Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Championship Junior II Standard lauantai 3. marraskuuta 2018
Katso miten voit advertise your product sivuillamme

Transylvanian Grand Prix 2018
Romania - Sibiu lauantai 3. marraskuuta 2018

WDSF World Championship Junior II Standard lauantai 3. marraskuuta 2018

Finaali

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Venäjä
2  Egor Perepelitsyn & Mariya Barykina Venäjä
3  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Romania
4  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Saksa
5  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Venäjä
6  Riccardo Perretta & Eleonora Petronilli Italia
Et pidä mainoksista?   Liity jäseneksi!

Semifinaali

7  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Ukraina
7  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Liettua
9  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Saksa
10  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazakstan
11  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Slovakia
11  Hristian Vaglyarov & Viktoria Petrova Bulgaria

Neljännesfinaali

13  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Viro
13  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Moldova
13  Alexandru Andrei Vatamaniuc & Ioana Daiana Stanciu Romania
13  Sevastyan Zolotov & Irina Komar Valko-Venäjä
17  Istvan Urban & Lilla Urban Unkari
18  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukraina
19  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Puola
20  Nikita Nikitin & Natali Moraru Venäjä
21  Arturs Biele & Marija Elizabete Kravcuka Latvia
21  Ratmir Vasilev & Amina Dauletkalieva Kazakstan
23  Mihkel Jantson & Alexandra Skvortsova Viro
23  Jaroslav Jesensky & Simona Pavlovicova Slovakia
25  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Puola

2. Kierros (48 parasta)

26  Oliver Los Chovanec & Tina Sachova Tšekki
26  Ziyuan Shu & Xinyue Liang Kiina
28  Jakov Bjelac & Magdalena Vidas Kroatia
28  Aurimas Meska & Gabija Lapseviciute Liettua
30  Idan Atias & Moran Moshe Israel
31  Gustavs Bergmanis & Helma Viksna Latvia
31  Roy Kricheli & Mariya Ryabushkina Itävalta
33  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Valko-Venäjä
34  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hongkong
35  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Tšekki
36  Alessandro Laineri & Ginevra Nanni Italia
37  Dennis Gluskin & Anna Perzan Kanada
37  Karoly Peter Kovacs-Kalic & Liliana Farkas Unkari
39  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Portugali
40  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turkki
41  Robert Mihal Cambei & Tatiana Gonzalez Contreras Espanja
42  Franco Marinovic & Hana Grahovac Kroatia
42  Adrian Romanowski & Rebekka Yr Arnadottir Islanti
44  Ariel Zaidman & Eden Zaltsman Latvia
45  Masaki Kinoshita & Marino Kataoka Japani
46  Lassi Kokkonen & Saaga Bruun Suomi
46  Žan Stajan & Ana Stajan Slovenia
46  Tilo Wiese & Jale Zinser Sveitsi

1. kierros (66 parasta)

49  Tobias Skandov Hansen & Astrid Mayer Tanska
49  Mitchell Hayutt & Sophia Levit Yhdysvallat
49  Rhys Oakley & Lilly Taylor Australia
52  Thomas Zinger & Sarah Stolarsky Kanada
53  Daniel Lavrukhin & Amy Boyle Irlanti
53  Soma Yamamoto & Marina Miki Japani
56  Luke Walsh & Hayleigh Millar Irlanti
57  Kenny Rey & Doreen Amami Ranska
58  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Kreikka
59  Venelin Venkov & Borislava Nankova Bulgaria
60  Christian Mayrhofer & Petra Mayrhofer Itävalta
61  Samet Canturk & Mine Irmak Selek Turkki
61  Nikola Popovic & Andrea Savanovic Jugoslavia
63  Thomas Valkner & Pia Lauritzen Norja
64  Vladimir Gubica & Natasa Kosanovic Jugoslavia
64  Dimitar Trajkovski & Zorica Simjanovska Romania
66  Eduardo Caetano & Beatriz Constantino Portugali
66  Max Glabe & Oline Blavik Lindaas Norja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}