Results from V Supadance Polish Cup 2004 - IDSF Open Standard 19. syyskuuta 2004
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

V Supadance Polish Cup 2004
Puola - Warsaw 18. syyskuuta 2004

IDSF Open Standard 19. syyskuuta 2004

Finaali

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italia
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Liettua
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovenia
4  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Englanti
5  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldova
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraina
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Venäjä
8  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Puola
9  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Puola
10  Stasys Brilis & Carolin Neumann Viro
11  Andrejs Rogovenko & Viktorija Triscuka Latvia
12  Marek Kosaty & Malgorzata Grzadka Puola

Neljännesfinaali

13  Rafal Olek & Magda Groszek Puola
14  Felix Schäfer & Anna Korbutt Saksa
15  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Liettua
16  Sergiy Savkov & Viktoria Sokolova Ukraina
17  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgia
18  Roger Niitmae & Kerttu Tanav Viro
19  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Puola
20  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Saksa
20  Pawel Switalski & Agata Pilarska Puola
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Slovakia
23  Aivars Gailums & Zane Karnevska Latvia
24  Robert Faoro & Agnieszka Szawiel Puola

2. Kierros (48 parasta)

25  Pavel Bandarenko & Elena Boitchenko Venäjä
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Puola
27  Adam Balabuszek & Aleksandra Szopa Puola
27  Robert Drobinski & Karina Kalisz Puola
29  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Latvia
30  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Puola
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Puola
32  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Puola
33  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Liettua
34  Thorsten Unger & Vera Küster Saksa
35  Bartosz Michalak & Justyna Cylejowska Puola
35  Pawel Szajda & Karina Hofmann Puola
37  Lukasz Filipczuk & Natalia Kudla Puola
37  Adrian Kawecki & Natalia Wolska Puola
37  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Puola
37  Adam Mozdzer & Malgorzata Wodras Puola
37  Michal Ruszkawski & Zuzanna Boguslawska Puola
42  Andreas Kindler & Marion Hegemann Saksa
42  Piotr Purchala & Agata Kawinska Puola
44  Andras Angyal & Emilia Goldberg Unkari
44  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Venäjä
46  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Puola
46  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukraina
48  Artur Zorin & Aleksandra Samorodskaya Valko-Venäjä

1. kierros (63 parasta)

49  Krzysztof Troc & Justyna Mudrewicz Puola
50  Marcin Leszczynski & Kamila Czarnecka Puola
51  Piotr Moraczewski & Aleksandra Wojtysiak Puola
52  Gracjan Konstantynowicz & Justyna Cichosz Puola
53  Piotr Nawrocki & Karolina Rojek Puola
54  Piotr Dabrowski & Karina Gielniewska Puola
55  Marek Gorzkowski & Ala Nowak Puola
56  Robert Unger & Romina Kukuk Saksa
57  Maciej Kaminski & Daria Rosinska Puola
57  Daniel Koltun & Agnieszka Kostrubiec Puola
57  Michal Paciorek & Natalia Krzystoszek Puola
57  Ilia Pedchenko & Rita Chesnokova Venäjä
57  Jakub Stawarski & Monika Kowalewska Puola
57  Piotr Szewczyk & Marta Rychwalska Puola
63  Sebastian Mazek & Justyna Jakubowska Puola
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}