Results from Uzhgorod Open 2007 - IDSF Open Latin 2. toukokuuta 2007
Kuvia Videot
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Uzhgorod Open 2007
Ukraina - Uzhgorod 1. toukokuuta 2007

IDSF Open Latin 2. toukokuuta 2007

Finaali

1  Oleg Shik & Anna Fernebok Ukraina
2  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Venäjä
3  Andrea Silvestri & Martina Váradi Unkari
4  Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukraina
5  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukraina
6  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Georgia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Venäjä
8  Jan Bumbak & Natalia Molnarova Slovakia
9  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Ukraina
10  Yevgen Lisunov & Olga Neskubina Ukraina
11  Oleg Kireev & Maria Poklady Ukraina
12  Zsolt Vas & Kitti Práger Unkari

Neljännesfinaali

13  Michal Uryniuk & Beata Neuhoff Puola
14  Jan Onder & Lucie Huncarova Tšekki
15  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraina
16  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraina
17  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraina
17  Yevgen Stepanov & Ganna Yaskevich Ukraina
19  Pavel Jitariuc & Olga Ivanova Moldova
20  Evgen Grytsak & Yuliya Sakhnevych Ukraina
21  Alexandr Hudorozhtsov & Ecaterina Mantaluta Moldova
22  Tomas Komenda & Iveta Vancakova Slovakia
23  Aleksei Ivasenko & Tatyana Trakalyuk Ukraina
24  Andriy Zavrazin & Tetyana Cherevko Ukraina

2. Kierros (37 parasta)

25  Marek Zelinka & Vanda Detinska Tšekki
26  Péter Kossa & Melinda Papp Unkari
26  Maxim Selikov & Ruslana Karluchenko Ukraina
28  Simon Schmidt & Maria Gramatikova Itävalta
29  Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukraina
30  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukraina
31  Andrey Lagzdinsh & Irina Leshchenko Ukraina
32  Alexandru Baltatescu & Alisa Michisor Moldova
33  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slovakia
34  Vasiliy Emelin & Yana Satalkina Venäjä
34  Vsevolod Levytskyy & Olena Laveckaya Ukraina
36  Mykola Fursov & Irina Voloshyn Puola
37  Svyatoslav Knyaz & Aleksandra Yakovec Ukraina

1. kierros (55 parasta)

38  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldova
39  Iurii Ribac & Iana Varnacova Moldova
39  Lubos Vrana & Lucia Sajtlavova Slovakia
41  Denys Volkov & Kseniya Kolesnyk Ukraina
42  Volodymyr Gavrylyuk & Alla Yavdoshyk Ukraina
43  Illya Paschenko & Olga Feschenko Ukraina
43  Zoltán Szalontai & Anita Balázs Unkari
45  János Szabó & Judit Otvos Unkari
46  Nick Balazs & Lilla Jambrik Unkari
46  Csaba Dendörfer & Alexandra Balk Unkari
48  Michal Janc & Lucia Kozmova Slovakia
49  Oleksiy Rusnay & Sofiya Kopylets Ukraina
50  Maksim Zaytsev & Ekaterina Sabanskaya Ukraina
51  István Bakk & Fruzsina Erdei Unkari
51  Ion Ursu & Irina Ababii Moldova
53  Davyd Hamkrelidze & Tamara Hamkrelidze Ukraina
54  Vitaliy Bondarenko & Darya Skuridina Venäjä
55  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Unkari
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}