Results from Hessen Dance 2019 - Youth B Latin lauantai 18. toukokuuta 2019
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Hessen Dance 2019
Saksa - Frankfurt perjantai 17. toukokuuta 2019

Youth B Latin lauantai 18. toukokuuta 2019

Finaali

1  Simon Pozarski & Emily Unger Saksa
2  David Janzen & Julia Seebacher Saksa
3  Paul David Roth & Valeria Schaffner Sveitsi
4  Konstantin Literski & Nicole Sokolow Saksa
5  Filip Zovkic & Laura Zezelj Saksa
6  Andrei Trentea & Michelle Lünendonk Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Alexander Jahn & Sophie Kondratenko Saksa
8  Daniel Chernychenko & Ninel Mnatsakanyan Saksa
9  Daniel Behring & Emily Windholz Saksa
9  Samuel Keller & Valeria Scheiermann Saksa
11  Eddy Muhamedagic & Carmen-Chantal Kupisz Saksa
11  Mark Neubauer & Nikole Sofie Neubauer Saksa
13  Luca Buschmeier & Marie Thérése Plehn Saksa

Neljännesfinaali

14  Michael Krawczyk & Milena Merz Saksa
15  Dennis Deiloff & Sabrina Deiloff Saksa
15  Denis Trajkovski & Dilara Karolina Zezelj Saksa
17  Niklas Laubert & Laticia Dargel Saksa
18  Moritz Appl & Milana Herzberg Saksa
18  Kevin Jason Priemer & Mara Aloi Saksa
20  Malte Reinstein & Galina Menzel Saksa
21  Daniel Miller & Alina Boschmann Saksa
22  Christian Rau & Caroline Böck Saksa
22  Lucian Scheibel & Chiara Frau Saksa
24  Steven Rau & Laura Pietsch Saksa

1. kierros (35 parasta)

25  Maximilian Springer & Luana Kannhauser Saksa
26  Arthur Jungmann & Anna Protsenko Saksa
26  Adhurim Shala & Laura Nadine Melahn Saksa
28  Timofei Hoffmann & Johanna Frei Saksa
29  Noel Alexander Wiegel & Alina Aschenbrenner Saksa
30  Leonard Moser & Elissa Julia Meier Saksa
31  Artemij Tishchenko & Amaliia Nesterovska Saksa
32  Max Maier & Sofie Scharkov Saksa
32  Leon Schubert & Emilia Janik Saksa
34  Julius Schade & Charlotte Bauer Saksa
35  Noah Fabio Borst & Lilly Borst Saksa
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}