Results from X City of Granollers Trophy - IDSF Senior II Standard 1. marraskuuta 2008
Mainokset
Jos et halua mainoksia sivuille Liity jäseneksi!
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

X City of Granollers Trophy
Espanja - Granollers 1. marraskuuta 2008

IDSF Senior II Standard 1. marraskuuta 2008

Finaali

1  James Barron & Rachel Barron Englanti
2  Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Saksa
3  Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Italia
4  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Saksa
5  Maximino Garcia & Concepcion Lara (aka Conchi Lara) Espanja
6  Michel Heggen & Tonny Heggen Belgia
7  Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Saksa
Mainokset
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

8  Miguel Atance & Dolors Rovira Espanja
9  Claudio Piacentini & Sabrina Centi Italia
10  Thierry Batin & Marie Cecile Batin Ranska
10  Antonio Lagunas & Matilde Sauceda Espanja
12  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Saksa

Neljännesfinaali

13  Xavier Soria & Roser Cadena Espanja
14  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Italia
15  Emilio Villodres & Montserrat Estall Espanja
16  Jose Santiago Sancho & Antonia Prieto Espanja
17  Juan Carlos Cros & Dolores Terrasa Espanja
18  Gerhard Baier & Ingrid Cloos Saksa
18  Carles Fabrega Cuevas & Josefina Mico Bolinches Espanja
20  Pedro Galvez & Mari Carmen Benavent Espanja
21  Joan Antonio Soler & Eva Arpi Coronas Espanja
22  Jaume Asens & Maite Campmany Espanja
22  Joan Ferrer & Merce Girones Espanja
24  Isidre Ventura & Montse Roca Espanja
25  David Bort & Pepita Mondragon Espanja

2. Kierros (36 parasta)

26  George Francon & Catherine Francon Ranska
26  Michel Müller & Elke Rüffler Saksa
28  Didier Flinois & Catherine Flinois (aka Gajewski) Belgia
29  Angel Fernandez Baigorri & Pilar Benito Espanja
30  Rudolf Polzer & Astrid Polzer Saksa
31  Jose Moron & Ascension Garre Espanja
32  Alain Dermy & Anne Dermy Ranska
32  Pep Ferrer & Antonia Rodriguez Espanja
32  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Itävalta
32  Christophe Verchere & Annie Verchere Ranska
36  Domenec Catarain & Ana Ruiz Espanja

1. kierros (52 parasta)

37  Julio Armingol & Cristina Pascual Espanja
37  Richard Dubrocq & Josephine Dubrocq Ranska
37  Angel Munoz Flores & Maria Martin Gimenez Espanja
40  Angel Becerra & Dolores Garcia Espanja
40  Pedro Calvo & Antonia Concepcion Martin Espanja
40  Jan Ramos Galvez & Bel Garzon Rovira Espanja
43  Quintin Montes & Carmen Aguilar Espanja
43  Josep Planell & Montse Playa Rubira Espanja
45  Pedro Blanquer & Catalina Tomas Espanja
46  Roman Lago & Rosa Bea Viertes Espanja
47  Pierre Arnaud & Christiane Arnaud Ranska
48  Alfredo Rivas Jurado & Teresa De Paco Espanja
49  Josep Martinez & Griselda Bas Espanja
50  Jose Luis Flores & Alejandra Garcia Espanja
51  Antoni Caldes & Maria Castell Espanja
52  Jean Pierre Carles & Jocelyne Carles Ranska
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}