [6] Evangelos Patakas & Erifili Mela Kreikka
170  [6] Danilo Di Raimondo & Cettina Ficili Italia
172  [5] Marios Grammenos & Paraskevi Pappa Kreikka
172  [5] Gordan Vogles & Ivana Strancaric Kroatia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}