Results from OK Dance Open 2017 - WDSF European Championship Standard perjantai 19. toukokuuta 2017
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

OK Dance Open 2017
Tšekki - Olomouc perjantai 19. toukokuuta 2017

WDSF European Championship Standard perjantai 19. toukokuuta 2017

Finaali

1  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Venäjä
2  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Liettua
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Liettua
4  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Venäjä
5  Björn Bitsch & Ashli Williamson Tanska
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Saksa
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Madis Abel & Aleksandra Galkina Viro
8  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Itävalta
9  Edgars Linis & Eliza Ancane Latvia
10  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Puola
11  David Odstrcil & Tara Bohak Tšekki
12  Rares Cojoc & Andreea Matei Romania

Neljännesfinaali

13  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Venäjä
14  Dmitri Kolobov & Signe Busk Tanska
15  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Slovakia
16  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Valko-Venäjä
17  Alexey Barkov & Marika Odikadze Israel
18  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italia
19  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovakia
20  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irlanti
21  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Saksa
22  Yaroslav Semenenko & Aleksandra Piszczek Ukraina
23  Viktor Szabó & Vanja Vujic Kroatia
24  Giuseppe Sgroi & Merce Llorca Espanja

2. Kierros (48 parasta)

25  Marts Punins & Dana Jakobsone Latvia
25  Kostadin Vasilev & Giusi Iarrera Italia
27  Raul Faliboga & Andra Mihaela Radu Romania
27  Vladislav Kolesnikov & Naja Dolenc Slovenia
29  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Puola
30  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Tšekki
31  Jonas Pettersen & Helene Spilling Norja
32  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Islanti
33  Iliya Dobrev & Ana Mesec Slovenia
33  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraina
33  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Venäjä
36  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Romania
36  Peter Spasov & Raluca Elena Popa Bulgaria
38  Shahar Zismanovich & Sana Sokol Israel
39  Roman Shishkin & Jessica Duret Ranska
40  Adrian Esperon Vidal & Patricia Martinez Pereira Espanja
40  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Saksa
42  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Ranska
42  Václav Málek & Catharina Dvorak Itävalta
42  Alexandru Pogor & Katrina North Englanti
45  Volodymyr Kerekesh & Mariana Menezes Portugali
46  Ilya Kornev & Dariya Zhukova Venäjä
47  Sigurdur Mar Atlason & Maria Baikova Islanti
48  Artem Tarasov & Eva Shanidze Venäjä

1. kierros (60 parasta)

49  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Valko-Venäjä
50  Anton Kurttila & Nina Anderson Suomi
51  Jacopo Casotto & Jenni Heikkilä Suomi
52  Norbert Drobina & Viktória Vasas Jugoslavia
53  Remo Grande & Maria Karavaki Kreikka
54  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Englanti
55  Tamás Tejeda & Zsófia Várnai Unkari
56  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Ruotsi
57  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Alankomaat
58  Nemanja Simikic & Tijana Simikic Jugoslavia
58  Ali Sertan Yaka & Zeynep Ozge Yenice Turkki
60  Baris Mehmet Zeytinci & Oyku Yilmaz Turkki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}