Results from Vivat, Russia 2007 - Junior Latin 30. kesäkuuta 2007
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Vivat, Russia 2007
Venäjä - Sochi 30. kesäkuuta 2007

Junior Latin 30. kesäkuuta 2007

Finaali

1  Aleksandr Kartashov & Irina Konina Venäjä
2  Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Venäjä
3  Vladimir Pinegin & Natalya Kolpakova Venäjä
4  Sergey Chebyshev & Kseniya Garkavaya Venäjä
5  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Venäjä
6  Ivan Neizhkasha & Ellina Katkova Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Ilya Kabachiy & Elizaveta Volkova Venäjä
7  Aleksey Lyulka & Kristina Rudaya Venäjä
9  Sergey Godov & Marina Nikiforova Venäjä
9  Leonid Khokhlov & Anastasiya Okladnikova Venäjä
9  Vitaliy Udodov & Anna Barsegian Venäjä
12  Oleg Likhachev-mischenko & Anna Krongauz Venäjä

Neljännesfinaali

13  Sergey Anurichev & Darya Morozova Venäjä
13  Dmitriy Novikov & Darya Zhubareva Venäjä
13  Aleksey Terevkov & Polina Lisechko Venäjä
16  Nikita Churikov & Ekaterina Tokareva Venäjä
16  Evgeniy Rud & Alina Otrosnova Venäjä
18  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Venäjä
19  Artem Shitov & Elena Kirilenko Venäjä
20  Kirill Avdejev & Liana Arakelyan Venäjä
20  Rudolf Diner & Natalya Marinoshenko Venäjä
22  Feliks Lobyan & Aleksandra Rudenko Venäjä
23  Artur Asadullin & Polina Shmeleva Venäjä
24  Anton Filippov & Elena Krasnoselskikh Venäjä
25  Razmik Simonyan & Viktoriya Nazarenko Venäjä

2. Kierros (48 parasta)

26  Nikita Borisov & Darya Lonkina Venäjä
26  Aleksandr Klyushin & Darya Belousova Venäjä
26  Artem Kochet & Margarita Stasyuk Venäjä
29  Konstantin Zinoviev & Julia Lurina Venäjä
30  Vladislav Skirdachev & Sofya Guseva Venäjä
31  Egor Kartashov & Aleksandra Govendyaeva Venäjä
31  Maksim Tuchin & Diana Khranovskaya Venäjä
33  Kirill Levchenko & Darya Makarova Venäjä
34  Ilya Romanov & Olga Berkuta Venäjä
34  Kirill Zuykov & Lidiya Spikina Venäjä
36  Aleksey Shabarshin & Aleksandra Vysokaya Venäjä
37  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Venäjä
37  Dmitriy Staev & Anastasiya Bogatko Venäjä
39  Eduard Karagozyan & Anna Volokhova Venäjä
39  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Venäjä
39  Nikita Tarasov & Kseniya Armisheva Venäjä
42  Kirill Tkachenko & Nadezhda Yashkina Venäjä
43  Nikita Orunov & Veronika Mischenko Venäjä
44  Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Venäjä
45  Ivan Krasnoperov & Anna Putilova Venäjä
46  Dmitriy Beloshitskiy & Ekaterina Knyazkova Venäjä
46  Dmitriy Franskevich & Nataliya Silinskaya Venäjä
48  Vladislav Mashkarev & Margarita Danilova Venäjä

1. kierros (84 parasta)

49  Valentin Mukhrev & Arina Oganesova Venäjä
49  Dmitriy Pavlov & Aleksandra Berezina Venäjä
51  Anatoliy Konyshev & Olga Chivozertseva Venäjä
51  Aleksandr Korotaev & Diana Kamaltinova Venäjä
51  Andrey Trubaenko & Valeriya Lobova Venäjä
54  Lev Khalemskiy & Mariya Borozdina Venäjä
54  Igor Khmara & Anna Mordanenko Venäjä
56  Mikhail Korabelschikov & Irina Ufimtseva Venäjä
56  Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Venäjä
58  Igor Komolov & Anastasiya Zharkova Venäjä
59  Roman Fatakh & Yuliya Kulemina Venäjä
59  Pavel Lesnichiy & Irina Borisova Venäjä
59  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Venäjä
62  Vyacheslav Votinov & Nikol Panina Venäjä
63  Nikolay Seregin & Mariya Cherkashina Venäjä
64  Nikita Golubnichiy & Svetlana Maksimkina Venäjä
64  Aleksandr Kiselev & Sabina Bulatseva Venäjä
64  Anatoliy Proskurin & Kristina Khachaturova Venäjä
64  Mikhail Skorobogatov & Ekaterina Frizen Venäjä
64  Andrey Yeremin & Anastasiya Torchilina Venäjä
69  Iskander Maksyutov & Darya Prosochkina Venäjä
70  Roman Zolotarev & Anastasiya Filyushina Venäjä
71  Yaroslav Sidorov & Darya Levchenko Venäjä
72  Evgeniy Davydov & Yuliya Konkova Venäjä
72  Sergey Mangushev & Yuliya Mukhatinova Venäjä
74  Mark Nabokov & Olga Nechaeva Venäjä
75  Aleksandr Eroshevich & Darya Volkova Venäjä
75  Ruslan Masalimov & Vlada Volkova Venäjä
75  Bogdan Okkel & Natalya Tserr Venäjä
78  Mikhail Ermakov & Mariya Mochalkina Venäjä
78  Sergey Vakhnin & Darya Rogulina Venäjä
80  Arman Nikoyan & Alina Karagozyan Venäjä
81  Kirill Ilkovskiy & Ekaterina Stezhkova Venäjä
81  Stanislav Surovtsev & Maria Razhina Venäjä
83  Vladislav Bobrov & Viktoriya Savva Venäjä
84  Konstantin Vasilenko & Yuliya Rogovaya Venäjä
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}