Results from Slovak Open Championship - WDSF Youth Open Latin 21. syyskuuta 2019
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Slovak Open Championship
Slovakia - Bratislava 21. syyskuuta 2019

WDSF Youth Open Latin 21. syyskuuta 2019

Finaali

1  Kristers Smits & Liza Schlimovich Yhdysvallat
2  Artem Oberemok & Ema Tomasova Slovakia
3  Artem Firsov & Diana Khmelnitskaya Venäjä
4  Gianmarco Sposato & Aurora Ranvestel Italia
5  Damiano Lato & Asia Pochi Italia
6  Sergej Saushev & Svetlana Achapkina Venäjä
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Mario Kirsner & Adela Golombova Tšekki
7  Efrem Kuzmichenko & Pina Erzen Slovenia
9  Dávid Szücs & Bogdana Turkevich Unkari
10  Jakub Zíma & Angelina Nedbaylo Tšekki
11  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Liettua
12  Mikhail Ryzhov & Anastasiya Gvozdeva Venäjä

Neljännesfinaali

13  Mihai Ungureanu & Madalina Cecoi Moldova
14  Andrej Arakeliyan & Veronika Popova Venäjä
14  Roy Kricheli & Kseniya Karpova Itävalta
14  Larsen Magnus Lindevang & Slavka Kolesarova Slovakia
17  Lovro Perakovic & Lea Stanic Kroatia
17  Ondrej Vokurka & Eliška Hrebícková Tšekki
17  Ariel Zaidman & Eden Zaltsman Latvia
20  Jonas Tomanek & Sarka Kosmakova Tšekki
21  Saulenis Cesnauskas & Eiginte Cesnauskaite Slovakia
22  Patrik Dobrusky & Veronika Novakova Tšekki
23  Andrea Boldrini & Ginevra Terreni Italia
23  Anton Perederij & Arina Kolosova Venäjä
25  Jaroslav Jesensky & Simona Pavlovicova Slovakia
25  Tomas Kirnig & Klara Konecna Tšekki

2. Kierros (36 parasta)

27  Alexandru Lucian Boariu & Alexia Nicoleta Negrut Romania
28  Leonardo Pierotti & Alice Costantini Italia
29  Imrich Rumi & Katarina Bachorikova Slovakia
30  Nino Djordjevic & Ana Gedl Slovenia
31  Ismail Hakki Bucak & Pelin Ersurer Turkki
31  Oliver Gratzer & Lucia Privarova Slovakia
33  Vilém Kuntoš & Vendula Kabrtova Tšekki
33  Marek Rebro & Patrícia Pieštanská Slovakia
35  Mirco Gasparrini & Giulia Petrini Italia
36  Ahmet Tuna Dumano & Defne Sarcin Turkki

1. kierros (50 parasta)

37  Filip Pribyl & Amalie Rumpikova Tšekki
38  Stanislav Kernichishin & Dariya Tkachuk Ukraina
38  Nicola Marini & Emily Alunni Bistocchi Italia
40  András Máté Horváth & Sára Ujcz-Méri Unkari
41  David Ljevar & Marta Marki Kroatia
41  Laurentiu Andrei Tanasa & Flavia Nicoara Alexia Romania
43  Brin Ravter & Anastasia Golcova Slovenia
44  David Ondruš & Sára Kuncáková Tšekki
45  Nikita Startsev & Anastasiya Mazyuta Ukraina
46  Petr Poremski & Vendula Homolova Tšekki
47  Jure Carlevaris & Monika Kocbek Slovenia
47  Matej Kudlác & Michaela Bajgarová Tšekki
49  Berke Cem Ozdemir & Alara Gultekin Turkki
50  Batu Sandiraz & Nehir Cam Turkki
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}